To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Plamy z marchewki!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Magdula
Mamusie kochane! Nie potrafie poradzić sobie z plamami z marchewki... Próbowałam Vanisza, ale nie pomaga. Nie wiem co począć bo niedługo wszystko będzie w plamy. Jak na złość mała uwielbia marchewkę icon_rolleyes.gif . Co dziennie jak ją ubieram to myśle tylko o tych plamkach. Żal mi ubranek, bo miały jeszcze służyć następnemu dzidziusiowi... a tu wszędzie żółte plamki! Pomóżcie blagam.gif !
kasiarybka
Odplamiacz w spreyu Amway-owski....REWELACJA icon_smile.gif

Pisz na priv .
Maciejka
Śliniak z rękawami, którego nie żal zabrudzić. Ja tez bylam bezsilna, ale na szczęście Maciek otwierał paszczę tak szeroko, ze nic prawie nie wylatywało. icon_wink.gif
Magdula
Mam śliniaczek ceratkowy z ochroną aż na ramionka - właściwie to taki fartuszek, ale moje dziecie kochane ma refluks i nawet jak "od stołu odejdzie" czysta to za chwilkę może być calutka w marchewce...
Maciejka
No to nie zdejmuj od razu tego śliniaka. Ja zawsze zostawiałam na trochę dłuzej śliniak albo pieluszkę tetrową.
Agusiao
CYTAT(kasiarybka)
Odplamiacz w spreyu Amway-owski....REWELACJA icon_smile.gif

Pisz na priv .


Kasiu a gdzie można to dostać i jaka jest cena??
ulla
Dość dobrze na plamy z marchewki pomaga wystawienie na słońce...tylko, że pora roku nie sprzyja...
aneea
ja Mackowe zapackane marchewka ubranka mocze w Oxy (chyba Vanish, nie jestem w domu nie sprawdze - taki proszek w rozowym plastykowym pudelku), potem normalnie piore i sa jak nowe icon_cool.gif
mamuśka.chłidzw
Zapierałam od razu, dziadkowi wkładałam od razu w żółtym lub pomarańczowym ubranku. icon_lol.gif . Nie widac tak, nawet jak uplami. icon_confused.gif
Magdula
Wielkie dzięki dziewczyny za odpowiedź!
przetestuje Oxi
Oto pewnie chodzi


Nad Amway siÄ™ jeszcze zastanowie.

Jeśli znajdę coś co poskutkuje w 100% to napewno napisze!

pomarańczowe ubranka to jest myśl icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.