To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wypiłam tabletkę ANTYKONCEPCYJNĄ za wcześnie !!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiarybka
Dziewczyny , mam taki problem.
Zawsze ipję tabletki antykoncepcyjne o godzinie 22:00.
Wypiłam SOBOTNIĄ tabletkę o 22:00 ( tak jak trzeba; zawsze piję o 22:00 ) )i NIEDZIELNĄ, o 1:00 w NOCY !! w niedzielę !!

Co mam robić ??

Po prostu nie wiem co mam robić, coś mi odbiło, pomyliły mi się dni icon_sad.gif
Mieliśmy małą imprezę...pomyliłam się cholernie, myślalam, że zapomniałam o sobocie, dopiero po jakimś czasie spostrzegłam się, że jednak wzięłam sobotnią tabletkę i w dodatku niedzielną.....o kilkanaście godzin za wcześnie icon_sad.gif
Myssia
Kasiulku tak jak mówiłam na gg weź następną o stałej porze.
Buziaczki
Arwena.
Kasia tak jak Myssia pisze, nastepna o stałej porze. Zdarzało mi się nie raz pomylić podobnie, w dodatku czasem orientowałam się na końcu opakowania.
icon_smile.gif
irminka2
Zabraknie Ci tabletki na ostatni dzień, jedyną konsekwencją tego może być okres dzień wcześniej.

Kiedyś świadomie tak zrobiłam , bo zjadłam tabletkę nomalnie , po kilku godzinach rzygałam jak kot, więc na wszelki wypadek zjadłam drugą, jak przestało mi być niedobrze. Okres dostałam dzień wczesniej.

Irmina
kasiarybka
Dzięki kobietki icon_smile.gif
Strachu się najadłam co niemiara icon_smile.gif

Myssiu przytul.gif , dziękuję za pocieszanie na gadulcu icon_smile.gif
kasiarybka
Dziewczyny to ja jeszcze raz...zgłupiałam.
Powiedzcie mi, czy ja mam wziąć dzisiaj o stałej porze tabletkę PONIEDZIAŁKOWĄ ?, Czy dopiero w poniedziałek wziąć nirmalnie a dzisiaj już nie ????

Odpiszcie szybko plissss....
dumiczowa
dziś juz nie, natomiast w poniedziałek normalnie poniedziałkową tabletke o 22.00
pozdr.
kasiarybka
Dumi dziękuję przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.