To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

[b]Pokrzywka[/b] - przyczyny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kinga
Moj dwuletni synek nagle dostal pokrzywke. Lekarz przepisal odpowiedni lek, ustapilo, dzien przerwy i znowu. Szukamy przyczyn, obserwujemy dziecko. Moze ktos kto przez to przechodzil wie na co zwrocic uwage.
Oto rzeczy, ktore podejrzewam, nie wiem czy slusznie:
- jajko, bialko, nadmiar bialka (jesli dziecko na sniadanie zje jogurt, jajko smazone,popije mlekiem modyfikowanym, na drugie sniadanie zjadl budyn), bo danego dnia nic innego nie chcial jesc
- rzodkiewka ale z wlasnej dzialki,
-pylki , pylace topole - babie lato
- wypranie ubranek w proszku z dodatkiem Vanisha
?????????????
Prosze o porade
Diana
nie wiem czy ci to cos pomoże ale u mojego 2 miesiecznego wtedy dziecka wystapila najpierw wysypka wygladajaca na potówke a potem rozlazlo sie po całym ciele z wygladu jak pokrzywka...łazilismy z tym do lekarza i do dermatologa.kazali zmienic diete(karmienie piersia)i produkty krowie odstawic.ale uczulic moze vanish chociaz przypuszczam ze pranie bylo dobrze wyplukane..a nie wiem co do rzodkiewki nie wiem jak to z nia jest,najlepiej idz do dermatologa albo do alergologa oni napewno coś wyjaśnia
powodzenia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.