To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

protest - UDAŁO SIĘ!!:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Villi
Dziewczyny, zwracam się do Was z wielką prośbą. Nasi "cudowni" radni, z jednej strony chcą uchwalać becikowe, a z drugiej zabierają się za likwidację przedszkoli. I własnie taki los ma spotkać, małe przyjazne przedszkole Micha. Jedyne na 8000 tysięcznym wielkim osiedlu.
Zabraliśmy się, my rodzice, za pisanie protestów i petycji. Poszły już droga tradycyjną do wszystkich decyzentów. Ale także drogą elektroniczną zbieramy podpisy tych, którzy nie zgadzają się na kikwidację - rodziców, dziadków, krewnych i znajomych, wszystkich którzy uważają, że małe przedszkola też są potrzebne, że głupotą jest ich likwidacja i tworzenie wielkiego molocha (taki jest projekt - na dwa wiekie osiedla stworzyć jedno ogromne przedszkole - połączone z 3, w budynku po podstawówce icon_eek.gif )

Pomożecie???
Podpiszecie się???

Około środy - czwartku radni dostaną @ z linkiem do strony z podpisami, niech wiedzą, że więcej ludzi jest przeciw niż za icon_smile.gif

Może i tak to nic nie da, ale chcemy mieć świadomość, że zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy!

podpisy zbieramy na: www.przedszkole97.prv.pl

z góry dziękuję!!
ulcik
dopisałam się icon_smile.gif

ulcik
Tobatka
Moje nazwisko tez już tam jest icon_wink.gif Trzymam kciuki, Villi, żeby ten prostest cos dał...
kasiarybka
Podpis zlożylam, ale mało nas icon_sad.gif
Dziewczyny podpisujcie się icon_smile.gif
agak
Podpisałam się, jakby ktoś pytał to jestem z Poznania icon_wink.gif
Villi
kasiu bo podpisy dopiero dziś ruszyły. Dopiero porozsyłałam @ po zanjomych i rodzice przedszkolaków, też się dopiero dziś o podpisach dowiedzieli. Licze że jutro będzie ich duuużo więcej icon_smile.gif

A Wam wszystkim jeszcze raz dziękuję! przytul.gif
moko.
jasne że podpiszę icon_smile.gif
jeszcze roześle wsród swoich znajomych icon_biggrin.gif
mam nadzieje, ze "obce" miasta mogą być ?
Villi
moko, nawet obce kraje mogą być icon_smile.gif Tu chodzi o pokazanie że nie tylko garstka rodziców o to walczy i jest przeciw, ale także inni, którzy po przeczytaniu petycji zgadzają się z naszymi argumentami icon_smile.gif
I uważają że małe przedszkole to nie jest "najgorsze co może być dla dziecka" jak to jeden z Panów Rządzących Poznaniem stwierdził icon_biggrin.gif
Villi
Dziewczyny - jutro głosowanie Rady Miasta... ja nie ide, za bardzo bym sie denerwowała, 3majcie kciuki by zagłosowali przeciw likwidacji!!! Zwłaszcza teraz przedszkole pod blokiem jest dla mnie baaardzo wazne...

dziękuję za wszystkie podpisy
Villi
Villi
Udało sie!! icon_biggrin.gif Lobbing, podpisy, nasze starania i przekonywania, wszystko zaowocowało tym że za likwidacją opowiedziało się 2 a przeciwko 26 radnych icon_biggrin.gif

jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie i 3manie kciuków!!!
Yano
CYTAT(Villi)
za likwidacją opowiedziało się 2 a przeciwko 26 radnych icon_biggrin.gif

2 za, 25 przeciw przy 7 wstrzymujących się. Wiem, bo byłem icon_smile.gif Ale i tak wyszło na nasze icon_biggrin.gif
addera
Villi, Yano brawo.
Super, że się udało icon_biggrin.gif
kasiarybka
Super, brawo icon_smile.gif
Tobatka
Uff, ale się ciesze, Villi...

To teraz możesz - pozbywszy się jednego problemu - spokojnie rozkoszować się upragnioną ciążą icon_wink.gif
Ludek
Super.
Dobrze, że macie radnych, którzy potrafią myśleć.
moko.
o jak się cieszę icon_smile.gif
gratulacje icon_biggrin.gif
emce
Fantastycznie! Nie wyobrażam sobie sytuacji, żebym musiała przyzwyczajać Maję do innego przedszkola tylko dlatego, że ktos tam zdecydował, że to nasze ma przestać istnieć! icon_evil.gif
emce
A ile (oprócz mojego) było podpisów? wink.gif
Arwena.
W sumie było 137 podpisów. icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.