To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Małyszomania :D

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

moko.
Ogrania mnie za każdym razem, gdy jest transmisja skoków narciarskich.
Brawo p.Adamie icon_biggrin.gif znowu podium icon_biggrin.gif
Małgoś.dz
Mnie też. icon_lol.gif
Nawet mojego energetycznego świeżo upieczonego trzylatka bierze. Dzisiaj krzyczał z całych sił: "Adaaaaaaam Małysz leciiiiiiii! Huuuuujaaaaaa!" 04.gif
moko.
tak tak, mój maz krzyczy" Leć Adaś, lec " heeeeeee
Edi Zet :)
Rany, a ja nie cierpię tego skakania na tych nartach. I tej małyszomanii. Narty są do zjezdżania, a nie do skakania. Do skakania są spadochrony....
P.S. I nie przekonujcie mnie. Dla mnie styczeń jest okropny. W tewe nic nie ma, oprócz skoków. A tak BTW, i tak nic w tewe nie ma.... icon_lol.gif
anetadr
A ja uwielbiam skoki. I jest to od wielu lat jeden z dwóch sportów zimowych, jakie oglądam. Innych nie cierpię. Brawo Adaś!!!!

Aneta
agabr
a ja w zyciu nie widzialam zadnego skoku.B
Sylwia M.
Podziwiam tego człowieka, że po takim kryzysie formy (który pociągnął za sobą chwilowy kryzys małyszomanii icon_wink.gif ) pokazał im wszystkim, gdzie raki zimują icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
A.L.
A ja kocham skoki.Nie tylko dlatego ze Malysz.Sport ten ogladam juz od dobrych 10 lat, pamietam jeszcze Malysza jak byl jakims tam jednym z wielu, w dodatku z miernymi wynikami.
To ze w koncu zaczal super skakac, bardzo mnie ucieszylo i sprawilo, ze jeszcze chetniej ogladalam skoki.
Chociaz nie ukrywam , ze najbardziej lubie Goldbergera i z pewnych wzgledow M. Höllwartha.


a.
mama_do_kwadratu
Małysz rulez icon_mrgreen.gif
Po pierwsze- patriotyzm lokalny icon_wink.gif po drugie- dobry jest chłopak i tyle.
aluc
"mamo, ja płaczę"
"a dlaczego Maksiu płaczesz?"
"bo ja nie umiem tak skakać w powietrzu jak Małysz"
moko.
M. Höllwartha uwielbiam ma świetne miny w goglach icon_smile.gif
A p.Małyszowa nooooo zmieniła się icon_razz.gif
Szkoda Hanawalda...............stoczył się........na dno fiz. i psych.
Mika
mam totalne uczulenie na Małysza, a ta cała małyszomania wychodzi mi uszami -nie ogladam juz wcale jedynki icon_razz.gif

p.s
aaa nie-Pszczółkę Maję dzis oglądałam -lepsza od M wink.gif
mama_do_kwadratu
Tak trochę z boku icon_wink.gif i nie żebym broniła Adasia icon_wink.gif :
Mam uczulenie na Otylkę... Zwłaszcza w reklamie... icon_mrgreen.gif
Arwena.
CYTAT(Mama_Do_Kwadratu)
Mam uczulenie na Otylkę... Zwłaszcza w reklamie... icon_mrgreen.gif


Też mam to uczulenie 06.gif
dumiczowa
ja za Małyszem nie przepadam , włosy (te pasemka)ma jakby się urwał z nagrania płyty Boysów , wąs to ani urody mu nie dodaje wiec nie wiem po co mu, szanuje go jako mistrza ale nic poza tym, natomiast poprzysięgłam sobie ze za dwa lata albo i za rok jade do Zakopanego pooglądać skoki na żywo, poczuć tę atmosfere, ech...uwielbiam sporty zimowe, a najbardziej zjazdy, skoki, slalomy ale nie cierpie jazdy figurowej na lodzie icon_smile.gif
pozdr.
skanna
A mnie małyszomania do szewskiej pasji doprowadza. Bo jako wielbicielka skoków od lat 21 (tak, tak, od czasów olimpiady w Sarajewie) nie mogę ścierpieć tego, że teraz to każdy Polak zna się na skokach najlepiej w świecie. Zdarzało się czasem, że oglądaliśmy konkursy w pracy w przerwie i jak patrzyłam na moich kolegów, znających się doskonale na skokach, a jednocześnie nie wiedzących za bardzo, kto to Jan Bokloev to czasem żałowałam, że Małysz aż tak spopularyzował skoki w naszym pięknym kraju icon_evil.gif

A Małysza podziwiam i niezmiennie jestem jak najlepszego zdania o jego umiejętnościach, także wtedy, kiedy nie idzie mu najlepiej.
katiek
Ja oglądam odkąd trochę od ziemi odrosłam-jak był w tv turniej 4 skoczni to przed tv siedział mój ojciec, siostra i ja. I odciągnąć nas nie było można icon_biggrin.gif . Pamiętam i Bokleva i Nykenena i Weisfloga-wielki mistrz i stylu klasycznego i V [pisowni nazwisk już nie].
Co do Małyszomanii-cieszę się jak Adaś dobrze skacze ale nie wieszałam psów jak skakał w tamtym sezonie źle.
Teraz ciężej mi w spokoju skoki pooglądać-Kinga pasji [na razie przynajmniej] nie podziela wink.gif
Dagmarcia
A ja byłam w Zakopany na skokach w zeszłym roku icon_exclaim.gif
Było super..... icon_biggrin.gif
I kupiliśmy sobie takie fajowe czapki i szaliki - szaleliśmy icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
moko.
My szaleliśmy w domu przed telewizorem, również w szalikach hee icon_biggrin.gif
kasiarybka
A ja uwielbiam Adama icon_smile.gif
Zawsze bardzo przeżywam kiedy skacze i płaczę kiedy grają Mazurka icon_redface.gif
moko.
ja też becze......
kurcze jego zmienione image nie pasi mi.....oj nie pasi....
kasiarybka
Ej tam Moko icon_wink.gif wygląda jak wygląda, jak chciał tak ma icon_wink.gif, ale podoba mi się i tak i tak icon_smile.gif
Fajny z Niego gość icon_smile.gif

A ostatnio w autobusie usłyszałam:

" Wiesz ile On kasy za to wszystko ściągnął " icon_eek.gif Polacy lubią liczyć cudze pieniądze...oj lubią... icon_twisted.gif
moko.
Kasia dokładnie.........


Ja uważam,ze skoro jest na szczycie niech korzysta i zarabia wszędzie gdzie się da zarobić, bo będąc na jego miejscu brałabym wszystko garściami.
Maciejonka
Skoki są fajne. Wkurza mnie natomiast nagonka na Adama. Kurcza czy trzy (?) puchary świata to zamało? muszą mieć więcej? przecież nie musi ciągle ON wygrywać...
W sobotę pokazywali kiedysiejsze skoki-niezła była ich pozycja: na bacznosć z rękoma wyciągniętymi do góry icon_biggrin.gif
goś
nie mam nic przeciwko temu zdrowemu ześwirowaniu narodowemu tym bardziej że jednoczy a nie różni Polaków o co w obecnych czasach cholernie trudno icon_wink.gif
M.Madziarek
Z reguły nie oglądam...
ale wczoraj trochę zerkałam...
Ogólnie nie jestem fanką skoków... tylko to Zakopane... hmmm icon_biggrin.gif ja je po prostu KOCHAM i dlatego tak podpatrywałam troszku wink.gif
Po za tym lubię sobie poczytac nazwiska skoczków icon_rolleyes.gif icon_cool.gif
A bo są fajne, te fińskie, norweskie... a no lubie tak po prostu icon_cool.gif

Missy
asiaT
CYTAT(moko.)
tak tak, mój maz krzyczy" Leć Adaś, lec " heeeeeee


moje bliźniaki też tak krzyczą, jak tylko widzą transmisję skoków icon_biggrin.gif jestem absolutną Małyszomanką...
Kasia Sz.
CYTAT(Mama_Do_Kwadratu)
Mam uczulenie na Otylkę... Zwłaszcza w reklamie... icon_mrgreen.gif


O to, to.... icon_smile.gif
irminka2
A ja uwielbiam skoki narciarskie od zawsze, gdy jeszcze obowiązywał zupełnie inny styl lotów. A jak wygrywa Polak to tym lepiej.

Co do małyszomanii.
Koło miasta Dąbrowa Białostocka była sobie wioska, którą od Dąbrowy dzieliła tylko szosa.Wioska chciała być częścią miasta i po wielu zabiegach tak się stało - jakieś 6 lat temu napis Dąbrowa stanął parę kilometrów wcześniej.
Dziś mieszkańcy robią wszystko by wrócić do poprzedniej sytuacji.
Dlaczego?
Wioska przedtem nazywała się [b]MAŁYSZÓWKA!

Irmina
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.