To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile się płaci za sprzątanie we Wrocławiu?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jalla
Kiedyś był taki temat na forum ogólnym, ale mnie zastanawia jak to wygląda we Wrocławiu. Zatrudniacie kogoś do sprzątania mieszkania, ile płacicie icon_question.gif Mi się marzy taka pani, która by raz w tygodniu przyszła i ogarnęła moje mieszkanie blagam.gif
Ewcia!
Kolezanka zatrudnia dorywczo Ukrainki, 5zł/h
Pani Gienia bierze 10 zł/h
Jalla
Bardziej by mi odpowiadała oczywiście ta niższa stawka wink.gif A masz jakiś namiar na te panie?
Ile godzin zajmuje im wysprzątanie mieszkania i co dokładnie w nim robią?
menada
Pani, która u mnie sprzątała raz w tygodniu brała 150 zł za miesiąc.
Jalla
Menada! Napisz proszę coś więcej! Co ta pani robiła np. czy ci też prasowała, czy myła np. okna, najlepiej to wymień wszystko co robiła icon_wink.gif Ile godzin poświęcała na to sprzątanie? Dlaczego z niej zrezygnowaliście? Czy masz na nią jakiś namiar?
menada
Pani jest pielęgniarką, więc dorabia sprzątaniem.

Co robiła:
-kurze
-odkurzanie
- mycie podłóg
- blaty, sprzęty w kuchni
- całą łazienkę (wc, bidet, wanna, prysznic, umywalka, lustro i kafelki)

Zajmowało jej to ok 4 godzin.

Za umycie okien ((3 duże, 5 małych i balkonowe) dawaliśmy jej 50 zł extra.

Zrezygnowaliśmy kiedy poszłam na zwolnienie w 7 miesiącu ciąży, miałam masę czasu więc sprzątałam icon_smile.gif

Teraz nasza niania coÅ› ogarnie, a my robimy resztÄ™.

Jeżeli chcesz namiarr to wyślę Ci na priva.
anulka-mamulka
[b]

....do mnie dochodzi znajoma studentka, b. poczciwa dziewczyna.

Za 7 godzin kompleksowego sprzątania + prasowanie daję jej 50 zł. Mieszkanie ma 70 m2. Robi wszystko co jej każę, b. dokładnie.

a jestem wymagajÄ…cÄ… osobÄ… wink.gif

W razie czego polecam - ma wolne moce przerobowe wink.gif
Ptysiak
do nas przychodzi dziewczyna ktora studiuje zaocznie.

Przychodzi co tydzien w piatek i sprzata caly dom (150m2), dwa razy w roku myje okna

dostaje 50 zl za dzien - sprzata od 8:30 do 15:30

dodatkowo przychodzi czasem jak np. byly chrzciny Jasia czy nasz slub, pilnowala domu, wychodzila z psem, podawal do stolu, myla naczynia - za taka impreze dostawala 100zl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.