To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Witam mamuski z Kielc!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Mama Mika.
Hej dziewczyny! icon_biggrin.gif

Jestem 26 letnia mama 9,5 miesiecznego Mikolaja.
Na dzien dzisiejszy mieszkam na Slowenii, ale pod koniec tego roku bede przeprowadzac sie gdzie? icon_razz.gif
Oczywiscie do Kielc!
Mam nadzieje, ze moge dolaczyc do Waszego wesolego icon_wink.gif grona.
Wiecie nie jest latwo zaadoptowac sie w nowym miescie.
Sorki za czcionke, ale nie mam polskich liter.

Pozdrawiam Goraco
Mama Mika icon_rolleyes.gif
Edytkax
Super, sama nie mieszkam w Kielcach a na obrzeżach ale pracuje w Kielcach i tu też sie wychowywałam - znam to miasto dokładnie. Witam Cie serdecznie. icon_biggrin.gif
izamr
w imieniu Kielczanek - witamy Was!!!
u was teraz jest zimno czy ciepło? u nas śnieg.
pozdrowienia zmroźnych Kielc
k2bzyk
Witaj!!!!
Buziaczki od nas dla nowej mamuśki!!! przytul.gif
nikamaja
Witaj Mamo Mika icon_biggrin.gif
O ile dobrze kojarzÄ™ to jesteÅ› z Babyboom icon_wink.gif
Rozgość się u nas. Jesteśmy fajne babki icon_smile.gif
Organizujemy sobie miłe spotkania w naszym kieleckim gronie. Już nie mogę się doczekać kiedy i Ty będziesz mogła się z nami spotkać.
Ja Ci chętnie pomogę się tu zaadoptować. Zobaczysz wsiąkniesz tu na amen icon_biggrin.gif
Czy byłaś już kiedyś w tych okolicach?
sdw
Cześć Mika icon_biggrin.gif Rozgośc się i czuj z nami dobrze. Jak w domu, sie znaczy wink.gif

Kiedy sie przeprowadzasz? I gdzie dokładnie? wink.gif
mamuśka.chłidzw
Powitać, powitać w naszych skromnych progach. wink.gif

Witamy nowÄ… mame forumowa z jej pociecha icon_lol.gif
aniapatryk
Witaj, super ze do nas dołączyłaś. Szybciutko zaklimatyzujesz sie w Kielcach, pomożemy ci w tym icon_smile.gif
fifafo
zapraszamy z całego serca kielce nie są takie duze ja podobnie jak Edytkax mieszkam troszke dalej od centrum
zapraszamy pozdrawiam cieplulko w taki zasypany dzien jak ten
Mama Mika!
Dziekuje bardzo za cieple powitanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_biggrin.gif

U nas na Slowenii dosyc cieplo jakies 9 stopni i sloneczko.
Mieszkam 40km od Lublany i ok. 950km od Was drogie mamuski. icon_confused.gif
W Kielcach studiowalam przez rok, ale bylam ciagle w drodze miedzy Kielcami i moimi rodzinnymi stronami czyli Opolem.
Na obczysznie jesem od 3 lat najpierw byla Austria a przez ostatni rok Slowenia. To wszystko przez mojego meza, ktory jest na kontrakcie!!! icon_twisted.gif
Do Kielc zjezdzamy pod koniec tego roku, na razie jestesmy na etapie poszukiwania mieszkania w Waszym miasteczku.
Anitko dorze kojarzysz to ja do Ciebie pisalam z Babyboom i dziekuje slicznie, ze podalas mi Wasza stronke. wink.gif

Caluje Was wszystkie goraco,
Mama Mika.
oliweczkas
Serdecznie witamy nowÄ… mamusiÄ™!!!!!!!!!!!
Pisz do nas jak najczęściej! Więcej o swoim synku!
Pozdrawiam!
Mama Mikusia
No wlasnie troche sie zapedzilam i zapomnialam przedstawic Wam mojego synka icon_redface.gif

No wiec: Mikolaj urodzil sie 1 maja 2004 roku w Graz (Austria).
Przyszedl na swiat przez cesarskie ciecie bo mialam komplikacje.
Wazyl 3500kg mierzyl zaledwie 50cm. icon_lol.gif
Boze jak ten czas leci, dzisiaj wazy prawie 10kg i ma 75cm i wychodzi maluszkowi drugi zabek!
Czy Wy tez tak zeswirowalyscie na punkcie swoich pociech?
Bo ja dostalam totalnego bzika!!!! icon_rolleyes.gif

Mama Mika
agak
Witam nowÄ… mamÄ™ z synkiem icon_biggrin.gif
Namawiam do zalogowani się i założenia paska icon_smile.gif
sdw
CYTAT(agak)
Witam nowÄ… mamÄ™ z synkiem icon_biggrin.gif  
Namawiam do zalogowani się i założenia paska icon_smile.gif



A rządzących słuchać trza wink.gif
paulap
Nie rządzących też icon_lol.gif Witam icon_lol.gif
magdalena1811
No i oczywiscie my z Szymonkiem też serdecznie witamy i czekamy na spotkanie. Wiem coś o tych przeprowadzkach i aklimatyzacjach... Ja jestem Kielczanką ale życie już nie raz zmuszało mnie do zmieniania miejsca zamieszkania( np. 2 lata mieszkałam we Francji), wiem że nie jest łatwo...Także oferuję swoją pomoc w każdej sprawie.
śmieszek
My również gorąco witamy icon_biggrin.gif
Wy wracacie do Kielc z kontraktu męża, a mój ostro działa by wyjechać na kontrakt icon_wink.gif
mamuśka.chłidzw
CYTAT(śmieszek)
My również gorÄ…co witamy icon_biggrin.gif  
Wy wracacie do Kielc z kontraktu męża, a mój ostro działa by wyjechać na kontrakt wink.gif

mój tez działa icon_evil.gif
iwka24
czesc dziewczynki ja jestem na tym forum po raz pierwszy icon_lol.gif icon_lol.gif mam na imie ewa i jestem kielczanka za miesic bede mamusiÄ… pozdrawiam was wszystkie serdecznie
Edytkax
witamy przyszłą mausię bardzo gorąco icon_wink.gif
śmieszek
tutaj również witam!
aniapatryk
Czesc Iwka, witamy przyszłą mamusię gorąco icon_smile.gif. Bedziemy miec mała róznice miedzy naszymi dzidziami bo ja za 3 tyg rodze icon_biggrin.gif
iwka24
WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE Z KIELC mam na imie Ewa i za miesiąc bede mamusią jestem tu poraz ppierwszy i chciałam sie przywitac POZDRAWIAM icon_biggrin.gif icon_razz.gif
iwka24
wygląda na to ze sie przywitałam z wami 2 razy przez przypadek rzecz jasna icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif witam ponownie
Abunieczek
Dzien Dobry, uffff watek z 2005r.... Troszki przeterminowany icon_sad.gif bardzo bym chciala go odswiezyc icon_smile.gif

Czy Mamuski z Kielc spia? Zapraszam do kontynuacji watku icon_biggrin.gif

Jak nie trudno zgadnac mam na imie Paulina, jestem szczesliwa mama 3miesiecznej Abigail. Mieszkam od sierpnia 2009r, w UK, ale rodzinnym miastem sa oczywiscie Kielce. Tu w UK ciezko mi zapoznac sie z jakas forumowa mama, bo dziewczyny , ktore poznalam na forum sa z poludnia wyspy ehhh.... Setki mil nas dzieli. Ale pomyslalam,ze przeciez ja Kielczanka, pare razy w roku zjezdzam do rodziny, wiec moze tu znajde forumowe mamy z Kielc. Zawsze mozna porozmawiac, zorganizowac jakies spotkanie..... Ja strasznie tesknie za kielcami... A i chetnie zawre nowe znajomosci.
truska
MsPaulinaUK witaj na naszym podforum , pisz często
daj znac jak będziesz w Kielcach
Abunieczek
Truska,
Dam znac napewno icon_smile.gif jeszcze dokladnie nie wiem czy przylece w listopadzie czy w grudniu. To wszystko jest zalezne od wyrobienia malej paszportu, a poki co czekamy na dyzur konsularny w Aberdeen.
Duzo jest dziewczyn z Ck???
Ja mieszkalam na Ksmie dolnym, zapewne kojarzysz to osiedle. A tak wogole organizujecie badz organizowalyscie sobie forumowe spotkania???
truska
hej dziewczyn z ck jest duzo, jak nie na tym forum to na innym 04.gif
widzialam dziewczyny z kielc na www.parenting.pl i na www.babyboom.pl 29.gif
Abunieczek
Na inne fora to ja sie nie wybieram, dobrze mi tu icon_smile.gif czy dziewczyny wypowiadaja sie wiecej na jakims innym watku? Bo tutaj jedynie Ty mnie chyba wyczailas icon_wink.gif
truska
Kielczanki sÄ… n forum ale chyba zadko zglÄ…dajÄ… na ten wÄ…tek 21.gif
oliweczkas
Jestem i witam. Ja mieszkam w północnej części Kielc.
Inanna
Cześć Paulina. Co to jest cK? Ja mieszkam na Uroczysku.
magda260877
CK to kielce 06.gif
Paulina tak jak truska napisala my siedzimy gdzie indziej dlatego tu takie puchy,rzadko sie odzywamy icon_sad.gif
Abunieczek
Inanna, ja mieszkalam na Ksmie dolnym, konkretniej na ul.Wielkopolskiej (tam jak ul.Slaska, Sandomierska)....Na Uroczysku mieszka prababcia mojej coreczki, na ul.Orkana. A to gdzie tak przesiadujecie??? icon_smile.gif

Oliweczka, Hehe no Ck to skrot Kielc icon_smile.gif
oliweczkas
Paulinko ja dobrze wiem co to jest CK:)
Nie ja o to pytałam.
truska
Inanna mogla nie wiedziec bo nie ejst rodowita KielczankÄ…
więc ją usprawiedliwiam 04.gif
MagduÅ›
Innana gwoli całkowitego wyjaśnienia icon_smile.gif :CK w herbie Kielc pochodzi z łacińskiego Civitas Kielcensis, czyli "Obywatele Kielc".
Abunieczek
Oliweczko, aj aj pardon. Pomylily mi sie nicki icon_smile.gif ja Dzis sie zle czuje icon_sad.gif wrecz okropnie, cos mi chyba zaszkodzilo.... Nie mam weny tworczej na napisanie czegokolwiek. Wybaczcie...
Inanna
CYTAT(MagduÅ› @ Sat, 02 Oct 2010 - 19:53) *
Innana gwoli całkowitego wyjaśnienia icon_smile.gif :CK w herbie Kielc pochodzi z łacińskiego Civitas Kielcensis, czyli "Obywatele Kielc".

To w zasadzie wiem, ale zmyliło mnie, że używacie tego skrótu jako zamiennika nazwy miasta...
MagduÅ›
CYTAT(Inanna @ Sun, 03 Oct 2010 - 22:16) *
To w zasadzie wiem, ale zmyliło mnie, że używacie tego skrótu jako zamiennika nazwy miasta...


Skrót CK - "mieszkam w Ck, pochodzę z Ck, bo w CK....itd" funkcjonował w Kielcach odkąd pamiętam. Osobiście go nigdy nie używam (prędzej Kielcowo icon_wink.gif ) ale jako rodowita Kielczanka słyszę od lat. Być może dlatego mi nie zgrzyta.

MsPaulinaUK jesteśmy z jednego osiedla. Na dolnym KSM-ie się wychowałam, teraz mieszkam na górnym.
Abunieczek
Magdus, tak??? O jak fajnie icon_smile.gif dlugo mieszkalas na dolnym??? Moze znamy wspolnie jakies osobki icon_biggrin.gif hihi
Mnie czeka w srode szczepienie Abi, wlos jezy mi sie na nogach jak ona to zniesie. Pierwsze bylo w miare ok, ale teraz jak nabyla zdolnosc piskliwego krzyku, ktory doprowadza do bolu glowy mam pewne obawy :/
Abunieczek
Znowu cisza icon_sad.gif to ja tylko tak dla uzupełnienia obiecanej informacji 21listopada będę w Kielcach.
Ma.
Hej:) ja co prawda nie z samych Kielc, ale moze mnie przyjmiecie;) Paulinko, chyba juz " spotkalysmy sie" na mamuskach przed 25 r.żicon_smile.gif
Do jakiej szkoly chodzilas? chyba jestesmy w zblizonym wieku:)
Abunieczek
Magdalenko, pamiętam Cię, dobrze mówisz z wątku młodych mamusiek 06.gif
Jeżeli o szkołę chodzi to mogę jedynie się tutaj pogrążyć mówiąc,że moja nauka po gimnazjum była do bani.
Zaczęłam XI LO Gałczyńskiego, ale imprezki tak mi się spodobały,że zawaliłam pierwszy rok. Potem było Technikum Piłsudskiego, powtórka pierwszej klasy, spotkałam bratnią duszę (imprezową), i znowu rok w plecy. Gdy rozum przyszedł wkońcu do głowy było już za pózno, byłam dla dyrektorów zbyt "stara" by znowu podjąć naukę. Wylądowałam w Awansie na fryzjerstwie. Cóż z tego,że uczyłam się pilnie jak to wiadomo szkoła "gorsza" dla takich indywidualistów jak ja 29.gif
A teraz siedzÄ™ w UK.
Żal tyłek ściska,że nie mam pięknej matury ani studiów, ale jak podszkolę angielski to chciałabym tu szkołę skończyć.

Mamy się nie słuchało to mam za swoje wallbash.gif

A Polski się już nie mogę doczekać 06.gif

Co do wieku to ja szczylik jestem '89 02.gif
Ma.
Paulinko, ja wlasnie skonczylam XI LO, ale...wcale nie jestem dumna z tego powodu i mile tej szkoly nie wspominam. Owszem, lata spedzone tam...kojarza mi sie z przewrotem w glowie, kiedy to uwazalam, ze wszystko wiem...mature zdalam, nawet dobrze, ale swiadectwem pochwalic bym sie nie chciala icon_wink.gif Teraz troszke poukladalo sie w glowce i koncze studia i juz wiew, ze jeszcze wielu rzeczy nie wiem icon_wink.gif
Ty rocznik89, a ja 88:) Takze roznica nie wielka.
A jesli Twoim marzeniem jest skonczenie studiow to musisz do tego dazyc. ja mialam taki sam cel, co prawda ciaza troszke pogmatwala moje plany, ale maluszek troszke podrosl i ja poszlam na studia. Tak wiec da sie:) tylko trzeba bardzo chciec:)
Abunieczek
Magdalenka, jakoś musze wytrwać, póki co zakuwam angl w domu aż się kurzy, i co jest dość dziwne, gramatyke, czasy itp mam w 1 paluszku, no perfekcja. W szkole miałam bardzo dobre oceny z angl a tu jak przylecialam to nic, zero ani słowa z siebie wydusić nie umiałam, słowka pouciekały z głowy. I tak właśnie się uzupełniamy z moim K., on słownictwo bogate bardzo, ale jeśli chodzi o gramatyke itp to noga totalna. Eh jakby nas połączyć, to byłaby boska angielszczyzna.

Skąd dokładnie Magdalenko jesteś??
oliweczkas
No faktycznie Paulinko nie masz się czym chwalić. W dzisiejszych czasach bez matury? Nawet w tak kiepskim Piłsudskim nie dałaś rady? Mam nadzieję, że szybko uzupełnisz wykształcenie i pójdziesz na wymarzone studia.
paulap
CYTAT(oliweczka29 @ Tue, 02 Nov 2010 - 16:51) *
No faktycznie Paulinko nie masz się czym chwalić. W dzisiejszych czasach bez matury? Nawet w tak kiepskim Piłsudskim nie dałaś rady? Mam nadzieję, że szybko uzupełnisz wykształcenie i pójdziesz na wymarzone studia.


komentarz bezbłędny jak zawsze. Ja się chyba nie przyzwyczaję icon_rolleyes.gif
Ma.
CYTAT(oliweczka29 @ Tue, 02 Nov 2010 - 16:51) *
No faktycznie Paulinko nie masz się czym chwalić. W dzisiejszych czasach bez matury? Nawet w tak kiepskim Piłsudskim nie dałaś rady? Mam nadzieję, że szybko uzupełnisz wykształcenie i pójdziesz na wymarzone studia.



Moze wiecej taktu? Moze Twoje zycie to bajka i nigdy nie popelnilas zadnego bledu, ale wiekszosc smiertelnikow bledy popelnia, grunt to naprawiac je.

Paulinko, w widzisz ja tez jakas noga z angielskiego nie jestem, ale jak przychodzi do powiedzenia czegos to ogarnia mnie poanika, ze walne jakas glupote i po mnie;)
Inanna
CYTAT(oliweczka29 @ Tue, 02 Nov 2010 - 16:51) *
No faktycznie Paulinko nie masz się czym chwalić. W dzisiejszych czasach bez matury? Nawet w tak kiepskim Piłsudskim nie dałaś rady? Mam nadzieję, że szybko uzupełnisz wykształcenie i pójdziesz na wymarzone studia.


Boże! Oliwka! Ty nauczycielem jesteś, nie? Jak widzę nauczyciela, który wali takimi tekstami, to utwierdzam się w przekonaniu, że polska szkoła jest do du.py.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.