To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mój pierwszoklasista chodzi sam do szkoły !

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiarybka
Dziewczyny, w szoku jestem icon_eek.gif
Dominik od 2 dni, sam chodzi do szkoły icon_eek.gif
Sam o to poprosił.
Zawsze prowadzał Go mąż, ale teraz zmieniły Mu się godziny pracy i musiałam prowadzać Go ja z Weroniką ( na piechotę bo wózek się nam połamał ), no i Dominik zdecydował, że chodzić będzie sam, tylko będę przychodzić po Niego po lekacjach icon_smile.gif

DenerwujÄ™ siÄ™ okropnie.
Czy zaszedł ?
Czy wszystko w porzÄ…dku ?
Uhhhhh szybciej ta 13:30....
Mika
icon_eek.gif kurcze Kasia odważna jesteś
pewnie teraz siedzisz jak na szpilkach wink.gif
ja nie mam co marzyć,że moja będzie sama chodziła -2 skrzyżowania to za dużo jak na moje nerwy.No a poza tym ona rozlazła koza -idzie i nie patrzy gdzie,chociaż i w domu i w szkole tłukli to łepetynek jak trzeba przez ulicę przechodzić.
kasiarybka
Mika....no boję sie jak cholera, ale tak mnie prosił, tak zapewniał, że umie, że się nie boi, że wszystko będzie napewno w porządku icon_eek.gif
Do szkoły droga prosta i bezpieczna, jedna maleńka uliczka osiedlowa do przejścia, już nie raz sam przez nią przechodził, więc staram się opanować ten mój strach.
Strasznie samodzielny sie ostatnio zrobił icon_eek.gif
Gdzie ten mój maleńki synek ????
Mika
CYTAT(kasiarybka)
Gdzie ten mój maleńki synek ????


taaa -zanim się obejżysz powie,że ma dziewczynę i do domu na noc nie wróci icon_lol.gif
Gabi_99
ja chyba bedÄ™ mojego do 18 -ki odprowadzac icon_rolleyes.gif
cymru
kurcze wspomnienia z dziecinstwa sie odezwaly

poza pierwszym razem nikt mnie i moich kolegow nie odprowadzal co prawda przez pola droga ale inny wariant byl wzdluz drogi i kilometr z hakiem byl

mniej samochodow bylo tez co prawda...

oh jak ja to pamietam...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.