To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Usuwanie znamion-gdzie bez strachu?!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sunlit
Trojmiejskie mamy bardzo prosze o rade, dokad moge sie udac, zeby usunac dosc duze znamie z plecow??? Chodzi mi o osobe naprawde sprawdzona, godna polecenia, zebym miala pewnosc, ze mi pomoze a nie zaszkodzi (np. zostawiajac paskudna blizne). Nasluchalam sie o takich lekarzach i mam wielkie opory udac sie na zabieg, a wiem, ze musze, bo bardzo przeszkadza mi to znamie i robi sie niebezpiecznie:(
O ile to mozliwe to najlepsze by byly jednak okolice Gdanska, bo nie posiadam auta.
Licze na pomoc!
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
Magdula
Na ul.Fieldorfa - Orunia Górna jest taki rodzinny gabinet dermatologiczny. Chyba jest z trzech lekarzy. Wiem na pewno że robią takie rzeczy i podobno mają niezły sprzęt i doświadczenie, ale na 100% nie powiem bo nie korzystałam choć też powinnam... Jak chcesz to wezmę psa na spacer w te okolice i spisze dane.
AniaM**
ja byłam u świetnego chirurga w Sopocie (ale juz kilka lat temu), usuwałam pieprzyk na brzuchu (był wycinany)
ale teraz już nie ma tam tego gabinetu, jest ponoć gdzieś w Gdyni
jak sie dowiem to dam znać
Sunlit
Dziekuje za jakiekolwiek info, bo juz stracilam nadzieje, ze ktos sie odezwie:(
Jezeli chodzi o Orunie, to chyba wiem, o kogo chodzi... prawdopodobnie o dr Szarmacha. Slyszalam tylko jedna opinie na temat tego gabinetu - raczej malo pozytywna...podobno niesympatycznie...
Mimo wszystko wdzieczna bede dziewczyny, jezeli zdobylybyscie dla mnie dokladne namiary na te 2 gabinety. Musze udac sie na usuniecie, bo moj pieprzyk juz mi baaaardzo przeszkadza:(
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.