To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zdarta skora na kolanie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pirania
Mam taki klopot z nogami, ze mi sie skrecaja w kostkach. Ale z tym to sobie radze. Ostatnio nioslam przema na pecach i nie ustalam podkniecia. Starlam sobie naskorek na dlugosci okolo 5 cm. Goi sie od tygodnia, co chwile sie rozrania bo chodze siadam czasami szybko kucam, czasami jakas mrowka wlasnie nauczya sie stawac i z dwojga kolan wybiera chore zeby se stanac icon_twisted.gif
Zakupilam plaster w spreju aptekarz polecil- porazka- na otarcia na stopach swietny bo sie nie sciera, ale jest srednio eastyczny wiec zrywa srupek zamiast go przytrzymac.
Smaruje mascia cynkowa, i coraz bardziej dzre przed zakazeniem, nie moge spac bo mnie boi, nie moge na ozko wejsc, nic nie moge.

Plus sprawy jest taki, ze maz dalece przejety moim stanem, faktem ze bylo to z Przemem itp kazal gosi kupic sobie porzadne buty, jakies martensy czy cos icon_wink.gif kupiam sobie wiec martensy, kostke mi trzymaja a mi jeszcze tylko parki i kostki na pecy brak icon_wink.gif
marghe.
A pytanie brzmi...?
pirania
co zrobic icon_wink.gif
z kolanem, bo z martensami to wiem icon_wink.gif
grzałka
Siadać z wyprostowana noga, nie kucać szybko, w ogóle nie kucać- jednym słowem nie naciagać skóry na kolanie. Możesz chyba sobie na to pozwolic przez pare dni? Wtedy się zagoi szybciej. Jak będziesz naciagać tez się w końcu zagoi, ale dłużej to będzie trwało. No i wieksze ryzyko zakażenia.
Są takie specyfiki przyspieszajace gojenie ran, ale przy otarciu naskórka to raczej przerost formy nad treścią icon_wink.gif
marghe.
i mnie takie rany na kolanach lubią sie paprać.
Nie zaklejac za bardzo, mozesz posmarować np. Tormentiolem i tyle:)
Ika
Sudocrem...? icon_wink.gif
Ja go na wszystko.... dopiero jak on nie działa, to myślę co by tu innego... icon_rolleyes.gif

Ja też się mogę wywalić, żeby mi ktoś kazał sobie nowe buty kupić icon_lol.gif
ulla
Okłady z rivanolu...a po za tym może jakiś opatrunek...nie znam sie, ale kombinowałabym jakiś teoretycznie przykrywający, ale, żeby przewiew był, a taki, który zwróci własna uwagę na problem, żeby oszczędzać i pozwolić się zabliźnić...
Mika
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Sudocrem...? icon_wink.gif
Ja go na wszystko.... dopiero jak on nie dziaÅ‚a, to myÅ›lÄ™ co by tu innego...  :roll:


to ja tak na wszystko Penaten wink.gif

CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Ja też siÄ™ mogÄ™ wywalić, żeby mi ktoÅ› kazaÅ‚ sobie nowe buty kupić  :lol:


idź,idź -póki wyprzedaże wink.gif
Ika
CYTAT(Mika)
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Ja też siÄ™ mogÄ™ wywalić, żeby mi ktoÅ› kazaÅ‚ sobie nowe buty kupić  :lol:


idź,idź -póki wyprzedaże icon_wink.gif

Najpierw muszę odpracować biustonosz, zanim mi kartę kredytową rozliczą icon_sad.gif Nie ma lekko icon_wink.gif
Mika
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Najpierw muszÄ™ odpracować biustonosz, zanim mi kartÄ™ kredytowÄ… rozliczÄ…  :(  Nie ma lekko  ;)


no tak-z dwojga złego lepiej mieć ładne cycki wink.gif icon_lol.gif

p.s
w Kameleonie butki w przecenach do stówki wink.gif
pirania
no masz bepanthen- przeciez to sie na pokrawanione brodawki wrzuca icon_wink.gif)))))
kocham was za olsnienie....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.