To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

teatralny żłobek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aga_mama
W sobotę 29 stycznia Centrum Twórczości Dziecka organizuje otwarte, bezpłatne warsztaty teatralne dla dzieci z różnych grup wiekowych, poczynając od grupy 2-3,5 lat (teatralny żłobek). Wiecie może coś więcej na ten temat? Chcielibyśmy tam pójść, ale nie bardzo wiemy gdzie i o której, ich strona nie chce się otworzyć, a w internecie nie ma nigdzie informacji na ten temat.. To co wiem, wiem z plakatu, który jakiś czas temu gdzieś mi mignął przed oczami.
anonimowy
Chyba jest to związane z teatrem K2 na Kuźniczej?
aga_mama
tak, byłyśmy, było super icon_smile.gif
jeżeli ktoś jest takim teatralnym żłobkiem bliżej zainteresowany, służę informacjami icon_smile.gif
mamuśka.chłidzw
CYTAT(aga_mama)
tak, byłyśmy, było super icon_smile.gif
jeżeli ktoś jest takim teatralnym żłobkiem bliżej zainteresowany, służę informacjami icon_smile.gif


fajna sprawa, szkoda ze nie u nas. icon_sad.gif
Doruśka
Ja tez byłam:))
na którą byłyscie????
my sie zapisujemy .
aga_mama
nie zdążyłysmy z pierwszą grupą i byłyśmy na 12:15 icon_smile.gif
I chyba też się zapisujemy icon_smile.gif
Potwora
Proszę o więcej informacji!
Czy to zajęcia jednorazowe, cykliczne, jak często się odbywają, czy coś się płaci, czy trzeba się zapisywać?
Doruśka
Aga! my też na drugą turę byłysmy icon_smile.gif)

Ola, to zajęcia dl amaluchów od 2 do 3,5 roku,cena za semestr 360zł,płatna jednorazowo icon_evil.gif

zajecia fajne,zabawy ,tańce i śpiewanie icon_smile.gif
aga_mama
no widzisz, a ja nawet nie wiem jak wyglądasz... icon_wink.gif Była jedna dziewczyna z dwiema córeczkami, w tym z Kalinką, ale jej Kalinka mniejsza od Twojej chyba była.. 20 miesięcy miała.
Ja byłam z obiema dziewczynami - Niki raczkowała zapamiętale po całej sali, a Julka była wszędzie, nie tylko tam gdzie powinna icon_wink.gif
Zastanawiamy się nad środową grupą, bo podobała mi się ta młoda prowadzaca. Starsza - ta od krasnoludka- ma grupę czwartkową i do niej chyba bym nie chciała, widziałam że nie potrafi porozmawiać z pojedynczym dzieckiem - Julka cos tam do niej mówiła, a ona nawet tego nie słyszała... A młoda jest fajna icon_smile.gif
aga_mama
Ola, zajęcia są we wtorki, środy i czwartki - we wtorek i środę po południu, a w czwartek przed południem - chyba od 10:30 do 11:15.
45 minut raz w tygodniu.
Doruśka
A ja wiem,która Ty jesteś:))
z Kalinka byłąm tylko ja! ta druga to była Kala od Karoliny zdrobnienie,zapytałam to wiem:))
ja natomiats tylko rano moge,czyli czwartek mi zostaje icon_smile.gif i mi ta starsza sie bardziej podobała:)
aga_mama
to pewnie siÄ™ nie spotkamy icon_sad.gif
Dorka
A gdzie odbywają się te zajęcia? Macie jakiś numer telefonu do nich?
użytkownik usunięty
360 zł za semestr to strasznie dużo kasy. My chodzimy na rytmikę w środy o 16.30 w domu kultury na Biskupinie i płacimy miesięcznie 38zł (a jak dziecko jest chore, to przy następnym płaceniu płaci się mniej o 7zł za opuszczone zajęcia).
Doruśka
masz racje Paka,ja sobei własnie uświadomiłam,że to ponad 20zł za lekcje 45 minut!!!
za rytmike płace 9 zł,i jak dziecka nei ma to sie nei płaci
.
Moze bedzie taniej,bo ten semestr krótszy.
ale jesli nie,to ja rezygnuję,zaraz bedzie ciepło i sama zabawy zoganizuję icon_smile.gif
skanna
CYTAT(Paka)
360 zł za semestr to strasznie dużo kasy. My chodzimy na rytmikę w środy o 16.30 w domu kultury na Biskupinie i płacimy miesięcznie 38zł (a jak dziecko jest chore, to przy następnym płaceniu płaci się mniej o 7zł za opuszczone zajęcia).


Paka, to Ty też strasznie dużo płacisz icon_wink.gif
W MDK Krzyki, semestr wszystko jedno których zajęć kosztuje 50 zł - zajęcia na ogół 2 razy w tygodniu.
Tyle, że dla mieszkających na Biskupinie czy Różance to raczej żadna alternatywa.
Potwora
Sylwia - gdzie ten dom kultury? Jakie to są zajęcia? Kiedy trzeba się zapisać? Ja muszę Maksia na coś posłać bo widzę, że on bardzo potrzebuje jakiś zajęć ( najlepiej muzyczno - ruchowych).
Chociaż też żlobek teatralny wygląda wspaniale to cena jest jak dla mnie grubo przesadzona icon_rolleyes.gif
skanna
Na Powstańców Śląskich, blisko parku. Dla takich młodszych to jest rytmika, ale nie wiem dokładnie od jakiego wieku przyjmują, aczkolwiek chodzi tam od września braciszek koleżanki Gabrysi, w tej chwili niespełna czterolatek.
Już mówiłam Adze, że się dowiem, ale w tym tygodniu raczej nie, bo jesteśmy uziemione w domu choróbskami (Majka zdrowieje, za to Gabryśka chorować zaczyna wrrrrrrrrrrr)
aga_mama
Podejdę tam w tym tygodniu, bo my też musimy znaleźć coś dla Julki, najlepiej bardzo męczącego. Jak będę coś wiedziała, dam znać icon_smile.gif
Mama Mojzesza
Paka, my chcemy chodzic z Wami na te zajecia icon_biggrin.gif Mojzeszek uwielbia tanczyc, mysle ze cieszylby sie. Czy od marca tez bedzie o 16:30? i gdzie jest ten dom kultury dokladnie, bo nawet nie wiedzialam ze jest icon_redface.gif
aha, i czy prawie-dwulatki przyjmuja icon_question.gif icon_biggrin.gif
Potwora
Czy to ten dom kutury w pobliżu Jaworowej???
Aniu - ja Maksia też bym zapisała, 50 zł to nie majątek w porówaniu do teatralnego żłobka icon_wink.gif
....
Byłam dzisiaj w tym domu kultury - Powstańców Śląskich 190. Rytmika jest dla czterolatków, ale portierka powiedziała żeby przyjść z dzieckiem po feriach na zajęcia i pani prowadząca zdecyduje, czy przyjąć czy nie. Rytmika jest w poniedziałki i środy od 14 do 15:30 i od 15:30 do 17. Instruktor: Izabela Cisowska. Zapomniałam zapytac o cenę icon_redface.gif , może Skanna coś wie?

A tak przy okazji - zbieram opinie na temat przedszkola Elżbietanek na Januszowickiej chyba, koło parku południowego. Jeżeli ktoś może mi o nim poopowiadać, to bardzo o to proszę icon_smile.gif
aga_mama
to wyżej to byłam ja, tylko nie zauważyłam że nie jestem zalogowana jako ja icon_evil.gif
skanna
Skanna wie i pisała powyżej icon_smile.gif
Cena semestru zajęć, wszystko jedno których to 50 zł.

Aga, a o której byłaś? Bo my dziś na zajęciach byłyśmy 15.30-16.30
aga_mama
byliśmy punktualnie o 16 pod drzwiami icon_mrgreen.gif
Anita.W
Mojej bratowej dzieci chodzily do tego przedszkola Elżbietanek. Była bardzo zadowolona, ale trudno jest tam sie dostac. Jej dzieci zostały przyjęte ze tak powiem po znajomości. Tylko ze one chodza juz do szkoly podstawowej (3 i 5 klasa) to moze sie cos tam pozmienialo.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.