To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Na urodziny- słodycze do przedszkola_dajecie ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

M.Madziarek
Taki temat na czasie u mnie, bo Nataniel 1 lutego miał 3 urodziny.
Kupiłam mieszanki wedlowskiej 60 szt cukierasków po 2 dla kazdego uroczego dzieciaczka z przedszkola.
Zaniosłam słodycze, by panie dały dzieciom po śniadanku.
Pani powiedziala, ze tak oczywiscie i ze rodzice przynoszą słodycze w dzien urodzin dziecka icon_smile.gif.
Dzieci odśpiewały małemu STO LAT (tak mi syncio doniósł), jego ulubiony utwór jak na razie, ktory potrafi pieknie sam zaspiewac icon_smile.gif hihihi..
A.. i jeszcze sie zdziwiłam, bo Nati przyniósł resztę cukiereczków do domu... icon_eek.gif icon_wink.gif

A jak tam u Was ?

Pozdrawiam
Missy
Saskia
Michał ma urodziny za tydzień
też mam zamiar zaopatrzyć go w torbę cukierków
Ludek
U nas w przedszkolu dziecko dostaje prezent na urodziny. W zeszłym roku dałam ciastka, cukierki itp. w tym chyba dam tylko cukierki.
mamjuz
dajemy icon_smile.gif

ale bez przesady : jakieś paluszki sezamowe, owoce, soki ( inne niż wiecznie przedszkolny pomarańczowy icon_smile.gif ), zrobiłam też wafle, była paczka żelków i mamba chyba icon_confused.gif
do tego słomki kolorowe, talerzyki i serwetki, czapeczki i baloniki icon_smile.gif
u nas jest "przyjęcie" : jubilat na specjalnych prawach, zabawa, sto lat , życzenia icon_smile.gif
Alek dostał od grupy też prezent : taką książeczkę - laurkę, w której każde dziecko narysowało "prezent" dla Alka
panie książeczkę ładnie oprawiły i podpisały wszystkie rysunki - wyszła bardzo fajna pamiątka icon_smile.gif

najlepsze życzenia dla trzylatka !

monik
i.
Jurek zaniósł cukierki - też Mieszankę Wedlowską wink.gif i tez dostał z powrotem resztę.
Arwena.
Dajemy cukierki, ale na imieniny bo urodziny Kuba ma w sierpniu.
marghe.
Ciasto i cukierki.
m.
kajanna
Rownież cukierki,również najczęściej Mieszankę Wedlowską.
icon_wink.gif Również przynosi niezjedzoną resztę cukierków. icon_wink.gif
grzałka
CYTAT(mamjuz)
 
Alek dostaÅ‚ od grupy też prezent : takÄ… książeczkÄ™ - laurkÄ™,  w której każde dziecko narysowaÅ‚o "prezent" dla Alka
panie książeczkÄ™ Å‚adnie oprawiÅ‚y i podpisaÅ‚y wszystkie rysunki  - wyszÅ‚a bardzo fajna pamiÄ…tka  :)  


Ania tez dostała taka książeczkę- kapitalna sprawa icon_biggrin.gif

Cukierki dałam, mniej więcej po 2 na głowę- nic nie przyniosła, więc chyba wszystko poszło.
iff
ja dla moich kupuje milky way'e po 1 sztuce na glowe icon_wink.gif zawsze daje wiecej niz jest dzieci bo moze dziecko bedzie chcialo kogos innego jeszcze poczestowac, ale i tak zawsze wraca

my we wtorek zaniesiemy slodycze i zobaczymy jak to bedzie u Maciejka, bo u Piotrusia bylo tak ze przynosilo sie slodycze a on dostawal laurke odbita na ksero z zyczeniami od przedszkola ... i odspiewane sto lat, najwazniejsze ze on czul sie dobrze i bylo mu milo icon_wink.gif
moko.
dajemy zawsze, po 3 cukierki dla każdego icon_biggrin.gif
AdusiaR
daliśmy cukierki - zwrotów nie było icon_wink.gif
pirania
ja polecialam po caosci zanioslam tort, sok, slodycze, nie robilam impry dla kumpli w domu tylko calosc byla w przedszkolu icon_wink.gif
cukierki jak jedna grupa nie daje rady przejesc- zjadaja inne icon_wink.gif wiec zwrotow nie ma icon_wink.gif
kasiarybka
NIC icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Dominik powiedział, że nie chce słyszeć "STO LAT"....od kogokolwiek !
Więc nie zaniesie cukierków w swoje święto.
sdw
Daję. Na imieniny, bo urodziny ma w lipcu (imieniny tez takie trochę aciągane bo Kingi też w lipcu ale ja mam taki jeden kalendarz co jeszcze w październiku Kigi jest wink.gif icon_lol.gif ). Culierki i ciastka. Zwrotów nie ma. Zawsze daję po dwa na głowę plus 10 dodatkowych na wszelki wypadek. Panie też wliczam. Raz była śmieszna sytuacja wink.gif icon_lol.gif Kupiłam ciacha, cukierasy, wszytsko dokładnie odliczone. W domu dziatwa prosiła żeby jej dać tylko po jednym spróbować. No to dałam, po jednym, bom przecioeż z naddatkiem kupiła. A na drugi dzień w przedszkolu się okazalo, ze dla jednej pani brakło icon_twisted.gif icon_lol.gif Nie wiem jak sie to stało, może noca wyżarły icon_twisted.gif
Mama Anka
Tutaj niestety trzeba sie wiecej natrudzic, taki zwyczaj, chociaz wole polskie cukieraski wink.gif . W przedszkolu robi sie malutkie paczuszki dla kazdego dziecka z grupy i jak kto chce jeszcze dla Pan. Ok.25 szt. Do paczuszki malutkiej przezroczystej wrzucam po danucie, batoniku, typu bounty, pare cukierkow, roznych i niektorzy wrzucaja takie gole zelki bez papierka, ale ja nie przepadam, wole slodycze zapakowane w papierek.
Dziecko potem bawi sie w cos na podobienstwo "chodzi lisek kolo drogi" i kazdemu dziecku daje paczuszke, jak jest za duzo to sa zwroty. Od przedszkola dostaje ciasto (konsumuja na miejscu wink.gif ) i jakis maly prezencik. Fajnie sie kazde dziecko w dniu swoich urodzin czuje icon_biggrin.gif .
Do szkoly daje tez wor cukierkow i to wystarczy, ale sa matki co i ciasta wlasnego wyrobu do szkoly woza. Coz moje dziecko trafilo na matke co to jak ciasto piecze, obojetnie jakie to pikny zakalec wychodzi... icon_rolleyes.gif wink.gif icon_biggrin.gif
Villi
A ja sie najpierw pytam czy dzieciaki nie uczulone na różne rzeczy - bo pamietam w zeszłym roku jak jedna dziewczynka miała urodziny i właśnie Mieszanke Wedlowską przyniosła to Michu przez tydzień przeżywał, ze cukierka nie dostał, bo akurat czekolady nei było mu wolno. Więc w zeszłym roku zaniósł po paczuszce petit-berrów dla dzieci i pań, a w tym roku chyba mamba będzie bo jakieś bezglutenowe ma w grupie też...
Ludek
Wczoraj Diana miała urodziny. Zaniosła do przedszkola cukierki. Nic nie przyniosła z powrotem, znaczy się chyba zjedzone.
Dzieci odśpiewały sto lat, złożyły życzenia, dostała prezent (kolejnego pluszaka icon_evil.gif ), no ale jest zadowolona i to najważniejsze.
Monika78
Anetka do żłobka zaniosła paczkę ptasiego mleczka. Nie wiem czy panie dały dzieciom, ale mam nadzieję, że tak icon_rolleyes.gif
kww
Rok temu była ogromniasta torba cukierków owocowych i w tym roku też tak będzie icon_biggrin.gif
W grupie Marysi są dzieci które nie jedzą czekolady, więc to było najlepsze rozwiązanie i wielka radość bo cukierków było tyle, że dzieci dostały je w ciągu dnia trzy razy, po każdym posiłku icon_biggrin.gif
Litka
Piotrek w środe zaniesie furę muffinek, dla pań też będą icon_biggrin.gif
Kocurek
Mój pofalował dziś spuchnięty z dumy icon_smile.gif z koszyczkiem pełnym galaretki w czekoladzie icon_smile.gif i prikazem, żeby panie też poczęstował icon_lol.gif
Śpiewali mu sto lat, ale choć prezentu nie dostał, czuł się wyróżniony icon_smile.gif
Aga30
Moja Domi zaniosła 2 paki "Michałków" icon_smile.gif
Litka
No to Piotr dzis zawędrował do przedszkola z muffinami sztuk 200 icon_rolleyes.gif
marghe.
200???
Lidka całę przedszkole wykarmi icon_smile.gif
Aga30
o matko !!! icon_eek.gif ...czy to w grupie Piotrusia tyle dzieci czy tak lubią słodycze ?... icon_lol.gif

hehe...
Litka
tak jakos mnie wzięło, zeby dla wszystkich upiec, dzieci jest ok. 100, a chciałam chociaz po dwa wink.gif

szybko sie piecze te muffiny icon_lol.gif
Ciocia Magda
Lidka a jak to donieśliście? chyba załadowałaś cały wózek icon_lol.gif
Aga30
...t omoże przepisik, kochana, co ?...PLEASE ! icon_smile.gif
Litka
przepisiki na mniamniamie sÄ… wink.gif
Aga30
Rzeczywiscie... icon_redface.gif ...tylko ja jakas jeszcze nie bardzo kumata na tym forum...to pewnie dlatego wink.gif

dzieki !
domi
CYTAT(ilka)
Jurek zaniósÅ‚ cukierki - też MieszankÄ™ WedlowskÄ…  :wink: i tez dostaÅ‚ z powrotem resztÄ™.

Pewnie Pani rozdzieliły icon_smile.gif .
Może ja też dam jej coś w październiku. Chyba, ze nie polubi przedszkola i nie zechce icon_confused.gif .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.