To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Siunia
Dziewczyny, co z Wami?
Na spotkaniu były tylko 4 osoby - przynajmniej w umówionym miejscu :
- Blaire
- Katasia
- Kreska
- i ja icon_cool.gif

A reszta, przepraszam gdzie była w tym czasie icon_question.gif
Nooooooooo???????????????????????????????????
Oj, dziewczynki, macie taaaaaaaakÄ… krechÄ™ u mnie icon_wink.gif , ze HO HO icon_exclaim.gif
Kreseczko, przepraszam, że Cię tu wmieszałam icon_wink.gif
- Siunia
ps. sprawdziłam liste obecności i mi tam wieeeeeeelu z Was brakowało.
Te co choroba sie wykręciły, bardzo prosze o przesłanie skanów zwolnień lekarskich icon_wink.gif A cała reszta .... brak słów icon_cry.gif
Kreska
ja juz wymalowalam na temacie - spotkanie
ach, ale i tak fajnie bylo, nie?
Kreska
blaire
Tak, milutko:) Cieszę się,że poznałam kolekne mamy. A piwko było super,żałujcie,że nie piłyście o z nami;p
Siunia
Ja też bardzo się cieszę, że Was poznałam icon_smile.gif
Nie wiem jakie było piwko icon_wink.gif
za to winko ..... WYÅšMIENITE ...
hm.... chyba przez DOBRE TOWARZYSTWO icon_lol.gif
- Siunia
Małgoś.dz
A ja mam malutkie pytanko:
czy za moje zdrowie wypiłyście?

Bo bez tego pewnie trudno będzie mi powrócić do pełni sił. icon_wink.gif

Żałuję, że nie mogłam do Was dołączyć. Następnym razem się poprawię. icon_redface.gif
blaire
Małgosiu, oczywiście,że wypiłyśmy. Nie ty lko za twoje, ale również naszych Kubusiów, Dorotki25 i Marcinka oraz wszystkich innych chorych. Meggi, o tobie też pamiętałyśmy:)
maggii
Blaire, kochanie, dziękuję za pamięć icon_biggrin.gif
Krew mi się burzyła koło godz. 17 i przeklinałam wszystkie choróbska świata ... icon_sad.gif
A z Wiki gorzej, niż myślałam, w niedzielę wylądowałyśmy na pogotowiu - ehhh życie, narazie to zapalenie oskrzeli ...

Ale nie będę dalej smucić, mam nadzieję, że z twoim Kubusiem lepiej i innymi chorymi dzieciaczkami też .
A mamusiom chorowitków życzę cierpliwości (to słońce za oknem kusi jak cholera) i więcej szczęścia przy następnym spotkanku!!!

Siunia, będzie następne, prawda??
Chyba się aż tak bardzo nie zniechęciłaś????????????????

Całuski!!
Siunia
Maggi,
mnie zniechęcic nie jest tak łatwo icon_wink.gif
Jeszcze nie jedno spotkanie nas czeka,
zarówno z dziećmi, jak i bez icon_cool.gif
A co do zdrówka ...
myślę, że skoro wipiłysmy za każdego chorego, to ..
szybko wyzdrowiejecie icon_wink.gif
- Siunia
ps. Maggi, mnie tylko zastanawia fakt, ze nie spotkałyśmy innych eMam. Nie wiem co z nimi, bo na gazecie tez nikt nic o spotkaniu "po spotkaniu" nie mówi icon_cry.gif
M.Madziarek
Dowiedziałam sie trochę późno o tym spotkaniu, bo dopiero w piątek. Ale moja to wina, zaniedbałam sie w czytaniu tegoż forum. icon_redface.gif

Nie miałam jak przyjechać, mąż miał sporo pracy koło domu, wiec z małym nie miał kto zostać, a ja w końcu pojechałam z synkiem oraz koleżanką i jej dziecmi na plażę do Brzeźna.

Żałuję, że nie mogłam być na tym spotkaniu. Mam jednak nadzieje, ze to nie ostatnie i uda mi sie poznać Was osobiście. Tylko muszę częściej zaglądać na "Pomorskie", wtedy będę wiedziała kiedy organizujecie spotkanko.
Pozdrawiam Was serdecznie.
Madziarek z Natanielkiem
Sunlit
Witajcie Dziewczynki! Jest mi niezmiernie przykro, ze nie moglam sie pojwic na spotkaniu:(((( Wierzcie mi,ze bardzo chcialam. Umawialam sie nawet z Blaire i staralam sie namawiac Madziarke, zeby przyjechala. Niestety moje malenstwo dostalo katarku i zrobilo sie marudne. Nie mialam serca zostawic Miloszka i jechac na spotkanie. Co sie odwlecze to nie uciecze, mam nadzieje, ze to nie bylo pierwsze i ostatnie spotkanie i jeszcze zdaze poznac szanowne mamy:) Mysle,ze mnie zrozumiecie?
Dzisiaj ide do pediatry - oby moj skarb nie byl powaznie przeziebiony!icon_sad.gif
Jejku, tak mi zal tego malego noska:((( Trzymajcie kciuki, zeby ten paskudny katar poszedl sobie won!!!
Pozdrawiam bardzo goraco i zycze wszystkim mamom i dzieciaczkom zdrowia!
Małgoś.dz
Przepraszam, ja tak trochÄ™ obok tematu wtrÄ…cÄ™:

Co do licha się dzieje, że naraz tyle dzieciaczków choruje? znowu jakaś zaraza zapanowała? I wszystkie jak leci, mają coś z oskrzelami albo płuckami...
Zaraz chyba wykonam transparent z napisem "wszystkie mamy chorych dzieciaczków łączcie się". No, i samozwańczo stanę na czele. icon_wink.gif

Pozdrawiam wszystkich chorych, zdrowiejących i zupełnie zdrowych też.
icon_lol.gif
Kreska
CYTAT(malgosia.dz)
Przepraszam, ja tak trochÄ™ obok tematu wtrÄ…cÄ™:

Co do licha siÄ™ dzieje, że naraz tyle dzieciaczków choruje? znowu jakaÅ› zaraza zapanowaÅ‚a? I wszystkie jak leci, majÄ… coÅ› z oskrzelami albo pÅ‚uckami...  
Zaraz chyba wykonam transparent z napisem "wszystkie mamy chorych dzieciaczków Å‚Ä…czcie siÄ™". No, i samozwaÅ„czo stanÄ™ na czele. wink.gif  

Pozdrawiam wszystkich chorych, zdrowiejących i zupełnie zdrowych też.
icon_lol.gif

To jakis wirus, jezeli chodzi o gardlo. Moj synek mial to juz trzy razy, mimo antybiotykow zracalo. Mnie tez dopadlo, nawet kuracja lodami nie powstrzymala mnie przed antybiotykiem.
pozdrowienia dla choroskow!!!
Olena
A u mnie nie dzieci chotują, tylko ja. Znowu zatoki, po raz 10 chyba w tym roku. Znacie jakiegoś dobrego czarodzieja-laryngologa, który mnie cudownym, nieantybiotykowym lekiem uleczy? Pleaaaasssssse icon_cry.gif
Małgoś.dz
No to ja dalej nie w temacie (Siuniu wybaczysz?).

Kresko, leczysz się lodami? To może i ja wypróbuję... wink.gif
Bo niestety i ja jestem "rozłożona" od kilu dni. Gardło mam tak ściśnięte jakbym jakąś kluchę w środku miała. Dzisiaj lekarz zapisał mi tooony lekarstw (ale nie antybiotyki) i powiedział, że to wirusowe, a moje gardło jest obrzęknięte.
Tylko czy aby na pewno lody nie zaszkodzÄ…? icon_rolleyes.gif icon_confused.gif
To może i chorego synka lodami wyleczę, hi,hi... (no, ten z kolei właśnie na antybiotyku).
Kreska
Malgosiu, ja powiedzialam pani dr czym sie leczylam do tej pory i powiedziala, ze lody jak najbardziej wiec jadlam dalej.
Zreszta, to latwo sprawdzic, wez troche i zobacz, czy poczujesz ulge, jezeli tak, to kontynuuj.
Gdybym to wiedziala wczesniej, to bym moze uniknela antybiotykow u synka.
A skad wiem?
Z czata!!! Niezastapianego zrodla informacji!!!
Siunia
Prze to czytanie o choróbskach, moja Wika zaraziła się anginą icon_wink.gif
Kto jest winowajcÄ…? icon_wink.gif
Kto rozsiewa bakterie i wirusy netem icon_wink.gif
- Siunia
Małgoś.dz
Ja nie...
Ja co najwyżej w realu mogę zarażać. icon_wink.gif
Kreska
Angina i rozne gardlowe chorobska tak szaleja, ze nawet netem sie zarazic mozna.
Pozdrowienia dla Wiki.
NatkaRe
Ojejku jak mi przykro i smutno:( Bardzo chcialam sie z Wami spotkac , niestety moje dziecie i ja bylismy chorzy:( Jak wiecie jestem obecnie w ciazy i nie ma sie czym leczyc . Kazda infekcja trwa teraz dluzej. Nie krzyczcie na mnie tylko pozalujcie:))) POZDRAWIAM I OBIECUJE POPRAWE icon_smile.gif)))))))))))))) icon_biggrin.gif
monaliza
Dziewczyny nie zlinczujcie mnie od razu, pliiiiiiiis. icon_redface.gif Wiem, moja obecnosc byÅ‚a obowiazkowa ale... jestem tak zwany “wolny zawod”, od dwoch lat bez pracy bo dziecko, no i dostalam propozycje nie do odrzucenia czyli spora kasa za pare dni pracy i w swoim zawodzie. Jeszcze w czwartek bylam pewna, ze bÄ™dÄ™ a w sobote rano musialam wyjechac. icon_cry.gif No i dopiero dzis mogÄ™ siÄ™ usprawiedliwic, bo wrocilam. Postaram siÄ™ nie zawiesc nastepnym razem, jeÅ›li jeszcze mnie zaprosicie. Ciesze siÄ™, ze byÅ‚a dobra zabawa. pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam monaliza
blaire
Przyjmuje usprawiedliwienia zlozone osobiscie,a nie za posrednictwem kompa wink.gif
Siunia
Ja przyjmę jedynie do wiadomości icon_wink.gif i tylko osobiście ...
Natomiast czy przyjmÄ™ przeprosiny i przebacze, to siÄ™ jeszcze zobaczy icon_wink.gif
- Siunia
ps. oj Mona, Mona .... nie czuj siÄ™ w 100% rozgrzeszona icon_wink.gif
Hm .... no chyba jednak szanse Ci jeszcze dam.
OczekujÄ™ propozycji icon_cool.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.