To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gra w kosza

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bonczek
Dziewczyny może macie namiary na rekreacyjną grę w kosza w wynajetej sali ? Chodzi o dni powszednie - wieczory - mój mąż chętnie by sie dołączył icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Dorka-gość
Widziałam, że w środy (ok. g 18,30) w sali sportowej SP46 przy Ścinawskiej grupa panów pogrywa w kosza. Może można się tam przejść i podpytać, czy nie chcą kogoś przyjąć do zespołu?
bonczek
Dorka jesli sie uda - BUZIAKI - icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif ta szkoła jest pod moim domem - wcześniej mąż jeżdził gdzieś dalej - niestety grupa mu się rozsypała - icon_cry.gif
Dorka-gość
A może to w piątki? Bo w te dni jestem tam z dzieckiem na basenie. U nas w czasie ferii zimowych nie ma zajeć (to nie wiem, czy cała szkoła zamknięta, czy tylko u nas taka przerwa). Można chyba też wypytać tego Pana, który obsługuje szatnię (wejście przez ten łącznik szkoły z basenem), on chyba najlepiej się orientuje kiedy jakie grupy przychodzą na salę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.