To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Laparoskopia- sposoby po

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Lila_
Wiem, że coś sie robi aby zmniejszyć nieprzyjemne uczucie po laparoskopii tylko nie pamiętam co icon_confused.gif

Jak jest wiele sposobów to poproszę o wszystkie icon_smile.gif
marghe.
ale laparoskopi czego?
Lila_
Laparoskopia ze wskazań ginekologicznych - endometrioza o sobie przypomniała icon_sad.gif
marghe.
Chodzi Ci o efekty po "nadmuchaniu"?
Tobatka
Niestety - chyba nie ma sposobu na pozbycie się niemiłego uczucia wzdęcia po "nadmuchaniu" ;( A schodzi to aż do roku nawet! Zależy od organizmu, jak sobie z gazem poradzi..

Ja chyba z pół roku odczuwałam negatywne skutki w postaciu większego obwodu (przy dużo niższej wadze niż przed operacją).
marghe.
Mnie zeszło szybciej..

jeden ze sposobów - szklanka z wnapojem. / woda .. + słomka -> dmuchać!
Lila_
Dzięki icon_smile.gif

Mam nadzieję, że źle nie będzie.

Tobatka - mam tylko nadzieje, że jednak mi szybko zejdzie ale jakby co to bedę miała wymówkę, że nadwaga to z powodu "nadmuchania" wink.gif icon_lol.gif
Pysio
A mnie zeszło bardzo szybko, bez żadnych ćwiczeń. Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam, ze jako takie istnieją. Boleści odczuwałam tylko kilka dni, nie więcej niz tydzień. A opuchlizny wogóle nie było widać icon_razz.gif

Życze dużo zdrówka
Tobatka
Ponieważ z natury jestem dość opuchnięta icon_wink.gif to nie było widać, ale ja czułam po ciuchach.. I naprawdę sporo czasu minęło.. Ale nie czułam innych "efektów specjalnych" (oprócz bólu, ale miało prawo boleć - w końcu to bądź co bądź peracja była )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.