To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nie wiecie czy na 1 maja jst szkoła rodzenia?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joakar
Powoli zmierzam do wybrania jakieś Szkoły rodzenia.
Mój lekarz doradził, że najlepiej byłoby wybrać szkołę rodzenia w której poznasz położne ze szpitala w którym chcesz rodzić.... Zdecydowałam sie prawie na pewno na 1 Maja i nie wiem czy tam jest szkoła rodzenia, albo czy w jakiejś innej pracuja połozne z 1 maja??
Jalla
Nie, na 1 Maja nie ma szkoły rodzenia, ani też nic mi nie wiadomo żeby położne z tego szpitala pracowały w jakiejś szkole.
Ja chodziłam do szkoły rodzenia w Promyku Słońca, ale mi niezbyt się tam podobało. Chodziliśmy z mężem tylko przez miesiąc, bo wylądowałam na patologii ciąży, ale gdyby nie to, to i tak bym raczej zrezygnowała.
Do szkoły rodzenia na pewno warto chodzić, ale w tej konkretnie parę rzeczy mi się nie podobało.
Szkołę prowadzi pani Ewa Kusiak i babka jest sympatyczna, ale ..........
Jest niezbyt zorganizowana. Nie ma żadnego planu zajęć i na każdych zajęciach trzeba jej przypominać co już było przerobione. Niby się chwali tym, że wszystko mówi z głowy, ale mi by nie przeszkadzało gdyby pomagała sobie jakimiś notatkami, bo tak to miałam wrażenie, że zapomni nam o czymś istotnym powiedzieć. Można zadawać pytania, ale jak ktoś zadaje ich za dużo to patrzy na niego jak na natręta (ja po tym jak zobaczyłam jak niechętnie odpowiadała na dociekliwe pytania jednej z dziewczyn bałam się już o cokolwiek zapytać).
p. Kusiak często okazywała oznaki zmęczenia, ale co się dziwić, jak od rana pracuje w Promyku (chyba jest zastępcą dyrektora), a od pon. do sob. prowadziła zajęcia w szkole rodzenia. Była więc w pracy przez 6 dni w tygodniu od 8 do 20.
anonimowy
Dzięi Jalla, własnie kolezanka mi mówila że o tej szkole rodzenia.

Lekarz na wizycie dał mi ulotkę reklamująca szkołę na Długosza, tam ponoć pracuja połozne z Kamińskiego, słyszałyscie może coś o tej szkole??
joakar
Ten gość to oczywiście ja icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.