To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zapisy do przedszkoli

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

milly
o uszy mi się obiło, że do 14 lutego można dzieci zapisywac do przedszkoli. Warszawskich, publicznych. Nie dam sobie ręki za to uciąć, ale może warto sprawdzić.
mamuśka.chłidzw
temat dla mnie. Musze zapisac miska. Słyszałam ze trzeba duzo wczesniej. Prawda?
zilka
15 lutego 2005r. warszawskie przedszkola rozpoczynają rekrutację dzieci. Od tego dnia w przedszkolach będzie można otrzymać kartę zgłoszenia dziecka. Wzór karty przekazujemy w załączeniu.

Kartę należy złożyć w wybranym przedszkolu do 25 marca 2005r.
W dniach 1- 8 kwietnia 2005r. we wszystkich placówkach pracować będą komisje rekrutacyjne, a ostateczne listy zostaną ogłoszone 11 kwietnia. Rodzicom przysługuje odwołanie od decyzji komisji rekrutacyjnej do dyrektora przedszkola.

milly, mało zawału nie dostałam, jak mam Flo zapisać do piątku skoro nawet nie wiem gdzie? icon_rolleyes.gif
agabr
od 15 lutego mozna.b
milly
wybaczcie, ale jestem chora - a to wiele tłumaczy

ale z drugiej strony - lepiej chuchać na zimne icon_biggrin.gif
milly
boszzz, czy ktos rozumie, co ja piszÄ™????
mamuśka.chłidzw
Gdzie ?
to ja mam tez takie dylematy.
Monika_D
PodajÄ™ Wam stronÄ™ z informacjÄ… o rekrutacji do przedszkoli warszawskich.
Można też pobrać z tej strony kartę zgłoszeniową.
https://www.edukacjawarszawska.hi.pl/index.php?wiad=257
Cleo
mi panie na podworku mowily o marcu- ze początek zapisów.
a w ogóle jakie macie typy???
ja chyba oszalejÄ™ od tego myslenia!
cleo
cydorka
łomatko milly toć ja zawału mało ................
wcześnie- to prawda bo rekrutacja kończy się 25 marca a jeszcze 2 lata temu była do końca kwietnia
cyd
Jaco
AAAAAAAALUUUUUUC

Gdzie zapisujesz małego? Bierzesz pod uwagę jakieś prywatne? Błagam powiedz mi coś bo ja już siwa jestem tak, że nawet Wella nie pomaga icon_cry.gif
Cleo
no wlasnie dokad zapisujecie dzieci?? ja tez juz nie wiem!
cydorka
no dobra melduje
ja wyrodna matka zapisuje moje dziecie do państwowego, osiedlowego przedszkola o którym całkiem przypadkowo dowiedziałam sie że realizuje program tej glotto cośtam, a które ma nastepujace zalety:
-jest najbliżej nas (ułatwienie ogromne odprow i odbier)
- chodzi do niego połowa dzieci z mojego osiedla ( bo druga połowa chodzi na przeciwną stronę mojego osiedla) wink.gif
-janek zna sie i bawi z klikorgiem dzieci, które ida do tego samego przedszkola (moze będzie mu raźniej)
-jest fajne ale zwyczajne (ot opinia wiekszości rodziców)
reasumując Janek ( o ile wyrazi na to zgode czytaj nie będzie dramatycznych sprzeciwów oraz pasma infekcji) bedzie chodził do zwykłego, miłego osiedlowego przedszkola
wyjezdzam na tydzień - karte zaniose po 20 lutym
i tyle cyd
aaa saska kępa (tu mieszkam)
cydorka
no dobra melduje
ja wyrodna matka zapisuje moje dziecie do państwowego, osiedlowego przedszkola o którym całkiem przypadkowo dowiedziałam sie że realizuje program tej glotto cośtam, a które ma nastepujace zalety:
-jest najbliżej nas (ułatwienie ogromne odprow i odbier)
- chodzi do niego połowa dzieci z mojego osiedla ( bo druga połowa chodzi na przeciwną stronę mojego osiedla) icon_wink.gif
-janek zna sie i bawi z klikorgiem dzieci, które ida do tego samego przedszkola (moze będzie mu raźniej)
-jest fajne ale zwyczajne (ot opinia wiekszości rodziców)
reasumując Janek ( o ile wyrazi na to zgode czytaj nie będzie dramatycznych sprzeciwów oraz pasma infekcji) bedzie chodził do zwykłego, miłego osiedlowego przedszkola
wyjezdzam na tydzień - karte zaniose po 20 lutym
i tyle cyd
aaa saska kępa (tu mieszkam)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.