To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

za ile niania we Wrocku

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anulka-mamulka
[b]Witam!

Niedługo będę musiała rozejrzeć się za nianią dla synka , stąd pytanie: jakie są stawki nianiek w naszym mieście, zarówno tych na "pełny etat" jak i dochodzących , za sporadyczne pilnowanie maluszka?

A przy okazji: gdyby ktoś coś słyszał, ze u kogoś zwalnia się jakaś fajna, uczciwa niania , to od ok. maja br. mogłaby znaleźć stałą pracę u mnie....a wcześniej dorywczo. Możecie kogoś polecić, drogie koleżanki??
agmar
Cześć, ja płaciłam 6 zł. za godz. Od grudnia swojego 2-latka posłałam do żłobka i jestem zadowolona, choć wcześniej byłam przeciwna. Poza tym trudno o dobrą nianię a moja dostała pracę. Uprzedzała mnie dużo wcześniej. Mimo to nie znalazłam nowej, a nie chciałam tego robić przez prasę. Do tego słabo szukałam. Najlepiej pytaj wśród znajomych. Ale powiem Ci, że zdarzają się perły w tym zawodzie- sama spotkałam kilka.
kachaaa
agmar proszę napisz a propo tych pereł -to w sęsie pozytywnym czy negatywnym ?
ANA1976
Witam Anulko! icon_biggrin.gif
A moze zgodzisz sie na to bym to ja popilnowała Ci Twojego maluszka?Jestem uczciwa,sumienna i obowiazkowa.Z tym ze mam tez swoje dzieciateczko wiec nie wiem czy zgodzisz sie na to by Twoj maluszek i moj spedzali czas razem.
Pilnowałam juz kiedys dwojki słodkich szkrabow i całkiem niezle sobie radziłam.
Pomysl o tym i napisz.Ewentualnie mozemy sie spotkac i porozmawiac.
Pozdrawiam.
Ana
anulka-mamulka
droga Ano bardzo chętnie - uwazam ze dwójka szkrabów może się wzajemnie wspaniale stymulować! - problem tylko w tym ze chciałabym aby mój malec był w czasie mojej nieobecnosci w swoim mieszkanku, a to chyba dla Was już zbyt duzy problem......
ANA1976
Witaj
A gdzie mieszkasz?
My mieszkamy na Drzewieckiego,obok D.H ASTRA
anulka-mamulka
My Skarbowców - ale tuz przy Krzyckiej, w zasadzie Klecina icon_sad.gif
ANA1976
hmmm
nie wiem gdzie to jest,bo pochodze z Białegostoku ale moj maz napewno bedzie wiedział.
daleko to od nas?
anulka-mamulka
no niestety icon_cry.gif
ANA1976
kurcze...hmmm
nie wiem co z tym zrobic
musze pomyslec
a dlaczego chcesz by Twoj szkrabek był podczas Twojej nieobecnosci w Twojm domu?Nie mogłoby byc np troche tu troche tam?
Macie samochod?
My tak i chyba w sumie byłoby mozliwe dojezdzac trzebaby tylko ustalic co i jak,jakie godziny no i wogole...
Jak Ty to wszystko wogole widzisz,co?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.