To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kostium KÅ‚apouchego

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ciocia Magda
Oto temat do ankiety: czy kostium Kłapouszka jest odpowiedni? Zosia w chwili obecnej jak najbardziej "za" - a mi tez to by odpowiadało, bo przygotowałam go w zeszłym roku i nie musiałabym się na nowo wysilać icon_redface.gif . Ale jednak mam dylemat, bo za kilka lat Zosia spojrzy na zdjęcia i powie: ej stara, przebrałaś mnie za osła ??!! icon_evil.gif
Ciocia Magda
acha, zapomniałam a może to istotne - dla Eweliny jest (prawie) przygotowany strój Tygryska z tej samej bajki, to też ulubiony pluszak
marghe.
trudna sprawa
Szczerze mówiac bardziej bym sie martwiła tym co mała poczuje na balu a nie za x lat.
Wokól same wózki i Ona jedna osiołek..
A szkoda, bo osiołki piękne są..

Mam np. wrazenieze Gaba źle sie czuła w swoim stroju.. za krótki, za mało wypasiony .. a taka byla z niego dumna zanim poszła na bal..
grzałka
Ja jestem za tym, żeby była Kłapouchem To nie jest byle osioł. To jest osiołek wyjątkowy.

Poza tym liczy sie to co chce teraz, a nie to, co będzie mysleć za x lat.

Marghe, a Gaba w czym wystapiła?
marghe.
w Sniezynce - ale dosc szybko przemianowala sie (lub ktos Ja przemianował) na Królową Sniegu..
skanna
CYTAT(marghe.)
w Sniezynce - ale dosc szybko przemianowala sie (lub ktos Ja przemianował) na Królową Sniegu..


Gabryśka będzie Królową Śniegu icon_biggrin.gif
Ika
CYTAT(Magda od Ewelinki i Zosi)
ej stara, przebraÅ‚aÅ› mnie za osÅ‚a ??!!  :evil:


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Villi
przebieraj, przebieraj, skoro lubi i chce być to niech będzie. Misiek też będzie jedyną wiewiórką wśród batmanów, spidermanów i innych supermanów i jakoś mu to zwisa...

a może być zdjęcia kapelusika z uszami wrzuciła, co?? icon_twisted.gif
Litka
Magda przebieraj, a co, jak chce.

Piotrek jak wiecie Poznanianki był w tym roku clownem. Chciał bardzo, po oglądaniu Mysi. Jak się ciotka dowiedziała, to była oburzona prawie, że posmiewisko z niego zrobimy. No bo z clowna to wszyscy się smieja icon_lol.gif icon_lol.gif Jak smieszny, to się śmieją, pomyślałam.

W rezultacie Piotrek wyglądał pięknie, kolorowo, czuł się dobrze i nikt się z niego nie śmiał. Był przeszczęśliwy, że miał pomalowaną buzie.
Ciocia Magda
CYTAT(Villi)
a może być zdjęcia kapelusika z uszami wrzuciła, co?? icon_twisted.gif


Villi, Ty wiesz, że wrzucanie zdjęć mnie przerasta . icon_redface.gif
mamami
A ja tradycyjnie obok tematu icon_twisted.gif

Lidka twoje dzieci sÄ… identyczne icon_eek.gif icon_biggrin.gif
Kingus
Tia... ulubiony pluszak... dlaczego moje dziecko nie chce być Kubusiem Puchatkiem? Mam do przyszycia jakieś koszmarne ilości czarnych łatek do stroju... a co, Koko chce być Dalmatyńczykiem icon_biggrin.gif
A ja w życiu swym 30-letnim popełniłam przyszycie kilku guzików icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

Pozdrawiam znad igły

Kingus

Jakby się kto pytał, to od razu napiszę-nie mam maszyny i nie umiem na niej szyć:oops: Ogon i opaskę z uszami dalmatyńca popełniła sąsiadka, ale ja się wstydzę ją o te łaty prosić icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Villi
Ja kląc na czym świat stoi od dwóch dni przyszywam taśme futerkową do ogona... uhhh a jeszcze tyle zostało (bo owijam ogon z materiału tą taśmą).
Juz powiedziałam drogiemu dziecięciu iż jest to ostatni kostium jaki matka dla niego wyprodukowała icon_twisted.gif

jak ja niecierpię wiewiórek!!!!!!!!!

magda, przebieraj, przynajmniej już masz w co icon_lol.gif
Ciocia Magda
ale w ankiecie głosy tylko dwa
Litka
CYTAT(mamami)
Lidka twoje dzieci sÄ… identyczne  :shock:  :D


Taaaaa tylko młodszy pulpeciasty się robi icon_lol.gif Co widać icon_lol.gif
Ciocia Magda
no Villi, specjalnie dla Ciebie dziś wdziałyśmy zdekompletowane stroje karnawałowe i jak uda mi się wkleić to zobaczysz, co i jak - a tak w ogóle to zapraszam do siebie na doświadczenie bezpośrednie

Litka
KÅ‚apouchy piekny brawo_bis.gif

A ten drugi to Puchatek icon_question.gif icon_razz.gif
Ciocia Magda
plus jeszcze raz Tygrys, żeby lepiej było widać czapkę



jak widać, jest to bardzo prymitywna robota - czapeczka jest za wąska na czubku głowy a za szeroka w otoku - pewnie należałoby uszyć ją z 4 klinów a nie 2.
amania
Magda, jeśli Ty to sama szyłaś, to ja... blagam.gif (pokłony biję)
Ja najwyżej guzik przyszyć potrafię.
Co do meritum, to w życiu bym nie wpadła na odpowiedź numer 2 icon_eek.gif
Przecież kłapouchy jest najfajniejszy z całego Stumilowego lasu.
Arwena.
Magda ale Ci dziewczyny wydoroślały icon_eek.gif

Fajne te przebrania brawo_bis.gif
Ciocia Magda
Amania, wielkie dzięki za komplement, ale chyba nie ma za co icon_razz.gif Kostiumy szyłam w jeden wieczór i to ręcznie, bo nie wcisnęłam dwóch warstw polaru w maszynę, więc szyłam fastrygą - dobrze że się w trakcie balu nie rozpadły. W tym roku zamierzam jeszcze ambitnie uszyć spodenki, które wycięłam owszem rok temu, ale już zszyć nie zdążyłam (nawet fastrygą)
marghe.
Magda, za TAKIEGO Kłapouchego to ja sama bym sie przebrała. Za Tygrysa zresztą też
Przpiekne, o wiele Å‚adniejsze niz te dostepne w sklepach
Villi
magda stroje bosskie!!!!! Ale chyba się przeceniłam, w życiu nei uszyje takiego kapelusika icon_sad.gif Kłapouchy przepiękny, nawet bardziej mi sie od Tygryska podoba!!!!!

Ciesz się, ze Dinozarł Tobie odpadł icon_biggrin.gif
Ciocia Magda
Villi, weź zamknij bibliotekę wcześniej i wpadnij do mnie, to Ci wszystko wyjaśnię. To proste jak barszcz wink.gif
asiaT
Magda, jedna chce być Tygryskiem, druga Kłapouszkiem - i super, ja bym uszyła. Moje by się pobily o Tygryska lub Puchatka, więc będą obaj wilkami... icon_wink.gif

Dziewczyny, tak przy okazji - gdzie ja dostanę taśmę futerkową do tego stroju wilka???
Silije
Cudowne bliźniaczki ze Stumilowego lasu!!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.