To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kluby przedszkolaka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

katiek
Chciałabym do takowego Kingę zapisać za 2-3 miesiące.
Jak myślicie warto??
Dodam że chodzi mi o taki klub na 4 godziny dziennie kilka razy w tygodniu.
A może któraś mama z Bródna może któryś z klubów polecić??
Ida.dorota
Chodzę do tego rodzaju klubiku z Tomkiem od września (w Pisaecznie) i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zajęcia są ciekawe, prowadzone przez doskonałą przedszkolankę, Tomek chodzi tam bardzo chętnie.
Ale pamiętam posty Rosy o klubiku przedszkolaka, który okazał się wielkim niewypałem. Dlatego myślę, że nie ma reguły i trzeba po prostu każdą taką instytucję sprawdzić, zanim podejmie się ostateczną decyzję.
katiek
A mogłabyś mi napisać ile płacicie?? Bo rozbieżności z tego co słyszałam są ogromne-od 80 zł miesięcznie do 500 icon_eek.gif zł
Ida.dorota
Płacimy 20 zł. za zajęcia, które odbywają się dwa razy w tygodniu, czyli ok. 160 zł. miesięcznie.
katiek
Dziękuję icon_biggrin.gif
ewis
do ida.dorota:
czy chodzicie do tego klubiku w parku? jeśli tak, to kto prowadzi zajęcia?

pozdr,
k.
kamami
My chodzimy na zajęcia dwa razy w tygodniu po 2h (klubu malucha i zajęcia plastyczne) - koszt 65 zł na miesiąc, ale to w Legionowie.
kamami
Ida.dorota
Chodzimy do klubiku przy Pracowni Rozwijania Aktywności Dzieci i Dorosłych "Razem" w Piasecznie przy ul. Młynarskiej.
cydorka
podobno jest tez taki na Goclawiu czy jest jakas mama z goclawia coby mi poogla w odnalezieniu takowego?
gdzies przy przedszkolu na bora komorowskiego podobno
cyd
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.