To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pierwszy post

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
o rany ale się porobiło... Super, że jest to forum ale dlaczego ja zostałam moderatorem????

stynko przybądź tutaj!!! albo ktokolwiek inny, ze mnie będzie taki moderator jak z koziego ogona waltornia...

somebody help!!!!!!!!!!

zilka icon_confused.gif
wiesiołek


Alem się ubawiła Zilka.
No i muszę przyznać ,że reakcja redakcji ( co za zestawienie dżwięków) jest błyskawiczna. Dopiero co poprosiłąś o forum dla Pojedynczych mam , a już je masz i do tego jesteś moderatorem
zilka
No bo samotnych tatów icon_wink.gif to raczej jak na lekarstwo, może by zrobić samotny rodzic albo jakoś tak w ten deseń?

Wiesiu, podrzuć jakąs sprytna nazwę, please!!!!!!!!!!

zilka icon_confused.gif
wiesiołek
NO i do tego "samotny tato". Cos mi się wydaje , że to już przedobrzone. Aż tylu samotnych ojców nie ,że by im odzielne forum zakładać. Może lepiej by było zrobić jedno "samodzielne rodzicielstwo"?

NO ,ale to ty Zilka jesteś moderatorem więc sięnie wtrącam
wiesiołek
Zilka, my chyba jednocześnie piszemy, co? I do tego o tym samym
zilka
He, he razem piszemy icon_smile.gif

Jak ja CiÄ™ Wiesiu dopadnÄ™ na tego moderatora... uh!!!!!!!!!!!

zilka icon_confused.gif
wiesiołek
NO to teraz moja kolej.
Samodzielny rodzic/ Samodzielne/samotne/ rodzicielstwo, a może " rodzicielstwo w pojedynkę"
dorka2
no czołem,

ja też kompletnie na moderatorowaniu się nie znam więc Ci Zilka nie pomogę zbytnio ale popieram pomysł zmiany nazwy zdecydowanie icon_smile.gif

może taka sama jak na edziecku icon_question.gif

dorka
Ika
A ja chętnie pomogę w moderowaniu, stałe łącze mam, a forum samodzielnych mi baaardzo bliskie icon_smile.gif Dzięki za pomysł, Zilka, za podpowiedź adminowi oraz samemu adminowi za błyskawiczną reakcję! icon_smile.gif
Mag
Hej ! Ja tez sie ciesze , ze mamy tu swoje nowe forum!
Wszystkich pozdrawiam icon_lol.gif

Mag
zilka
I już zmieniona nazwa, po prostu błyskawica a nie forum (a jeszcze niedawno pisałam to o edziecku... icon_sad.gif )

zilka icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.