To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bytom - narciarskie przedszkole

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamjuz
icon_confused.gif
Esther@
czy Bytom to śląskie? chyba najbardziej śląskie icon_wink.gif

a przedszkole narciarskie jest organizowane w Sportowej Dolinie, ale na ich stronie nic nie widziałam www.dsd.pl Widziałam plakat w naszym przedszkolu, jak będę szła po Zośkę to zobaczę czy jeszcze wisi icon_smile.gif
Esther@
[b]Dla milusińakich przygotowano także możliwość zapisania się do przedszkola sportowego, gdzie oprócz jazdy na małych nartkach dzieci będą brać udział w zajęciach językowych, a także podczas zabaw rozwijać techniki pamięciowe.

tyle tylko znalazłam....
burek
W Bytomiu (jak najbardziej ślaskie) działa całoroczny stok, więc i szkółka pewnie też. icon_smile.gif

bur
iff
widzialam jedne zajecia, jak bylam ze starszym na nauce jazdy, mniej wiecej wyglada to tak: jakas zabawa rysowanie, zabawa na powietrzu, nauka na nartkach, widzialaam tylko przez chwile wiec nie moge wiecej powiedziec, koszt wynosi 170 zl za miesiac (jeden raz w tygodniu) istnieje mozliwosc spotkan dwa razy w tygodniu ale koszt oczywiscie podwojny

szczerze mowiac nie wiem czy warto, bo jak dla mnie dojazd trwa 30 minut w jedna strone, a to jest duzy minus jak dla mojego 3 latka, poza tym nauka jazdy na nartach .. wlasnie wrocilam z ferri w gorach i widze ze wiekszy sens jest wyjazd z dzieckiem na tydzien i nauka z instruktorem lub przedszkole narciarskie ale typowa sama nauka
Minka
dowiadywaliśmy się z mężem w tej sprawie:) Sportowa Dolina organizuje zimowisko ( 1 tydzień) z nauką jazdy na nartach koszt tylko 380 zł za dziecko!!! za 2 godziny dziennie
iff
ja w tym roku szkolnym zaczeklam edukacje mlodszego w pazdzierniku, bylismy juz ze 20 razy i mlody juz sam smiga na nartach, sam na wyciagu

takie zimowisko to super rzecz, ale najwazniejsze, aby dziecko bylo przygotowane na dwie godziny, ja ja zaczynalam w pazdzierniku z mlodszym, to umial sie skupic czasem max 40 minut, czasem 30 minut, a czasem 1,5 h bylo za malo
chyba wszystko zalezy od wieku szkraba, moj w lutym skonczy 4 lata i zdecydowanie inne nastawienie niz w zeszlym roku

a w jakich godzinach to zimowisko ? moze sie skusze z Mackiem, gdy starszy wyjedzie na oboz narciarski od 4 lutego
iff
Minka dopiero dojrzalam ze masz dzieci starsze, ja mojego 7 latka (rocznik 99) wysylam na oboz narciarski na 7 dni za 380 zl (ze szkoly)
Minka
obóz to obóz...a za takie dwie godzinki to jednak dużo kasy...
zresztą u nas Tatuś dobrze sprawdza się w roli instruktora..a że mamy blisko...to korzystamy wtedy kiedy mamy ochotę... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
iff
my tez czesto jezdzimy, najczesciej w poniedzialki i piatki, wczesniej jeszcze w weekendy, ale teraz jest duzo ludzi i dzisiaj sobie odpuszczamy ze wzgledu na temperature, tam jest przewaznie zimniej icon_smile.gif
moi zjezdzaja a ja zapoznaje sie z asortymentem w knajpce icon_wink.gif
anonimowy
asorytment w kafejce albo porzÄ…dki w szafie, pranie, sprzatanie...itp:)
generalnie nie jestem typem sportowca...bardziej kanapowca:)icon_smile.gif
Minka
a to ja oczywiście...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.