To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co to za katar?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agmar
od dwóch miesięcy z kilkudniowymi przerwami. Wodnisty, czasem ropny i nic go nie rusza. Ostatnio przeniósł się na spojówki - było zapalenie. Gardło czyste. Raz było zaróżowione. Lekarz mówi , by jeszcze poczekać. Ale ile. Domagać się skierowania do alergologa? Dodam, ze od urodzenia młody ma jakieś wysypki, które ostatnio ustały, są sporadyczne.
Co sÄ…dzicie?
Ev
Jeśli masz jakieś podejrzenia, że może być to alergia to poproś o skierowanie do alergologa.
A próbowałaś krople homeopatyczne Euphorbium Compositum?
U nas pomagały na zapchany nosek. No właśnie, mój synek miał zapchany nosek, nigdy wodnistego kataru ani zapalenia spojówek. Więc może to nie alergia?
agmar
mam nadzieję, że nie. Teraz kilka dni był spokój i znów jakieś katarzysko i oczy mu łzawią. Jutro idę po poradę do lekarza. Zobaczymy co powie. Sądzę, że dobrze będzie wyegzekwować skierowanie do alergologa.
Pozdrawiam
agmar
Jutro idę do lekarza. Kilka dni był spokój i znów katar i oczy zaczynają łzawić. Wyegzekwuję też na wszelki wypadek skierowanie do alergologa. To trwa naprawdę długo, więc chyba lepiej nie czekać.
Pozdrawiam
Sonieczka
ja bym wyzegzekwowała skierowanie do alergologa, a swoja droga to Euphorbium u nas tez się sprawdzał
swoja droga zrobiłabym rachunek sumienia w sprawie eweentualnych alergenów jeszcze przed pójściem do lekarza, nas pani przepytała jeszcze o wszystko przed narodzinami czyli wywiad dotyczył takze rodziców - w sprawie ewentualnycn czynników drażniących to może to byc cała lista ewentualności o czy sie przekonałam sama "na Darka skórze" którego reakcja alergiczna po pożarze została zaostrzona remontem - niby pokój był zamnknięty i był to tylko gips, ale ......
agmar
skierowanie dostaniemy jutro, gdy zjaiwimy się na bilansie. Rozmawiałam już w tej sprawie. Do tego mój rachunek wypada fatalnie, bo daję mu alergeny : dostaje czekoladę. Wprawdzie w małych ilościach, ale to chyba czasem nie ma znaczenia. I masło, które uwielbia a po nim ma szorstkie policzki - problem w tym, że nie zawsze i wtedy myślę, że z tego wyrósł.
Proszki do prania też go uczulały. Znalazłam jedyny /bo chyba wszystkie przeetestowałam.
Pozdrawiam
Sonieczka
daj znac co dalej, każda historia może nas wiele nauczyć
życze powodzenia
niestety nam rodzicom alergików pozostaje nieustanne poszukiwanie - trochę mnie to dołuje, bo wolałabym przynajmniej wiedzieć, żna co Darek jest uczulony
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.