To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pilne pytanie w sprawie MILVANE

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

edorota
Zaczełam brać MILVANE. W poniedziałek - ósmy dzień - zaczeła boleć mnie głowa ale wziełam to na karb ciężkiego dnia w pracy, wczoraj głowa znów bolała, dziś to samo-obudziłam sie ześwidrującym bólem nad skronią. Zglądam do ulotki a tam pisze że przy wystąpieniu "migrenowych bólów głowy" przestać brać. Ok. dziś nie wezmę. Zlekarką będę mogła skontaktować sie dopiero jutro i to tylko telefonicznie, nie mam w tym tygodniu jak się dostać - minusy mieszkania na zapadłejndziurze. Czy macie podobne doświadczenia? sama nie wiem co robić.Dodamże tabletki zaczełam brać w celach unormowania cyklu, działanie anty... jest mniej istotne, do tej pory radziłamsobie w inny sposób. Trochę się niepokoję. Co o tym sadzicie?
Dorota
Inca2
Milvane biore od roku mniej wiecej i zadnych skutkow ubocznymnie ma u mnie. Alekazda osoba inaczej reaguje, odstaw i niech (po badaniach!) gin dobierze Ci nowe.
Oby bylo lepiej,
trzymaj sie.
Kocurek
Mnie tak bolała głowa po Diane35 icon_evil.gif , ale od początku zażywania. Byłam uparta (bo chodziło o leczenie m.in. cery, a Diane nie ma zamienników) i żarłam tabl. przeciwbólowe icon_redface.gif
Po tygodniu bóle głowy się skończyły.
Są kobiety, które tak reagują na wszystkie anty - ale to rzadkość, przewaznie daje się dobrać odpowiednie tabletki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.