To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kupki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

maagda23
Mam mały problem od jakiegoś miesiąca podaje mojemu synkowi zupki ze
słoiczka. Dotej pory nie miał problemów z kupką ale od ok 4 dni nie zrobił wogóle kupki. Nie momaga czopek ani herbatka ułatwiająca trawienie czy koerek. Moje maleństwo ma 5 miesiecy. Co robić?
Agusiao
wiesz wydaje mi się że podobny temat był juz poruszany na forum, więc poszukaj wątka.
ja osobiście poleciłabym podanie soku jabłkowego - u mojego synka jest najlepszym lekiem przy problemach z kupką wink.gif
Ev
Tak był już ten tamat, poszukaj.
PomagajÄ…
* woda przegotowana po przebudzeniu
* wywar ze śliwek suszonych
* świeże owoce (jabłuszka)
* syrop homeopatyczny na zaparcia - nazwa na A... nie pamiętam, jak znajdę to dam znać icon_biggrin.gif
lilita
dzieci roznie robia kupki,jedne codziennie inne co 2 dzien;
jezeli dzieciatko sie nie prezy,ma miekki brzuszek nie masz powodow do obaw...........mozesz podac ugotowane jabluszko zmieszane z surowym, soczek z jabluszka;
nie martw sie
pozdrawiam
Dagmarcia
tak to czasami bywa z tymi kupkami, że ich niema icon_exclaim.gif
Jak Oskar był mniejwięcej w tym wieku to miał przypadek ze nie robił kupy przez 11 dni ja latałam do lekarza z paranoją ze coś jest nie tak, nawet na pogotowiu byliśmy bo z przychodni mnie odsyłali (mówili że jest ok i napewno nie zauważyłam a on zrobił kupe icon_question.gif icon_exclaim.gif - nie źle co icon_question.gif , nie zauważyłam jasne icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif ). Ale okazało się ze nic mu nie jest i jak w końcu zrobił kupe to wszystko było zas........ icon_biggrin.gif łózko on i w ogóle icon_exclaim.gif
Teraz robi już codziennie, ale może spróbuj len dodawać do jedzonka ...
no i to co dzieiwczyny już napisały
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.