To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak rogate poczucie humoru może napsuć nerwów...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

burek
Ech życie... Już nie po raz pierwszy źle pojęte moje żarty zepsuły mi wieczór. I co mam z tym zrobić? Mam znów przestać wchodzić na czat? Źle mi z tym.
zilka
CYTAT(burek)
Już nie po raz pierwszy źle pojęte moje żarty zepsuły mi wieczór.


Ja nie wiem o co chodzi bo na czata nie wchodzę ale tak na pierwszy rzut oka to może przestań żartować? Skoro nie po raz pierwszy to może z Twoim poczuciem humoru jest coś nie tak?
A ta druga osoba też ma zepsuty wieczór?
A może podasz przykład?
bajbus
Bureczku nie martw się. Nie miałaś przecież niz złego i złośliwego na mysli - no chyba że tak icon_twisted.gif icon_wink.gif
Teraz to tylko kwestia wyjaśnienia i przeprosin - jeśli takowych sytuacja wymaga icon_wink.gif
Trzymaj siÄ™ cieplutko i nie przejmuj
Pozdrawim serdecznie
Mrzena
lea
hmm burek - ja akurat lubiÄ™ Twoje poczucie humoru icon_smile.gif
ludzie różnie reagują, czasem są na jakimś punkcie przewrażliwieni, czasem są zmęczeni... nie przejmuj się i właź na czata, bo są osoby, które chętnie wysłuchają co masz do powiedzenia icon_smile.gif

pozdrawiam CiÄ™ - lea
burek
Tę osobę, która poczuła się dotknięta moimi słowami spotkałam na czacie dwa razy. I dwa razy na mnie warczała . Próbowałam zagaić rozmowę. Nie specjalnie napastliwie. W każdym razie nie małam zamiaru nikogo urazić tylko poznać powody tak radykalnej zmiany. Zadałam tylko, może rzeczywiście odrobinę złośliwe, pytanie. I dostałam w pysk. icon_confused.gif
Zilka no właśnie, tylko nie wiem po co wchodzić na czat jeśli się nie można odezwać, bo może ta lub inna osoba odbierze moje słowa jako coś obraźliwego. icon_cry.gif
Bajbusie drogi ja już nie będę przepraszać. Po prostu będę unikać jak ognia tej osoby i takich sytuacji. W przepychanki słowne na forum już się nie wdaję i z czatu też będę od razu uciekać jak coś się zacznie.
Lea pamiętasz rozmawiałyśmy wczoraj. Nie chciałam wejśc na czat. Później popełniłam jednak ten błąd. Teraz żałuję.
A tak w ogóle to najlepiej zakończyć już ten temat. Było mi źle i pod wpływem impulsu napisałam to na forum.
Pozdrawiam wszystkich, którzy się przejęli.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
wiesiołek
Nie wiem o co poszło , ale powiem tylko tyle: jak ktoś zanim powie żart, zapowiada: "Uwaga! teraz będzie kawał" i po jego zakończeniu sam ryczy ze śmiechu to dla mnie już to nie jest inteligenty ani kawał ani autor.

Dobry kawał jest ledwo wyczuwalny, wymaga inteligencji od odbiorcy i jest wypowiadany z kamienną twarzą. Szczerze mówiąc dla mnie obraźliwe byłoby raczej , gdyby ktoś opowiadający dowcip mrugał przy tym, chichotał i uprzedzał : "o, teraz będzie śmiesznie"
użytkownik usunięty
[post usunięty]
bajbus
(użytkownik usunięty), Twoje pojawienie się też wprawiło mnie w osłupienie. Ale żadne mam prawo decydowac i wymagać abyś była tu bądź nie.
Kiedy zobaczyłam Cie na maluchach - przeszło mi przez głowe dokłądnie to samo przemyślenie, które wypowiedziała Burek. Nie wiem dlaczego się dziwisz.
Pewnie, że nawet krowa zmienia poglądy.
Ale jeśli ktoś - jak Ty - swego czasu tak bardzo był nastawiony anty a teraz poprostu udaje ze nie było problemu, to chyba wejście Twoje powinno było wyglądać trochę inaczej.
A Burkowi dajcie spokój.
Tak z grzeczności.
I wiesz co Burku masz racje nie przepraszaj.
Pozdrawiam
użytkownik usunięty
[post usunięty]
bajbus
Myślisz ze teraz będziemy głosowac czy masz odejść czy zostać???
Daj spokój..
Wyluzuj troche i napisz coÅ› - co nie zrodzi kolejnego konfliktu.
Przepraszam jeśli się uniosłam - szkoda że nie moderuje tego forum bo bym zamknęła wątek.
Dorotka25
Pozwolę się wtrącić, choć nie uczestniczyłam ani nie widziałam powyższego powitania i rozmowy. Może nie zauważyłam a może już mnie na czacie nie było icon_smile.gif . Uważam, że jest to nieporozumienie, które dziewczyny powinny między sobą wyjaśnić, zaznaczam NA OSOBNOŚCI. Obie są super, i tym bardziej żal jeśli któraś z takiego powodu miałaby przestać uczestniczyć w życiu maluchów i skończyć prowadzić dyskusje na czacie. Myślę, że nadal jest w nas uczucie buntu i złości czy żalu na osoby, które nie potrafią się zadomowić na maluchach i przychodzą sporadycznie lub oceniają ze swojego punktu widzenia "maluchy" i oczywiście - w drugą stronę, czyli banici z edziecka są (czywiście nie przez wszystkich) źle odbierane na edziecku obecnym. Wczoraj spotkałam na czacie osobę, która bardzo wnikliwie dopytywała się co przemawia na korzyść maluchów nad edzieckiem. Ludzie, to nie chodzi o wyższość, jakość czy inne -ość icon_biggrin.gif Tu chodzi o ludzi. Skończmy z tymi nerwami i emocjami, bądźmy dla siebie mili, nie szukajmy podtekstów tam gdzie ich nie ma, bądźmy dla siebie ludźmi wink.gif

PS. (użytkownik usunięty) - dziękuję za miłą rozmowę, liczę, że nadal będziesz odwiedzać forum Maluchów.
eHermiona
Ja na czat nie wchodzę icon_cry.gif , ale może kiedyś się dorobimy stałego łącza.... (użytkownik usunięty), gdzież Ty chcesz znowu odchodzić? Czasem ktoś ma gorszy czy bardziej "złośliwy" dzień (sama takie czasem na forum miewasz icon_wink.gif ), ale to nie oznacza od razu niechęci do Ciebie czy kogokolwiek innego. Oj, coś mi się zdaje, że pisząc kiedyś "to TYLKO net", starałaś się sama siebie do tego przekonać icon_wink.gif , bo chyba wcale tak lekceważąco do tego nie podchodzisz.
Hej, Kasiu, lubię Cię, chociaż czasem psujemy sobie trochę krwi icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif

Serdecznie pozdrawiam!
Monika
blaire
(użytkownik usunięty), nie wiem o co chodzi z tym postem na temat maluchów. Nie wnikam. Ale też z tego co przeczytałam wcale nie wywnioskowałam,żeby bajbus czy któraś inna z dziewczyn chciały abyś stąd odeszła.
Jeżeli byłaś nastawiona anty do tego forum, a jednak się zjawiasz to znaczy:
1. zmieniłaś zdanie na jego temat
2. stęskniłaś się za ludźmi, którzy tu przeszli, więc postanowiłaś ich odwiedzić
3. chcesz kogoś podenerwować
Z wypowiedzi twoich wnioskuję,iż najbliższy prawdzie jest punkt 1
I cieszę się jeśli tak jest. Bo mnie tutaj też się bardzo podoba.
Słyszałam,że atmosfera na edziecku zaczęła się psuć, dochodziło do słownych przepychanek itd. Czy naprawdę historia musi się powtórzyć tutaj?
użytkownik usunięty
[post usunięty]
bajbus
(użytkownik usunięty) prosze... nie wracajmy do przeszłości. Co chcesz zyskać?? Przerabialismy to na edziecku. Tu zaczynamy od nowa. Daj spokój...
zilka
No nie. Wiecie co, nie jestem fanką (użytkownik usunięty). Kiedyś byłam ale tak namąciła przy zmianie forum, że pod koniec i jej udało się mnie zniechęcić icon_razz.gif Na forum sa ludzie, których lubię, których nie lubię i którzy są mi obojętni. (użytkownik usunięty) zalicza się do tych obojętno-nielubianych. ((użytkownik usunięty) sorry za publiczne osobiste wycieczki ale mam wrażenie, że podzielasz mó pogląd, nie ma obowiązku się lubić)

Nie będę komentowac wymiany zdań na czacie bo chyba obydwie dyskutantki sobie tego nie życzą, niech sobie wyjaśniają prywatnie albo niech się omijają w necie i życiu ale przestańcie się czepiać (użytkownik usunięty).

Pisze bajbus:
CYTAT
Ale jeśli ktoś - jak Ty - swego czasu tak bardzo był nastawiony anty a teraz poprostu udaje ze nie było problemu, to chyba wejście Twoje powinno było wyglądać trochę inaczej.


To znaczy jak? (użytkownik usunięty) powinna zrobić wielki banner - UWAGA UWAGA pojawiam się na maluchach. Nie jestem krową. Zmieniłam poglądy. Chcę zobaczyć jak tu jest. Czy też może powinna złożyć publiczną samokrytykę, uderzyć się po piersi, założyć włosienicę i spytać: mogę tu popisać? Przyjmiecie mnie kochane mamy? icon_redface.gif i jeszcze dodać :love:

Odczepcie się od (użytkownik usunięty), moderator niech zamknie wątek i chodźmy na dwór. Zajebista pogoda icon_wink.gif icon_lol.gif

zilka

ps hehe, drugi raz wdałam się w personalny post. Na dodatek nie do końca wiedząc o co chodzi. niedobrze, powoli ale udomawiam się icon_wink.gif icon_cry.gif
bajbus
Gdzie zaj.. tam zaj... nie klne bo dzieci patrzÄ… icon_wink.gif

Przysłowie na dziś :
[b]"JAK SE POŚCIELESZ TAK SIĘ WYŚPISZ"
icon_twisted.gif
zilka
Bajbus a u was nie ma słońca? icon_eek.gif
Trochę wam oddamy bo u nas za dużo wink.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
bajbus
Nie ma icon_sad.gif
To znaczy przepycha siÄ™ od rana z chmurami:(
Ale przegrywa.
Jak mi jutro na dzień dziecka wytnie taki numer to...
No i co ja włąściwie moge zrobić ? icon_wink.gif
zilka
Dziewczęta miłe a mówię do Bajbusa i (użytkownik usunięty). A może tak wyjaśnijcie sobie na priva albo przestańcie się do siebie odzywać. Naprawdę potrzebujecie publiki?
Bo straaaaaaaaaasznie to osobiste icon_rolleyes.gif

spadam do pracy bo siÄ™ zaraz florek obudzi
bajbus
(użytkownik usunięty) - ja już się na swoim przespałam.
Teraz składam przesciaradła w kostke icon_wink.gif
Nauka nie idzie w las icon_wink.gif
A pozatym hehe nie dam się zezłoscic - bo jestem na chemi od 3 dni i nic mnie nie rusza icon_mrgreen.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
amania
Staram się nie brać udziału w takich dyskusjach, ale tym razem nie wytrzymałam.
Wiem, że zmiana poglądów to rzecz ludzka.
Tylko jak często?
22 maja (użytkownik usunięty) pisała w wątku "Do Lui", że maluchów nie czyta,
bo "Mierzi jÄ… taki babski, jazgotliwy klimat".
Nie wspomnę już o wcześniejszych jej opiniach, na temat maluchów, na nowym edziecku.
Zapowiadał jeszcze również, że się tu więcej nie pojawi.
Więc jak już zmienia zdanie w tak błyskawicznym tempie i nagle pojawia się w tym jazgotliwym klimacie, to niech nie dziwi się, że reakcje są różne.

Powiem tak: nie lubię (użytkownik usunięty), co zrobić? Nie muszę, prawda?
lea
wrrrrr aaaaa gryzÄ™ !!!

moje drogie dziewuchy, ja to jakaś chyba pokręcona jestem bo: lubię(użytkownik usunięty), Bajba i burka - i kurna mać od każdej z Was po trochu się czegoś uczę nooo ! Od każdej z Was coś dostaję, więc proszę mi tego nie odbierać. Chyba wczorajsza jestem ale jeżeli uważam , że kogoś uraziłam - przepraszam, jeżeli czuję, że moje zachowanie było i jest bez zarzutu to o tym informuję i ok. Ludzie są różni i nie zawsze potrafią się dogadać ale szanować się można prawda ? ...
Proszę o zakończenie dyskusji w tonie przyjaznym , inaczej będę zmuszona zamknąć wątek , a ja akurat jestem przeciwniczką zamykania wątków icon_lol.gif

lea
burek
Napisłam do (użytkownik usunięty) prywatną wiadomość. Tu nie będę się więcej wypowiadać. Nie było moim celem rozpoczęcie walki na słowa. Chciałam jedynie dać upust emocjom, które mną wczoraj szarpały. A osobiste wycieczki proszę na priva sobie złatwiać, coby nie było, że moim wątku jakieś brudy się pierze. icon_wink.gif
Tym optymistycznym akcentem kończę pisanie w tym wątku. Pozdrawiam wszystkich łącznie z(użytkownik usunięty)ą, której akurat najmniej na tym zależy.icon_razz.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
mamjuz
cześc ,(użytkownik usunięty) icon_smile.gif

jak to jest : jak A lubi B i C, czy to znaczy, że B bedzie lubiło też C????
mam ten problem z wiesiÄ… icon_sad.gif icon_eek.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_cool.gif icon_lol.gif icon_idea.gif wink.gif icon_rolleyes.gif icon_redface.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

cieszę że jesteś, bo to oznacza dwa warianty. aaaaaaaaaaaaa nie powiem jakie icon_razz.gif icon_eek.gif icon_biggrin.gif icon_smile.gif icon_surprised.gif icon_lol.gif

a powaznie

lubienie kogoś, o ile dobrze pamietam,(użytkownik usunięty) icon_wink.gif nie oznacza poznanie go.
lubienie kogos, a lubienie pisarstwa forumkowego to dwa swiaty
to gwiazdy odbite w wodzie, ne pas ????
tośmy sobie po aluzjjjjj alu zju owały


jestem rzeczniczką sprywatyzowania pralni brudków

pomordowanie prajwatowe jeśli to dotyczy jakis spraw nieporuszonych na forum ...no i jeśli wiadomo na jaki adres pisać wink.gif

to naraska

Monik
Yenna_M
mamjuz, odpowiam na public, bo konto juz na maluchach nieczynne mam. Zdezaktywowalam je. Dyskusja sprywatyzowana zostala, wszystko wyjasnione. Przynajmniej mam taka nadzieje. Pozdrawiam serdecznie.
(użytkownik usunięty)
mamjuz
o ile tylko uda mi sie ustalić who fucking telll icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
to jak najbardziej

nota bene notabene ( ładne słowo, bez względu jak się je pisze, co nie ???? ) dlaczego nie ma detektora na brzydkie wyrazki w innych, niż rodzimy, językach ?????? )

po francusku też umim
a nawet gorzej icon_razz.gif

a wracając,(użytkownik usunięty)na, zdobyczą dojrzałości jest doskonalenie inteligencji
a ona, to podobno umiejętność przystosowania icon_lol.gif

gratulujÄ™ icon_wink.gif
i prosze sie nie doszukiwać

od dawna wiemy, ze to(użytkownik usunięty)naMy, nazwała sie pierwsza zdrajcom, bo tak lubi, podprądowo icon_wink.gif
potem poszło coś o szczurach, ktore uciekły
acha,
i ze nudno
i mgło

ja personalnie i przystosowawczo moge powiedzieć,
dzieci, idźta na urlop, spójrzta na to wszystko z dystansem

a potem podajmy sobie rence
bo,(użytkownik usunięty), nie wprowadzaj tu wontków politycznych, narodowościowych i podziałowych
ja na przykład znam komunistów ideowców i nawet im czasem z okazji imienin buźki daję, takoż samo gejom, cyklistom, tejkowcom i inszym


zaśpiewaj se : ty wybierasz, ty decydujesz
coco pepsi, lajf

Ty bijesz dzieci, ja nie, choć miewam pokusę
i do czego sie to sprowadza???

do mitu powszechnej szczęśliwości
do mitu
do utopii
do sielanki maluchów, bobasów, golasów, dzieci,
do mitu forum przytulnego i spokojnego
do utopii
nie da siÄ™

ale przystosowawczo yntelygentnie wolę dostawać w mordę od kogoś kogo znam po nicku, niż od jakiegoś burala anonimowego, wściekłego tchórza farbowanego icon_twisted.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif


no



cieszę, sie że jesteś
a to czy Cie lubiÄ™ czy nie
okresliłam już dawno icon_smile.gif

Monik


Ps. mam nadzieje ze ( ch chchch) watek powitalny (użytkownik usunięty) na maluchach już sie wyczerpał i teraz ławą rzucimy się na Nią...
z otwartymi ramionami icon_wink.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_surprised.gif icon_lol.gif icon_mad.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_cry.gif icon_wink.gif icon_rolleyes.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif )
użytkownik usunięty
[post usunięty]
joannabo
Zaraz zaraz, Monika. Ten wątek to jest kolejny o nielubieniu? Chyba to jest watek o tym, ze nie można zartowac, bo ktoś sie może obrazić?
Teza podstawowa jest taka, ze należy przeprosić osobę obrazoną, bo sie jest powodem jej dyskomfortu. Niby wszystko w porządku, bardzo to brzmi moralnie, a przeprosić to przeciez nie jest dużo roboty.
Ale.
Pochodze z rodziny obciążonej problemami obrażeniowymi, więc wierzcie mi, to nie jest takie proste. Przepraszajac:
1. utwierdzamy osobe obrażona, że jej obrazenie ma sens. A ma sens?
Jeżeli nadawca miał zamiar obrazić, to czy nie jest najrozsądniej zniweczyc jego knowania i NIE obrazić sie? A jeśli nie chciał obrazić....?
2. przystajemy na warunki obrazonego - dajemy osobie postepujacej bezsensownie (co wykazałam uprzednio) prawo do pouczania nas, co mamy robic, do szantażowania emocjonalnego, wymuszania współczucia, łamania zasad grzeczności (bo PRZECIEŻ jest ta osoba zdenerwowana) itd.
3. wyrzadzamy szkodę obrażonemu, nie sprowadzajac go na ziemię. Ta choroba, nieleczona, postepuje w tempie zastraszajacym. Jedna moja ciocia troche po pięćdziesiątce, obraziła sie śmiertelnie na kogoś, kto dał jej kwiatki, które się jej źle kojarzą. Druga, ledwo troche po czterdziestce, zerwała stosunki ze swoja bratanicą, bo na zaoferowanej przez nia książce na okładce narysowana była lalka z urwana głową. A ciocia miała małe dziecko, więc to musiało być ujawnienie zamiaru zamordowania tegoż...
Moja strategia w stosunkach rodzinnych polega na udawaniu, ze nie zauważyłam, ze ktos sie na mnie obraził, albo że biore to za świetny żart. I może niektórzy naprawdę sa mi wdzięczni. icon_biggrin.gif
joanna
pirania
Bajbusie,
jakbys nie zauwazyla to
1. od posta na maluchach nudno minelo pare ladnych miesiacy i byl pisany w czasach gdy na edziecku pojawialy sie teksty w stylu "ale tu beznadziejnie wynosmy sie stad"
2. (użytkownik usunięty) pisuje na maluchach i wchodzi na maluchowego czata od pary miesiecy, a was dopiero teraz to dziwi.
Bedziemy sie tu rozliczac jeszcze dlugo?
bajbus
gwm
Sprawy zostały wyjaśnione, niejako są prywatne po troszku.
Dajmy spokój.
Mało mamy na barach???
pirania
A ja wrozka jestem, ze mam niby wiedziec ze zostaly wyjasnione? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Jak wyjasnione to zamykac watek icon_biggrin.gif
Buzki widzieli wszyscy? icon_wink.gif
bajbus
Widzieli icon_lol.gif
YennaM-Gosc
Ja tez widzialam te buzki icon_wink.gif zeby nie bylo icon_wink.gif icon_smile.gif
Dzieki dziewczyny icon_smile.gif
Zamykac, zamykac icon_wink.gif myk-myk icon_wink.gif
bajbus
No dobra to ja ide spać..
icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
burek
Baby pierońskie do spania icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
My z(użytkownik usunięty) już sobie wyjaśniłyśmy i nawet nam się całkiem miło gawędziło. Szkoda tylko, że dzieci mamy bo dłużej bysmy mogły, a tak to wlazły nam w paradę skubane. icon_wink.gif
O jejusiu a miałam się tu nie wypowiadać więcej. icon_rolleyes.gif
Lea zamknij już bo jak ktoś niedokładnie poczyta to znów się zrobi niefajnie. icon_twisted.gif
Pozdrowiska.
anonimowy
Wasze prośby są moim rozkazem icon_wink.gif
wÄ…tek zamkniety

lea
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.