To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

cd form sylikonowych

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
marghe.
fajne nie?

https://www.formysilikonowe.pl/pliki/formy_...y_do_ciast.html
marghe.

Jutta
Cudne icon_lol.gif
skanna
Ooo, nasz misiek też tam jest icon_smile.gif
Małgoś.dz
A te muffinki w kształcie różyczek... icon_smile.gif
sdw
Otwiera wam sie cennik? Mnie nie icon_rolleyes.gif A superowe te foremki icon_biggrin.gif
Mika
formy super....tylko ceny juz nie icon_wink.gif
skanna
Wiola, mnie się nie otwiera.
Mika, jakie te ceny?
marghe.
i jeszcze
https://www.genes.home.pl/formy.html
marghe.
w tytule napisałam sYlikonowe a tu mi wychodzi ze winno być sIlikonowe. hmm
Mika
CYTAT(marghe.)


stąd to KasiaRybka mogłaby hurt załatwić icon_wink.gif icon_lol.gif to 40km od Niej icon_wink.gif

ciekawe jakie tam ceny mają
skanna
O żesz kurka wodna - nasz miś po 62 zł? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Jaco
A ja choruję na taką formę do lazanii icon_sad.gif.

Marghe,
a tego kwiatka co wkleiłaś to nie mogę znaleźć.... Gdzie on? I ta dynia?
marghe.
to z włoskich stron JAco icon_sad.gif u nas niedostępne,
Dziekuję za literki
m.
Tobatka
Marghe - a jakieś sklepy? Może w Mediolanie? Ja się własnie napaliłam na tego kwiata!

A te polskie - mnie się tez cennik nie otwiera, ale skoro miś 60 zł kosztuje, to ja nie chcę znac pozostałych - a te jabłuszka, serduszka, kwiatki i inne małe ciasteczkowe tez mi się widzą.. ech...

Chyba mnie jakaś mania silikonowa dopadła...
marghe.
tobi https://shopping.kelkoo.it/b/a/ss_Forno_cucina.html
Jo-Anna
Dziewczyny mam taka forme w ksztlcie kwiata i nie jestem z niej zadowolona. Nie mozna jej postawic z ciastem do piekarnika, bo jest miekka i dno ma nierowne - ciasto wylewa sie. Probuje ratowac i wkladam cala foremke do tortownicy, to wtedy ciasto nie jest upieczone, a jak trzymam dluzej to jest suche. Po upieczeniu babka przykleja sie do silikonu i nigdy nie udalo mi sie wyjac jej w calosci icon_cry.gif
Ika
Jo-Anna, wszystkie foremki silikonowe są miękkie, a używamy ich z powodzeniem icon_smile.gif Moze kwestia przyzwyczajenia.
Jo-Anna
Ika na jaka wysokosc wlewasz ciasto do foremek? Zauwaz, ze foremka kwiat ma nierowne dno co utrudnia postawienie dna prosto. Pieczenie w innych foremkach nie sprawia tyle klopotu icon_smile.gif
Ika
to co ma do tego wysokość ciasta skoro ta foremka jest szczególna...?
A wlewam różnie, zależnie od ciasta. Bo wiesz, jedno rośnie dużo, inne prawie wcale... icon_rolleyes.gif
Jaco
CYTAT(Jo-Anna)
Dziewczyny mam taka forme w ksztlcie kwiata i nie jestem z niej zadowolona.  Nie mozna jej postawic z ciastem do piekarnika, bo jest miekka i dno ma nierowne -  ciasto wylewa sie.  Probuje ratowac  i wkladam cala foremke do tortownicy, to wtedy ciasto nie jest upieczone, a jak trzymam dluzej to jest suche.  Po upieczeniu babka przykleja sie do silikonu i nigdy nie udalo mi sie wyjac jej w calosci  :cry:

Jo-Anna,
Jak nie jesteś zadowolona to może sprzedaj, co? Chętnych tu znajdziesz pewnie kilka.... icon_rolleyes.gif
Jo-Anna
Jacobina za daleka droge musialaby przejsc ta foremka icon_biggrin.gif

Ika prosze podziel sie przepisem na ciasto co to nie rosnie prawie wcale icon_smile.gif
Ika
CYTAT(Jo-Anna)
Ika prosze podziel sie przepisem na ciasto co to nie rosnie prawie wcale  :)

A ty uważasz, ze wszystkie ciasta rosną tyle samo? icon_lol.gif
Ika
Nasze foremki przybyły z Holandii. Bywały rzeczy, które przybyły z USA. Hmmm... co jest dalej, księżyc? To zazdroszczę adresu icon_lol.gif
Katasia
Skanna,
a Was ile kosztował miś?
Ika
Katasia, koło 3 euro chyba, zaraz sprawdzę, może jeszcze gdzieś mam zapisane icon_wink.gif
Katasia
3 euro to nie 60 zł

Jak Wam się udało tak tanio kupić? Gdzie?
Ika
Guśka nam przywiozła z Holandii icon_biggrin.gif I rozsyłała po całej Polsce icon_wink.gif Nawet z przesyłką wyszło duuużo taniej, niż u nas w sklepach zwykłych czy tym bardziej internetowych icon_smile.gif
Małgoś.dz
Katasia, Guśka miała pół kombiaka zawalonego naszymi silikonami. icon_lol.gif
Katasia
A gdzie ja byłam jak Ona to robiła ?????????????????

Ło matko ale gapa ze mnie

NIe palnuje ktoś kolejnego transportu?
Jaco
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Nasze foremki przybyły z Holandii. Bywały rzeczy, które przybyły z USA. Hmmm... co jest dalej, księżyc? To zazdroszczę adresu  :lol:


Ja bym nie chciała mieszkać na księżycu .... Obcasy sobie można połamać bo tam "asfalt" strasznie dziurawy icon_lol.gif
Ika
Przecież Ty nie chodzisz na obcasach icon_biggrin.gif
Jaco
Chodzem jak muszem albo chcem. A jak nie chcem ani nie muszem to nie chodzem.
Ja sobie nie lubię życia utrudniać. I tak mój charakterek wystarczająco mi daje popalić icon_twisted.gif . Co se będę jeszcze obcasy dokładać icon_lol.gif
marghe.
narobiłyscie mi apetytu na te formy,ze hej..
Czy któraś z Was sie orientuje czy w Londynie bywają i gdzie ich ew.szukac?
Jaco
Marghe,
Na mój rozum to trzebaby w hiperach szukać coby dobrą cenę miały. jakbys znalazła coś fajnego to możesz o mnie ewentualnie pamiętać icon_mrgreen.gif Londyn zdaje się bliżej niż księżyc.. icon_rolleyes.gif A może się mylę.....
Ika
Marghe, jakby była duża prostokątna to o mnie pamiętaj icon_biggrin.gif
Jaco
CYTAT(Jo-Anna)
Ika prosze podziel sie przepisem na ciasto co to nie rosnie prawie wcale  :)


Zakalce nie rosną icon_lol.gif Chcesz przepis na zakalec? Mam kilka przetestowanych w moim kajecie icon_mrgreen.gif
marghe.
To mówicie co i jak. Tzn czym jestescie zainteresowane + ew.cena.
Bardzo dokładnie, proszę bo to nie dla mnie wytyczne
Aha. gwarancji,ze Kot będzie miał czas latac po sklepach nie ma.. bo leci na króciutko..
Ika
E tam, Jaco, poza zakalcami jest parę innych icon_wink.gif Te na kruchych spodach nie rosną, wszelkie pleśniaki i tym podobne icon_wink.gif
Ale ja nie znam ciast księżycowych icon_lol.gif
Ika
CYTAT(marghe.)
To mówicie co i jak. Tzn czym jestescie zainteresowane + ew.cena.
Bardzo dokładnie, proszę bo to nie dla mnie wytyczne
Aha. gwarancji,ze Kot będzie miał czas latac  po sklepach nie ma.. bo leci na króciutko..

Marghe a kiedy Kot leci?
Bo my się chyba jeszcze usłyszymy przed jego wyjazdem, co?
marghe.
z tego co wiem to albo niedziela albo poniedz. Z Krakowa .. i wraca chyba tez w pon.
Jaco
Jeżu Marghe icon_lol.gif

Ja bym chciała prostokątną taką jak na sernik albo szarlotkę albo na zwykłe drożdżowe. Rozmiar obojętny

I jeszcze mi się marzy taka na lazanię..... Ona w kształcie podobna do keksówki i też taka wysoka tylko szersza.

Kwiatek też może być. Murzynek z niego wyjdzie bez problemu i będzie przepiękny.......

Więcej nic mi się chyba już nie marzy icon_rolleyes.gif Ceny jakby tak w okolicy 30 zł/szt to biorę w ciemno. To będzie o połowę taniej niż u nas.
marghe.
Drogie moje fanki sylikonu.. czy Wy sądzicie ze ja wiem jak wyglada foremka do szarlotki albo sernika?
Toć ja nie piekę
Wymiary mi tu dawac
Ika cos brzęczy icon_wink.gif o 40 x 25
Mika
a mnie sie wydaje,że w Anglii mogą być po przeliczeniu droższe jak u nas icon_wink.gif
skanna
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
E tam, Jaco, poza zakalcami jest parę innych  ;)  Te na kruchych spodach nie rosną, wszelkie pleśniaki i tym podobne  ;)


Ika, piekłaś Ty kiedy pleśniaka? icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
Ika
Przynajmniej to, co u nas się nazywało pleśniakiem... icon_rolleyes.gif Dopuszczam możliwość, że weka to gdzie indziej słoik a pleśniak to gdzie indziej co innego niż tam, skąd pochodzę icon_twisted.gif
Jaco
CYTAT(marghe.)
Drogie moje fanki sylikonu.. czy Wy sądzicie ze ja wiem jak wyglada foremka do szarlotki albo sernika?
Toć ja nie piekę
Wymiary mi tu dawac
Ika cos brzęczy  :wink:  o 40 x 25


Marghe,
No taka zwykła forma kwadratowa lub prostokątna, niższa od keksówki. Wymiary może mieć różne...... Tak jak najzwyklejsza w świecie blacha do ciasta.....

np taka:
https://www.tescoma.cz/pl/katalog/poloz.php...&polozka=629212
okko
marghe- a czy można by się "podłaczyć" do Kocich zakupów??
mnie się marzy keksówka i mufinkowa i i okrągła-niezbyt duże
poprzednio przegapiłam temat całkowicie
skanna
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Przynajmniej to, co u nas się nazywało pleśniakiem...  :roll:  Dopuszczam możliwość, że weka to gdzie indziej słoik a pleśniak to gdzie indziej co innego niż tam, skąd pochodzę  :twisted:



No chyba że w tym sensie icon_smile.gif
To co u Was nazywało się pleśniakiem?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.