To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Europejskie Przedszkole Niepubliczne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

menada
Czy macie jakieś doświadczenie z tym przedszkolem:
https://www.epn.republika.pl/

Na stronie internetowej wygląda super ale wiadomo, że różnie to bywa w rzeczywistości.
Co prawda mam jeszcze sporo czasu (chociaż tam przyjmują dzieci od 2-go roku życia) ale rozejrzeć się warto.
skanna
Menada, do tego przedszkola parę znajomych osób posyła dzieci i generalnie są zadowoleni, ale niestety teraz są tam jakieś straszne zawirowania i w ogóle nie wiadomo, czy ono będzie dalej funkcjonować, a jeśli nawet przetrwa, to czy w obecnym kształcie.
menada
O kurczę Skanna, no to trochę się zmartwiłam icon_sad.gif Pasowało mi, że od 2-go roku życia, a że pracują na pl. Legionów to miałabym bardzo blisko.

Opiekunka (szwagierka) będzie zajmowac się Honią do końca września, bo potem wraca na studia (dziekanka). Wtedy Honia będzie miała rok i nie wiem co dalej, żłobek czy niania. Mieszkam na Sołtysowicach, w takim miejscu, że bez samochodu ani rusz, więc z nianią może być problem icon_sad.gif
Znacie może jakiś fajny żłobek (może być prywatny) na trasie Sołtysowice (niedaleko pl. Kromera) - pl. Legionów ???
skanna
Zdwoiło mi się icon_biggrin.gif, to co poniżej wystarczy.
skanna
Menada, na Sądowej masz dobry żłobek, to chyba lepszej lokalizacji nie możesz mieć icon_biggrin.gif A dla malucha, nawet dwulatka, to ja zdecydowanie żłobek radzę, a nie przedszkole, bo żłobek po prostu jest lepiej przystosowany do opieki nad takim maluszkiem.
Fasola
A co ze żłobkiem na Lwowskiej? To też jest blisko. A nikt nigdzie się o nim nie wypowiada. Interesuje mnie to tym bardziej, że to blisko mnie.
Menada, jeśli poszukujesz przedszkola blisko pl. Legionów, to wybór jest naprawdę spory i wszystkie niezłe: Stysia, Zaporoska (x2), Szczęśliwa, to tak z tych, które mi się od razu przypominają. Mój synek chodzi na Stysia.
skanna
CYTAT(Fasola)
A co ze żłobkiem na Lwowskiej? To też jest blisko. A nikt nigdzie się o nim nie wypowiada. .


Było z Mamusiek nie rezygnować icon_wink.gif Tam są zadowolone z tego żłobka dziewczyny icon_smile.gif, jedna na pewno. Na edzieckowych Żłobkach zdaje się, że też jakaś pozytywna opinia jest, ale za to to sobie ręki nie dam uciąć.
Fasola
Oj idź Ty, złośnico icon_smile.gif. Widzisz, jak ja rzadko gdzieś piszę, a Mamuśki to zobowiązanie.
Zresztą ostatnio Aga W. sączyła mi do ucha i chyba wrócę, bo chwilowo dym w życiu mi opadł, a za to pewnie w skończonym czasie będę potrzebować żlobka lub opiekunki dla mojej córci.
Dzięki za odpowiedź. Bo już się bałam, że ta Lwowska to do kitu. A mam 2 kroki. Pewnie się tam przejdę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.