To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

PoszukujÄ™ knajpy na spotkanie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

okko
Witam
Ponieważ ślaskich znajp nie znam prosze o pomoc- poszukuję czegoś ( w miarę niedorgiego a znośnego) na spotkanie 10 lat po studiach.
Najlepiej, zeby było w Katowicach lub w kierunku na zabrze- czyli np. Chorzów Ruda Śląska- coś w stylu zajazd czy coś innego fajnego.
Może ktoś ma zanjomych mających knajpę, albo organizwoał cos podobnego.
Nie ma to być wystawna uczta jak wesele- raczej coś w stylu zimna płyta cos na ciepło i deser.
Prosze pomóżcie
Bułeczka
Polecam knajpke " Karczma Guibald", ktora znajduje sie w Zabrzu. Z zewnatrz wyglada niepozornie, ale w srodku klimat nietypowy, knajpka zrobiona jest w bylel sztolni kopalnianej. Jedzenie pyszne, bardzo kaloryczne, az slinka mi juz cieknie. Maja tez stronke swoja www.karczmaguibald.pl
moko.
Okko polecam knajpe Ramzes na przeciwko kina Rialto
pycha jedzenie i dużo go jest icon_smile.gif
ceny przystepne,
okko
moko- dzięki-znam Ramzesa i lubię-ale to się niestety nie nadaje na takie spotkanie- my piotrzebujemy osobną salę w której się zmieści 20-25osób a tam takiego czegos nie ma icon_sad.gif
moko.
okkko to zarezerwujcie cały lokal dla siebie.
Buffik
a ja polecam lesniczówkę ale w tarnowskich górach
fajna, stylowa - taka prosta, ludowa i dużo miejsca również na zwenątrz
jedzonko dobre - z grilla albo z kuchni
samemu też mozna upiec rybkę

tyle że trochę dalej
anonimowy
Leśniczówka jest super również polecam podobne klimaty w okolicy Zbroslawic. Leśniczówkę sprawdziłam, Zbrosławice znam z polecenia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.