To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sierpień 2005

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
malsie
Jest juz temat dla Lipcowych mamusiek i dla Wrześniowych.... czy żadna nie ma zamiaru urodzić w sierpniu icon_question.gif
Ja juz sie nie moge doczekac 25 sierpnia, kiedy bedzie z nami nasza mala Iskierka icon_razz.gif
MonikaW77
Może mi się uda urodzić jeszcze w sierpniu? Mam termin na początek września - ale kto wie? icon_smile.gif

Życzę zdrowia i udanej ciąży i porodu icon_biggrin.gif
Abotak
No prosze! Doczekalam sie watku icon_biggrin.gif
Zagladam tu od 2 miechow i nie mialam odwagi zalozyc icon_redface.gif
Moj termin na 12go. Z usg. Z ODM na 13go icon_biggrin.gif
Mam juz dziecie lipcowe i wrzesniowe.
Sierpien do obsadzenia teraz icon_lol.gif
aluc
Bogusiu, idziesz jak burza icon_biggrin.gif
gratulacje icon_biggrin.gif chyba, że coś przegapiłam, a ogłosiłaś to wcześniej icon_redface.gif
marghe.
a gdzie tam.. milczała jak zaklęta z tego co wiem
Gratulacje!!!!!!!!!!!!

ps. aluc.. właże na ciaze i widze Twojego nicka.. wiesz co sobie pomysłałam... !?
katiek
Geloa gratulacje icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Teraz możesz już sobie paseczek wstawić icon_biggrin.gif
malsie
Gratulacje!!!!
i cieszę się że nie jestem sama icon_smile.gif
aluc
CYTAT(marghe.)
ps. aluc.. właże na ciaze i widze Twojego nicka.. wiesz co sobie pomysłałam... !?


w sierpniowych icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

marghe, ja zdolna jestem, ale żeby aż tak icon_eek.gif
marghe.
alucu.. dyć ja kiepska z matmy icon_lol.gif icon_lol.gif . Koniec, wiecej wątku zasmiecać nie będę icon_smile.gif
aronka
Gratulacje dla wszystkich sierpniowych mamuÅ›!!!

Bogusiu, ale zaskoczenie! icon_biggrin.gif
monikagcm
Pozdrawiam sierpniówy 2005 ja byłam sierpień 2004 ale synek zrobił psikusa i urodził się w lipcu wink.gif
Abotak
Dzieki icon_biggrin.gif
No nie puscilam pary przed dlugie dwa miesiace 43.gif
W jakas schize wpadlam, ze po tylu latach przerwy icon_wink.gif
to niemozliwe zeby sie w koncu udalo icon_lol.gif
Dopiero po usg mi sie polepszylo.
Ale to i tak lepiej niz moja mama, ktora w ciaze zaszla mniej wiecej w tym samym wieku .
Wpadka to byla bo 35 lat to w tamtych czasach byl wiek wstydliwy na takie rzeczy icon_rolleyes.gif no wiec rodzina nic nie wiedziala icon_twisted.gif .
Brat sie urodzil 1 lutego. Na Wielkanoc przyjezdza jej siostra z rodzina, z dalekiej Lubelszczyzny
Oczywiscie ciagniemy ich z progu do lozeczka bratem sie pochwalic icon_biggrin.gif .
Ciocia: icon_eek.gif icon_eek.gif A czyje to dziecko icon_eek.gif icon_eek.gif
My z siostra: nasze, nasze!!!
C: Basiu?! Naprawde?! Zartujesz!! (znaczy w sensie, ze `nic nie mowilas przeciez` icon_wink.gif )
Mama w ryk icon_lol.gif icon_lol.gif
Abotak
O jak fajnie, ze nas przybywa na tym sierpniowym! icon_biggrin.gif

Aluco a Ty mi sie dzisiejszej nocy snilas icon_mrgreen.gif
Ze siedzialysmy razem i mialysmy rodzic!
Ty jakies gniazdo z galezi uwilas, przykucnelas
w nim i szybko Ci poszlo a ja dlugo nic i nic 41.gif
Juz zaczelam rozwazac wspomaganie rycyna icon_twisted.gif
Pewnie do sierpnia tak jeszcze posiedze.
Jej, ja to mam pokrecone sny w tej ciazy icon_eek.gif
weda
pozdrowionka dla brzuszków sierpniowych
ja też sierpniówka tyle,że ubiegłoroczna ( jak Monikagcm)

jak można to będę was podglądać czasem icon_question.gif
A.L.
Bogusia gratulacje! Teraz to Cie Wieczna musi zaczac gonic icon_mrgreen.gif
Mia35
A to ja tez sie zglaszam - wczoraj lekarz ustalil moj termin na 21 sierpien,ale uprzedzil takze,ze raczej troche szybciej powitamy dzieciaczka na swiecie??? tak czy inaczej bedzie to sierpien icon_biggrin.gif
Pozdrawiam sierpnioweczki !
malsie
Mia witaj w gronie sierpniowym icon_biggrin.gif
Mia35
dzieki i ... ciesze sie,ze jestem z Wami icon_biggrin.gif
pirania
CYTAT(Asia Loewel)
Bogusia gratulacje! Teraz to Cie Wieczna musi zaczac gonic icon_mrgreen.gif


a fige.

Oglaszam nowe haslo teraz aluc icon_wink.gif
kataśka
Witajcie wszystkie sierpniowe mamuśki.
Ja też dołączam do Waszego grona. Cieszę się, że jest nas już trochę i nie będę sama.
Termin mam na 28 sierpnia.
Jak tam Wasze samopoczucie i apetyty??
Dolegliwości mocno dokuczają??
Pozdrawiam
malsie
Witajcie

Witaj kataśka icon_smile.gif

Co tu taka cisza icon_question.gif

Jejciu jaki ja mam apetyt icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Ludzie tyle nie jedzą icon_exclaim.gif Już przytyłam 4 kilo icon_redface.gif i aż się boję co będzie później.... Poza tym na szczęście żadnych innych dolegliwości, wyniki w normie itd.

Miałam robione badanie na przezierność karku i gin powiedział, że jest 2mm czyli w normie - czy wiecie jakie są normy icon_question.gif

Pozdrawiam wszystkie Sierpnióweczki
Magawit
To jest moj pierwszy raz icon_redface.gif na forum,oczywiscie icon_wink.gif Chcialabym sie z wami,kochane sierpnioweczki, podzielic moja radoscia. Moja fasolka urodzi sie w sierpniu, to prawie pewne, bo termin mam na 15, wiec raczej nie zrobi mamie psikusa icon_smile.gif Wielu ludzi mi mowi,ze to fatalny czas-kobiecina puchnie, ciezko jej oddychac itp. A mnie jest wszystko jedno (pewnie zmienie zdanie jak zaczne puchnac,hihi). Ciesze sie na moja dzidzie, zwlaszcza ze jest pierwsza, wyczekiwana. Jej tatus juz jest dumny-utrafil za pierwszym podejsciem. Chetnie bede odpowiadac na pytania-wiele czytalam,mam wyksztalcenie pedagogiczne, a do tego trace prace po macierzynskim-jak widzicie mam orientacje w wielu dzidzinach poruszanych na forum.
Pozdrawiam wszystkie sierpniowki. Nie dajmy sie obrzekom i opuchliznie!icon_smile.gif
agatjuu
HEJ Witam Was cieplutko
Ja tez jestem sczesliwa mamuska icon_smile.gif
bardzooooooooo sie ciesze, zreszta same dobrze wiecie jakie to cudowne uczucie!
Termin mam na 14 sierpnia chociaz po ostatnim usg pani doktor stwierzila ze na 3 icon_smile.gif
Abotak
CYTAT(gwm)
CYTAT(Asia Loewel)
Bogusia gratulacje! Teraz to Cie Wieczna musi zaczac gonic icon_mrgreen.gif


a fige.

Oglaszam nowe haslo teraz aluc icon_wink.gif


taaa Asia, no widzisz, gwm odmawia wspolpracy icon_twisted.gif

A Aluca to jak? Indywidualnie, czy w zespole z Toba, Gosia?
Bo jak sie jednoczycie to ja wysiadam i oddaje walkowerem
czy jak mu tam icon_rolleyes.gif

Bo inaczej to bede musiala pierwotny plan wyrobic zeby Was pobic icon_eek.gif wink.gif
A.L.
CYTAT(gwm)
CYTAT(Asia Loewel)
Bogusia gratulacje! Teraz to Cie Wieczna musi zaczac gonic icon_mrgreen.gif


a fige.

Oglaszam nowe haslo teraz aluc icon_wink.gif


O nie kochana, o nie! Ty masz z nas najwieksze szanse dogonic Bogusie. A Aluc moze co najwyzej gonic Ciebie.
Magdula
Dziewczyny gratuluje fasoleczek! Jestem siepniówką 2004 i cieszę się że kontynuujecie sierpniowy wątek porodowy! Życze udanych ciąż i bezproblemowych rozwiązań!
Jalla
No Magdula! Już myślałam, że wątki pomyliłaś.

Za wszystkie tegoroczne sierpnióweczki trzymam kciuki. Powodzenia!
Jalla
Dopiero przeczytałam cały wątek i widzę, że tu więcej takich zbłąkanych owieczek icon_lol.gif
My już sobie brzuszki możemy powspominać, ale może jeszcze kiedyś ...
wełenka
Ja też dołączam do grona sirpniowych mamusiek icon_smile.gif, mam termin na 14 SIERPNIA icon_smile.gif

pozdrowienia dla wszystkich
Dudlina
icon_biggrin.gif
Mia35
A co taka cisza w naszym watku sierpniowym?
Dziewczyny...zarezerwowalyscie sobie inne terminy hahaha?
Pozdrawiam serdecznie icon_biggrin.gif
forlil
Czesc dziewczyny jestem nowa. Mam termin na 6 sierpnia .Pozrawiam wszystkie mamy
Mia35
Wielkie gratulacje i witaj wsrod sierpniowych dzieciaczkow icon_biggrin.gif
Agulka 75
Cześć Sierpnióweczki icon_biggrin.gif , termin mam na 4 sierpień icon_biggrin.gif
Oj coś malusio piszecie , chyba trzeba was rozruszać icon_lol.gif
forlil cóż za spotkanie icon_lol.gif , chyba nie pożucisz Baybuska wink.gif
Agulka 75
No i znowu jestem icon_biggrin.gif , a tu taaaaaka cisza icon_rolleyes.gif
Ej kobitki stukajcie coś więcej w klawiaturkę icon_biggrin.gif ten miesiąc to nasz półmetek a tu dopiero 3 stronki zapisane icon_rolleyes.gif
Mi 18.03 stuknie 20 tyg. czyli połowa ciąży jak w pysk strzelił icon_lol.gif , nawet nie wiem kiedy to przeleciało icon_eek.gif , teraz to już z górki.
Za 2 tyg. mam wizytę u ginki i będzie USG połówkowe ( z dokładnymi pomiarami części ciałka dzidziusia ) , już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę moje maleństwo icon_biggrin.gif .
Na dzień dzisiejszy jeszcze nie wiem czy jest to córcia czy synuś ale mam dużą nadzieję że za 2 tyg. kiedy tak dokładnie będziemy oglądać dzieciaczka uda się podejrzeć kto to jest icon_biggrin.gif
Mój mąż marzy o dziewczynce i ja po cichu też ale najważniejsze jest to żeby się zdrowe było.

Myślę że staniecie na wysokości zadania i napiszecie coś więcej o sobie i waszych kruszynkach icon_biggrin.gif
W padłam tu do was z forum Baybus ale my Sierpnióweczki mamy tam już kilkanaście stron pogaduszek a nawet połączyłyśmy się z Lipcowymi bo dzieli nas taka niewielka różnica w terminach.
Więc piszcie , piszcie , moje drogie icon_biggrin.gif

POZDRAWIAM icon_biggrin.gif
Mia35
Ja w srode mam wizyte u doktorka,a ten przy kazdej robi mi usg...podczas ostatniego szybkiego "podgladania" powiedzial - dziewczynka,my zrobilismy wielkie oczy ze zdziwienia a on zaczyna sie smiac i pyta...a co panstwo byscie chcieli? a ja na to - dziecko,najlepiej zdrowe..jednak tym zartem dal nam troche do myslenia,chociaz nie sadze aby tak szybko mogl stwierdzic plec...w koncu to lekarz a nie prorok icon_lol.gif zobaczymy co wymysli w trakcie tej wizyty??? jak powie - chlopak..to go kopne icon_evil.gif hihi a co !!!!
agatjuu
My na USG idziemy 24 marca i tez juz niemozemy sie doczekac. Teraz Pan doktor powiedzial ze powinnam zaczac czuc juz pierwsze ruchy wiec caly czas z utesknieniem czekam na ten moment.
Nam wszyscy przepowiadaja chlopaka ciekawa jestem jak bedzie naprawde i czy potwierdza sie ich wrozkowe sugestie icon_smile.gif
Poza tym po prawie 3 miesiacach siedzenia w domku na zwolnieniu jutro wracam do pracy, rany jak mi sie niechce ....
Agulka 75
Cześć dziewczyny icon_biggrin.gif fajnie dziewczyny że zaczynacie coś piać icon_biggrin.gif
Mia żeczywiście ten twój lekarz wcześnie zobaczył płeć dziecka icon_eek.gif a poza tym zazwyczaj wcześniej się lekarz pyta czy ktoś chce wiedzieć jaka jest płeć ponieważ nie wszyscy rodzice chcą wiedzieć przed porodem kogo powitają na świecie.
A ten lekarz to tak bez żadnego wstępu powiedział wam że to dziewczynka icon_question.gif

agatjuu w którym tygodniu jesteś icon_biggrin.gif
Ja pierwsze ruchy poczułam w 16 tyg , chociaż lekarka kazała mi się ich spodziewać miedzy 18 - 20 tyg.
Okazało się jednak że moje dziecko jest duże jak na swój wiek a ja jestem szczupła i daltego moja dzidzia dała o sobie znać trochę wcześniej icon_biggrin.gif
Teraz nie ma juz dnia żebym nie czuła delikatnych kopniaczków i pukania w brzuszku icon_biggrin.gif to cudowne uczucie icon_biggrin.gif kiedy już poczujesz dziecko to wciąż będziesz czekała na więcej i więcej icon_biggrin.gif
agatjuu
Agnessa ja jestem w 18 tyg no generalnie juz prawie 19 icon_smile.gif, od poczatku ciazy przytylam 4 kg , obecnie waze rowne 50 i nieczuje dzidzi jeszcze, albo czuje a niewiem tak do konca ze to sa wlasnie ruchy, jakie to uczucie ?!???!?!?!?
Agulka 75
agatjuu w takim razie nasze ciąże są w jednym wieku icon_biggrin.gif
Ale ty szczuplutka jesteś icon_eek.gif jajku , dopiero teraz dobiłaś 50 , a ja przed ciążą ważyłam 53kg , i moja lekarka kazała mi koniecznie przytć bo uważa że jestem za szczupła icon_rolleyes.gif
Też od początku przytyłam 4 kg tylko że dla mojej lekarki to ciągle za mało icon_evil.gif

Ruchy dziecka , hmmm icon_confused.gif , nie wiem jak ci to opisać icon_confused.gif
Na początku to było jakby przesuwanie się w brzuszku takiej kuleczki opwietrza wielkości ping-ponga i odczuwałam coś co można porównać do drgania powieki - takie łaskotanie w brzuszku icon_biggrin.gif
Teraz jest to pukanie od środka w różnych miejscach brzucha , między pępkiem i kością łonową ,a od kilku dni wyczuwam juz delikatne kopniaczki jak przykładam rękę bo brzusia icon_biggrin.gif - to jest tak jakby ktoś dlelikatnie dotknął cię opuszkami palców icon_biggrin.gif
Naprawdę nie umiem znaleźć właściwych słów żeby opisać ci co się wtedy czuje ale jestem pewna że ty też już czujesz swoją dzidzię tyko po prostu nie zdajesz sobie sprawy że to wlaśnie jest TO bo początki są naprawdę delikatne i trzeba się mocno wsłuchać w siebie żeby wyłapać te momenty icon_biggrin.gif
Mia35
Agnessa - wlasnie ta spontaniczna wypowiedz lekarza wprowadzila nas w takie oslupienie..po pierwsze to bylo 3 tygodnie temu,czyli chyba wszesnie na ustalanie plci, po drugie on to powiedzial tak jakby sam do siebie..a sekunde pozniej,jakby dotarlo do niego,ze nie jest sam i zapytal nas jakiej plci dziecko chcielibysmy...
tak sobie mysle,ze moze akurat dzidzia tak mu sie "ustawila",ze mogl stwierdzic co tam w brzuszku nosze icon_smile.gif
poza tym jest lekarzem z duzym doswiadczeniem a na moje oko sprzet,ktory posiada nie jest chyba najgorszy...
a moze to zupelny przypadek...
zreszta my nie dopytywalismy sie dokladnie,czy jest pewny tego co powiedzial,a on nie potwierdzal..
na pewno !!!! okaze sie w sierpniu jak to bylo z tymi przepowiedniami icon_smile.gif
agatjuu
No no, do duzych kobitek to ja nigdy nienalezalam icon_wink.gif
Fajnie ze mamy ciaze w tym samym wieku icon_smile.gif mi pierwszy termin okreslili na 14 sierpnia, potem po USG stwierdzono ze dzidzia jest wieksza i termin to 3 sierpien, ciekawe co powiedza na tym USG polowkowym to juz pewnie bedzie bardziej wiarygodne i blizsze prawdy icon_smile.gif
A co do ruchow to choroba mam nadzieje ze juz na dniach bede przekonana ze to one icon_smile.gif
wtedy szybko Wam o tym opowiem icon_smile.gif
Agulka 75
Mia jeśli potwierdzi się że naprawdę spodziewacie się dziewczynki , to muszę przyznać że ten twój lekarz ma strasznie dobre oko żeby tak wcześnie rozpoznać płeć icon_biggrin.gif , bo z tego co wiem to jest to możliwe dopiero na przełomie 14-16 tyg
Ciekawa jestem co wam powie następnym razem.

agtjuu , ja pierwszy termin mialam też późniejszy , a potem tak samo jak u ciebie okazało się że dzidziuś jest większy i USG potwierdziło dwa razy termin na 4 sierpień , taką datę porodu mam wpisaną w karcie.
Połówkowe USG mam 21.03 i już codziennie proszę moją kruszynkę żeby łaskawie zechciała pokazać w czasie badania czy jest dziewczynką czy chłopcem icon_lol.gif
Magawit
Agnessa, jak ja ci zazdroszczę, że już czujesz ruchy swojej dzidzi!Też bym tak chciała. Czekam na bulgotanie, łaskotanie, dotykanie...a tu nic! Nie jestem ani anorektycznie chuda, ani nie mam gabarytów słonicy (narazie,hihihi). Za to już w 16 tygodniu dowiedziałam się, że noszę dziewczynkę. I tu się zdziwiłam. Nie dlatego,że gin już umiał powiedzieć, tylko, że...to dziewczynka. Jakoś tak byłam przekonana, że to chłopiec:) Chyba kobieca intuicja mnie się nie ima, bo robiąc test ciążowy, byłam przekonana, że wyjdzie negatywny,a tu taka cudowna niespodzianka! Za to mąż "wiedział" ,że udało nam się za 1 razem powiększyć rodzinę i "wiedział" ze to będzie dziewczynka...chyba zacznę go słuchać:).
Piszcie, jakie macie odczucia co do płci, potem razem będziemy konfrontować, czy istnieje coś takiego jak kobieca intuicja:).

Pozdrawiam!
Orinoko
Cześć Dziewczyny!

My także mamy termin na sierpień - 8 lub 6.08.2005! icon_lol.gif

Pozdrawiamy serdecznie, mam nadzieję, że będziemy tu często wpadać

Ania + Maleństwem 18t1d icon_rolleyes.gif
Agulka 75
Magawit poczekaj jeszcze troszke cierpliwie a już niedługo poczujesz upragnione ruchy maleństwa icon_biggrin.gif , jesteś teraz w 17 tc , tak że naprawde już niewiele czasu dzieli cię od pierwszego kopniaczka icon_biggrin.gif
Ja na początku nawet nie wiedzialam że to jest TO , bo naoglądalam się filmów i czekałam na jakieś wielkie bum , na kopniaczka który złoży mnie w pół icon_lol.gif
Dopiero moja lekarka 2,5 tygodnia temu na wizycie zapytała się mnie od kiedy czuję ruchy dziecka , a ja wtedy zrobiłam wielkie oczy icon_eek.gif
Lekarka badając mnie wyczuła właśnie delikatne ruchy maleństwa i dopiero wtedy dowiedzialam sie że to delikatne pukanie od środka na które ja prawie nie zwracałam uwagi to są właśnie pierwsze ruchy mojej kruszynki icon_biggrin.gif , do dzisiaj ruchy sie nasiliły na tyle że mogę je już wyczuć przykładając rękę do brzusia icon_biggrin.gif

Ja tobie zazdroszczę tego że już mniej więcej wiesz że nosisz pod sercem dziewczynkę , ja może 21.03 podczas USG połówkowego dowiem się kto we mnie zamieszkał.
Co do intuicji to mam niejasne przeczucia że będzie to synek , chociaż oboje z mężem marzymy o córci.
Wszystkie sny w których występuje moje maleństwo ukazują mi ją kako dziewczynkę , ani razu nie śniło mi się że to chłopak icon_confused.gif więc nie wiem już czy wierzyć w sny czy wierzyć intuicji icon_confused.gif
Mam nadzieję że za 1,5 tyg uda nam sie w końcu podejrzeć kto to jest icon_biggrin.gif
Trzymajcie kciuki żeby to była dziewczynka , bo kupiłam dziś prześlicznego różowego pluszowego króliczka icon_biggrin.gif

Orinoko witaj icon_biggrin.gif napisz coś więcej o sobie i maleństwie icon_biggrin.gif
Mia35
No i nie dowiedzialam sie czy to dziewczynka czy chlopiec...
Moj doktorek przenosi praktyke w inne miejsce i dzisiaj juz nie mial USG icon_evil.gif kolejna szansa to dopiero 7 kwiecien...
W zasadzie kocham to dzieciatko niezaleznie od tego czy jest chlopcem czy dziewczynka,jednak ciekawosc zaczyna mnie "skubac"...
i fajnie byloby moc uzywac odpowiedniego imienia,kiedy zwracam sie do niego...tak,tak czasami rozmawiam z moim malenstwem icon_biggrin.gif mam nadzieje,ze to nie jest wczesny objaw niepozadanych zaburzen psychicznych 02.gif
Agulka 75
Mia ja też mam lekkie zaburzenia psychiczne icon_lol.gif bo często rozmawiam z moją kruszynką icon_biggrin.gif , na razie mówię do niej ONO lub MALEŃSTWO ale mam nadzieje że od następnej wizyty u ginki będę mogła nazywać je po inieniu icon_biggrin.gif

Dziewczyny czy może wybrałyście już imiona dla swoich pociech icon_question.gif
Może zrobimy sobie tutaj spis imion jakie nam się podobają , potem zawsze łatwiej będzie coś wybrać .
Ja i mąż mamy kilka już kilka imion wybranych ale żadne nie jest jeszcze na 100 % , na razie czekamy na chwilę kiedy lekarz powie nam kogo się spodziewamy.
Mia35
To ja zaczne,poniewaz imona juz dawno mamy wybrane i jak juz stwierdzilam nie podlegajace zmianom...
Ile razy zaproponuje inne spotykam zdziwinony wzrok tatusia,to co ja mam sie wychylac???
Zreszta te,ktore wybralismy (jednoglosnie - to wazne!) doslownie w 5 minut bardzo mi sie podobaja..
dziewczynka - Lena
chlopiec - Adam
Ladnie komponuja sie z nazwiskiem i rownie swojsko beda brzmialy w Niemczech i w Polsce..
Magawit
Dorzucam siebie do zaburzonych psychicznie icon_smile.gif Pierwsze zdanie,jakie powiedziałam do naszej dzidzi brzmialo "cieszę się, że jesteś". Wypowiedziałam je po otrząśnięciu się z szoku wywołanego 2 kreseczkami testu. A dzidzia miała wtedy 2 tygodznie -- w 1 dniu spodziewanej miesiączki.
Zanim dowiedziałam się, że to najprawdopodobniej córeczka miałam sen: urodziłam zdrowe dziecko, czułam się wyśmienicie tylko...nie wiedziałam jakiej płci jest, a głupio mi było kogoś zapytać.Postanowiłam, że zobaczę podczas najbliższego przewijania i...jak się można domyślić-obudziłam się przed przewijaniem icon_lol.gif
A co do imienia:
Od zawsze (od 4 roku życia chyba) marzyłam o Wojtusiu. Imię niedziwaczne, ale też nie co drugiego chłopca tak wołają. Mąż za to zawsze chciał Olę, no i poddałam się. Sama noszę imię bardzo popularne w moim pokoleniu (Magda), więc wiem, że to ma swoje wady. A Oleniek teraz coraz więcej...
Za to ogromny problem mieliśmy z drugim imieniem. Jak zawsze niezawodna okazała się rodzinka-podczas Wigilii, na której ogłosiliśmy,ze spodziewamy się dziecka, pierwsza propozycja jaka padła dla chłopca to był Paweł. Autorką jest moja szwagierka. Niezależnie od niej to samo imię wskazała moja 8-letnia bratanica. Nie było innego wyjścia zatem icon_smile.gif Miał być Wojciech Paweł. A że dzidzia sprawiła niespodziankę i jest dziewczynką to będzie: Aleksandra Zofia. Aleksandra znaczy "piękna", a Zofia- "mądra".
Ale bralismy jeszcze pod uwagÄ™ UrszulÄ™, BarbarÄ™.
Naszym kryterium było: niezbyt popularne, ale i nie dziwaczne oraz niezbyt obco brzmiące. (Odpadały wszelkie Axele, Wawrzyńce, Samanthy)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.