To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

skrzep krwi!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AgaS
Witam dziewczyny! baaardzo się cieszę, że trafiłam do tego forum - świetna sprawa, w szczególności, że jestem straszny nerwus i wszystkim się przejmuję. Dziś się przejmuję chyba obiektywnie poważną sprawą: po nocy odkryłam u siebie mały brązowy skrzep. Wcześniej ani później nie miałam żadnych dolegliwości. Zaczęłam 10 tydz. i już zaliczyłam 1 krwawienie- przez 2 godz w 7 tyg. Czy przyczyną może być zakładanie globulek? a zaspokojenie seksualne bez penetracji? Lekarz zalecił zwiększenie progesteronu i nospę. Ale skąd można mieć pewność, że nie był to obumarły embrion??? ratunku! z góry dziękuję i wszystkich pozdrawiam!
moniak
Agas koniecznie musisz isc do lekarza, ja mialam krwawienie w 7 tygodniu, zrobili usg dopochwowe i wtedy wiedza czy jest wszystko oki, u mnei bylo, bralam jeszcze lek na podtrzymanie, polezalam, podobno jest tak ze moze wystapic krwawienie w okresie kiedy normalnie wystapilaby miesiaczka, ale lekarz bedzie najlepiej wiedziec co jest grane
pozdrowki
dori
Witaj AgaS


Być może uspokoisz się troszke po tym co ci napisze.Ja miałam krwawienie około 10 tygodnia i okazało się,że mam krwiaka,który po 6 tygodniach leżenia w łóżku wchłonął się.Ale po tym krwawieniu prze 5 tygodni miałam take brudzenia brązowawe.Raz większe raz mniejsze.

Polecam wizyte u lekarza,wtedy będziesz wiedziała co się dzieje.Ale mam nadzieje,że wszystko będzie O.K!!!!

IDZÅ» DO LEKARZA!!!!

Trzymam za ciebie kciuki.


_____________________________
Mama Adrianka i Fasolki
Rambla
Na pewno musisz wybrac sie do lekarza.
Ja mialam rowniez krwiaka i zdnia na dzien musialam wylaczyc sie z normalnego zycia i po prostu lezec, lezec, lezec...
Pomoglo - krwiak po 2 miesiacach calkowicie sie wchlonal
MilenaMaa
A może warto doradzić się znajomych w tej materii? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.