To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tester Donna

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

emce
Widziałyście / słyszałyście / macie coś takiego? Widziałam notkę w gazecie i brzmi ciekawie. Bada zawartość soli w ślinie (?), kosztuje ok 120 zł i służy latami (?) Na testy owulacyjne po 90 zł zestaw jakoś zawsze mi brakuje kasy.
Może któraś z Was wie czy ten tester jest coś warty i gdzie można to cudo dostać? icon_rolleyes.gif
sdw
Kiedys, dawno temu, uzywła tego moja kolezanka. Nie wiem czy to takie samoi było ale zasada działania własnie taka.

Dziąłało.

Tylko ona uzywała jako metody anty wink.gif icon_mrgreen.gif
Abotak
CYTAT(mcda)
Widziałyście / słyszałyście / macie coś takiego? Widziałam notkę w gazecie i brzmi ciekawie. Bada zawartość soli w ślinie (?), kosztuje ok 120 zł i służy latami (?) Na testy owulacyjne po 90 zł zestaw jakoś zawsze mi brakuje kasy.
Może któraÅ› z Was wie czy ten tester jest coÅ› warty i gdzie można to cudo dostać?  :roll:


Mcda, ja Ci moge polecic zwykly mikroskop, taki nawet z zestawu dla dzieci. icon_biggrin.gif

Na prawde wszystko jak na dloni icon_biggrin.gif
Mozna badac sluz albo sline. Teraz sprzedaja tez jakies mikroskopy owulacyjne - o gabarytach szminki ale icon_cool.gif to tylko drogi gadzet a wychodzi to samo.
Niestety nie wiem na jakiej zasadzie dziala ten tester o ktory piszesz ale jesli chcesz wychwycic owulacje to to jest bardzo pomocna metoda. Dodam, ze z testow owulacyjnych NIGDY mi sie nie udalo icon_confused.gif
Nie mam pojecia czemu no ale tak
katiek
CYTAT(mcda)
Na testy owulacyjne po 90 zł zestaw jakoś zawsze mi brakuje kasy.

Zajrzyj na allegro-zestawy testów owulacyjnych są tam po 21-23 zł (5 owu+1 ciążowy) lub skontaktuj się z naszę forumowiczką ez jeśli chcesz spróbować z testami owulacyjnymi
emce
CYTAT(Geloa)
Mcda, ja Ci moge polecic zwykly mikroskop, taki nawet z zestawu dla dzieci. icon_biggrin.gif  

Na prawde wszystko jak na dloni icon_biggrin.gif  


icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif mikroskop??? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Abotak
CYTAT(mcda)
CYTAT(Geloa)
Mcda, ja Ci moge polecic zwykly mikroskop, taki nawet z zestawu dla dzieci. icon_biggrin.gif  

Na prawde wszystko jak na dloni icon_biggrin.gif  


icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif mikroskop??? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif


Yep! icon_biggrin.gif
Badasz sluz (badz sline). Troche na szkielko i powinno zaschnac. Plodny jest charakterystyczny- takie bardzo wyrazne liscie paproci.
Nieplodny to jeden wielki balagan. icon_wink.gif


Tak plodny wyglada



https://www.fertile-focus.com/saliva-ovulat...-predictor.html
galopek
Dziewczyny ale ciwkawostki z tym szkiełkiem itp.Jak my z mężem staraliśmy się o maleństwo a znałam swój organizm bardzo dobrze(obserwacja śluzu,pomiar temperatury,badanie wysokości szyjki macicy) a i tak lipa,długo nam nie wychodziła kreseczka w teście ciążowym aż nagle HURRA! wyszła ale w teście owulacyjnym.Test wskazywał dni płodne a według wszystkiego tego co napisałam powyżej, jajeczkowanie miałam z 5 dni później...nie pytajcie co i jak,dlaczego...sama nie wiem czy to przypadek...ale właśnie wtedy ten test miał rację...mamy teraz Oliwkę.Powodzenia Wam życzę!Myślę,że najlepszym lekarstwem jest odprężyć się i zapomnieć jak bardzo pragnie się mieć dzidzulka.Trzymam kciuki!!!!!
Villi
Hmm mMichu sobie zażyczył mikroskop na urodziny (żeby glony z akwarium oglądac) więc dobrze sie składa icon_biggrin.gif

Znaczy sie jak jest paprotka to płodne tak? icon_biggrin.gif
Abotak
CYTAT(Villi)
Hmm mMichu sobie zażyczył mikroskop na urodziny (żeby glony z akwarium oglądac) więc dobrze sie składa icon_biggrin.gif


No pewnie, ze dobrze icon_biggrin.gif
Tylko ja nie wiem czy dziecko bedzie szczesliwe jak mu mama na szkielko zacznie pluc icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

A swoja droga to nasze dzieci maja jakies zbiezne zainteresowania icon_eek.gif icon_smile.gif
Villi, Wasz slimak to afrykanski ladowy (african giant land snail) czy jakis inszy?
I pozdrowienia dla myszoskoczka od naszego s.p. myszoskoczka, ktory w koncu sobie wyskakal i sie partnerki nie doczekal icon_cry.gif
CYTAT(Villi)
Znaczy sie jak jest paprotka to płodne tak? icon_biggrin.gif


Duzo paprotek bedzie icon_biggrin.gif To plodne-sluz przenikliwy znaczy.
U mnie taki obrazek trwal w kazdym cyklu max. 1 dobe i trzeba bylo sie wstrzelic icon_cool.gif icon_biggrin.gif

A pomysl pierwotnie zaczerpniety od Gosi wiecznej wiec ekspercki icon_smile.gif
emce
Wracam do tego testera. Fajna rzecz - jest to po prostu maciupki mikroskop z żarówką pod szkiełkiem - nie muszę więc kupować mikroskopu ( na razie Maja się nie domaga), a cena nie była powalająca (mając w perspektywie kilka lat działania... icon_lol.gif )

Mam tylko pewną wątpliwość, może ktoś pomoże? Co powiedziałybyście na sytuację, gdy pojawia się przez 2 dni obraz "przejściowy" (kilka kropek, kilka fragmentów listkowych), potem 1-2 dni same kropki, czyli nic, potem znowu 2 dni przejściowe, potem nic i tak w kółko przez już 10 dni???? Czy ja juz nigdy nie wychwycę tej swojej owulacji? icon_redface.gif

I co o tym myslicie?
anonimowy
Hej, hej a gdzie takie cudeńko kupić icon_lol.gif
Olik ma 5 lat trzeba się poważnie brać do roboty icon_wink.gif
Elik
To byłam ja Elik, tylko mnie cosik wylogowało icon_rolleyes.gif
emce
Dostałam na Świętoduskiej. We wszystkich innych aptekach panie wielkie oczy robiły i o czyś takim nie słyszały. A na Świętoduskiej po prostu mi sprowadziła (120kilka złotych). Podoba mi się bardzo. icon_biggrin.gif
Maciejka
CYTAT(Anonymous)
Hej, hej a gdzie takie cudeÅ„ko kupić  :lol:  
Olik ma 5 lat trzeba siÄ™ poważnie brać do roboty  :wink:


A tak sie ostatnio zastanawiałam czy Olik będzie jedynaczka czy może dolaczysz do grona lubelskich mam z dwójką dzieci w domu, brzuchu lub planach... wink.gif
isllandia
CYTAT(mcda)
DostaÅ‚am na ÅšwiÄ™toduskiej. We wszystkich innych aptekach panie wielkie oczy robiÅ‚y i o czyÅ› takim nie sÅ‚yszaÅ‚y. A na ÅšwiÄ™toduskiej po prostu mi sprowadziÅ‚a (120kilka zÅ‚otych). Podoba mi siÄ™ bardzo.  :D

A możesz podac nazwe firmy produkujacej ten tester i jak dokladnie sie azywa- bede wdzieczna icon_biggrin.gif
emce
CYTAT(evellina)
A możesz podac nazwe firmy produkujacej ten tester i jak dokladnie sie azywa- bede wdzieczna icon_biggrin.gif


Mogę, oczywiście icon_lol.gif Jest produkcji włoskiej, producent zaklejony nalepką autoryzowanego przedstawiciela "Medicol" sp. z o.o. Bez adresu.
A cudo nazywa się "Donna saliva fertility tester" reusable mini-microscope for self-testing. A na polskiej naklejce "DONNA - mini mikroskop identyfikator owulacji w cyklu miesiączkowym, test ze śliny"

Tyle jest napisane na pudełku, które przez przypadek zatrzymałam icon_wink.gif , bo na samym testerze nic, tylko "Donna".

A ogólnie to baaaaardzo fajna rzecz. Polecam! icon_smile.gif
isllandia
Dziękuję Ci ślicznie icon_biggrin.gif za wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam icon_exclaim.gif
anonimowy
CYTAT(Bogusia123456 (Geloa))
CYTAT(mcda)
CYTAT(Geloa)
Mcda, ja Ci moge polecic zwykly mikroskop, taki nawet z zestawu dla dzieci. icon_biggrin.gif  

Na prawde wszystko jak na dloni icon_biggrin.gif  


icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif mikroskop??? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif


Yep! icon_biggrin.gif
Badasz sluz (badz sline). Troche na szkielko i powinno zaschnac. Plodny jest charakterystyczny- takie bardzo wyrazne liscie paproci.
Nieplodny to jeden wielki balagan. icon_wink.gif


Tak plodny wyglada


https://www.fertile-focus.com/saliva-ovulation-predictor.html
yenn77
Kurcze ja jestem w szoku icon_eek.gif jakie teraz robią bajery. Mój mąż spadnie z krzesła, jak mu opowiem icon_lol.gif
mcda a dlaczego się tym zainteresowałaś?? długo się starasz czy po prostu już nastercie chcesz sobie oszczędzić nerwów??
emce
Zaciekawiło mnie to, bo mam bardzo nieregularne cykle i trudno zauważalną owu. Pomyślałam sobie, że to w sumie tańsze niż jednorazowe testy owu.
A ze staraniem się u nas to teoretycznie długo - przez 1,5 roku przekonywałam męża, że jeśli będzie czekać na moment idealny to jajuż dawno będę po klimakterium icon_wink.gif A jesli chodzi o staranie się (po sukcesie negocjacyjnym), to jeszce nie tak bardzo długo. A Donnę traktuję jako info dla mnie (jedno z kilku).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.