To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Femoden

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Maciejonka
Podobnie jak Dodorka byłam u lekarza a ten zaproponował mi Femoden. Nie słyszałam o nich. Przed ciążą brałam Triqilar byłok ok. Pan doktor powiedział, że Femoden jest bardziej dostosowany dla kobiet które rodziły.
Jak Wy się po nim czułyscie?
Tobatka
Jestem po połowie opakowania, pierwszy raz je biorę i też o nich wcześniej nie słyszłam. Lekarz mówił, że mogę po nich tyć, niestety ale źle zareagowałam na te, po których niby tyć nie miałam.

Rzeczywiście - nie wiem, czy pogoda, czy siła sugestii, czy faktycznie cos w nich jest, ale mam ostatnio spory apetyt i wciąż szukam czegoś słodkiego icon_evil.gif Oszukuję się jak mogę słodkimi owocami, czy waflami z dżemem, ale.... icon_evil.gif Już mnie męczy to pilnowanie się, zwłaszcza, że przytyć bym nie chciała, a wcześniej nigdy nie miałam tak.. Znaczy - czasem brała mnie chętka, ale teraz praktycznie notorycznie i dzień w dzień icon_evil.gif
goÅ›
brałam pół roku, zaczęły się plamienia i lekarz kazał odstawić
Potwora
Ja brałam pół roku i miałam po nim okropne migreny. Odstawiłam.
A.L.
A ja bralam i czulam sie po nich super!
Czyli jednak tabletki musza byc dopasowane indywidualnie do kazdej z nas.Prawda stara jak swiat icon_wink.gif
Ika
Brałam przez jakiś czas (dłuzej niż pół roku) i było wszystko w porządku.
śmieszek
Brałam je przez kilka lat i nie było żadnych problemów, ale niestety każda kobitka może inaczej reagować na ten sam lek. wink.gif
Natalia
Brałam przez ok. dwa lata i wszystko było ok.
Maciejonka
Kurcze! zaraz bedę musiała sie zdecydować ale jakos mam obawy icon_rolleyes.gif i sama niewiem czy dlatego że o nic nie słyszałam wcześniej, czy dlatego ze później je tak ciężko odstawić...
Ika
CYTAT(Maciejonka)
czy dlatego ze później je tak ciężko odstawić...


A co, przysysajÄ… siÄ™...? icon_twisted.gif
Maciejonka
A dlaczego nie...
Gdyby nie przypadek to nie odstwiłabym tabletek poprzednio i nie byłoby Szymona do dziś. Człowiek szybko sie przyzwyczaja do tego co dobre i wygodne.
Ika
Aaaa, w tym sensie... No, to fakt, ale dobre wtedy, jak siÄ™ nie chce potomstwa icon_wink.gif
Paula.
Ja brałam femoden przez 6 lat i bardzo sobie chwaliłam. Faktycznie ciężko było odstawić, ale jakoś się udało i teraz mamy Kingulę icon_smile.gif.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.