To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co to jest aspirator frida

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Asia25
co to jest ten aspirator frida i gdzie go można kupić??
Pysio
poczytaj tutaj:

https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=16...highlight=frida
RenataF
mozesz odwiedzic stronke www.skandprojekt.pl
Anabela
Bardzo przydatna rzecz. Ja ją kupiłam w aptece - nie mieli jej na stanie, ale na następny dzień mi sprowadzili z hurtowni. Kosztowała 26zł icon_eek.gif (myślałam że więcej). Mój synuś od początku stycznia męczył się z katarkiem, a grucha niestety nie zdała egzaminu, za dużo wydzieliny w nosku i za bardzo go podrażnia.
magdalena1811
A jak się to sprawdza w przypadku "suchych zanieczyszczeń"?
Mój pół roczny synek jeszcze nigdy na szczęście nie miał kataru ale za to często męczą go suche kózki których za nic nie da się ruszyć gruchą..
amo
POtwierdzam, ze dobra rzecz. sama bylam zakatarzona i chcialam sprobowac czy gruszki dzialaja. Mialam jedna tradycyjna z dlugim gumowym koncem i jedna, ponoc bezpieczniejsza (moze i tak) z krotkim plastikowym zakonczeniem. Obie tak samo nie zdaly egzamiu - nie bylam w stanie nic ze swojego nosa wyciagnac!
Kupilam Fride i przetestowalam na Kubusiu. Nie dosc, ze mu sie spodobalo, to jeszcze sporo wydzieliny wyszlo z nochalka.
amo
CYTAT(magdalena1811)
A jak się to sprawdza w przypadku "suchych zanieczyszczeń"?
Mój pół roczny synek jeszcze nigdy na szczęście nie miał kataru ale za to często męczą go suche kózki których za nic nie da się ruszyć gruchą..

Dobrze jest wkroplic sol fizjologiczna i chwile odczekac.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.