To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Stuklo mi, puklo i jest...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mama Anka
Tak, tak dzis mi stuknelo 33 latka. Niby nie ma sie czym chwalic, ale ja jakos tak ciagle na 18 latek sie czuje i chyba dobrze co... wink.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Dzieci planuja teatrzyk dla mamusi (jakby codziennie nie robily wink.gif ), a maz mam nadzieje, ze nie zapomnial, rano slowem nie wspomnial, ale rok temu to samo bylo, a po pracy bukiecik dostalam. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
kasiarybka
Aniu wszystkiego najlepszego icon_smile.gif osiemnastolatko icon_wink.gif
moko.
he ten teatrzyk dobre icon_biggrin.gif
sto lat icon_smile.gif w zdrowiu i szczęściu icon_smile.gif
M.Madziarek
Wszystkiego najlepszego ANIU icon_smile.gif

Missy
Mika
GRATULACJE i wszystkiego najlepszego !!!!!!!!! icon_biggrin.gif

p.s
a ja właśnie dostałam maila i fotki dziś narodzonej córci mojej kumpeli icon_biggrin.gif
Atena
Wszystkiego naj naj naj !!!!
Ma siÄ™ podobno tylke lat na ile siÄ™ czuje!!!

Atena
mamuśka.chłidzw
Mozesz mówic ,że masz 18.
Teatrzyk debest.
Spełnienia marzeń. brawo_bis.gif przytul.gif
Mama Anka
Dziekuje Wam Dziewczyny za zyczenia icon_biggrin.gif . Teatrzyk okazal sie cyrkiem, jakies fikolki, zaglowanie dwoma pilkami, dos nieporadne, piosenki i zabawa w liska chodzacego kolo nogi, tu nazywa sie to belubelu. Maz zlozyl zyczenia i mam zaproszenie do chinskiej resteuracji na przyszlosc wink.gif icon_eek.gif . Spedzilismy mily wieczor, oj jak ten czas lei, ale coz tam, w duszy gra.... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif wink.gif
Coffee
wszystkiego najlepszego...duzo sloneczko, zdrowia i radosci i oczywiscie MILOSCI :wink:

a tak swoja droga ja tez sie nadal czuje jak gowniara...a nie raz slysze/zwlaszcza od mamy icon_wink.gif /...no ty juz bys to czy tamto...ile ty masz lat? juz nie mzoesz jak nastolatka...Boze wtedy czuje sie jakbym miala 50 czy 60 icon_rolleyes.gif jak mi tak mowia icon_redface.gif
KM
Anka, 100 lat, 100 lat icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
impreza.gif
Urodzinowe uściski od jeszcze dwudziestki (choć ze sporym ogonem) 29.gif KM i Kacperka
sdw
Aniu, wszystkiego naj icon_biggrin.gif Duża dziewczynko icon_wink.gif
Maciejka
Aniu, to piekny wiek! Wszystkiego dobrego!
Troche starsza...
Mama Anka
Jeszcze raz Wam Dziewczyny baaaardzo dziekuje za mile zyczenia, czyli jak w przyszylm roku znowu osiemnastke obchodzimy... impreza.gif
parasolka
Mamo Anko - wszystkiego najlepszego, ja tez w tym roku tyle kończe - 18 znaczy się icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.