To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

mam pytanie - proszę odpowiedźcie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ijaa_ijaa
Czy zdarzyło sie komuś kiedyś, że przy ujemnych testach ciążowych jednak później wyszło,że jest w ciązy. Czekam na @ już 6 dzień i nic. Przeczytałam chyba wszystkie strony o objawach ciąży i się mniej więcej zgadza. Brakuje tylko dwóch kresek na teście. Ginekolog przyjmnie mnie dopiero we wtorek a ja chyba do tego czasu zwariuję. Proszę pomóżcie!![/size][size=12]
Abotak
CYTAT(ijaa_ijaa)
Czy zdarzyło sie komuś kiedyś, że przy ujemnych testach ciążowych jednak później wyszło,że jest w ciązy. Czekam na @ już 6 dzień i nic. Przeczytałam chyba wszystkie strony o objawach ciąży i się mniej więcej zgadza. Brakuje tylko dwóch kresek na teście. Ginekolog przyjmnie mnie dopiero we wtorek a ja chyba do tego czasu zwariuję. Proszę pomóżcie!![/size][size=12]



Ja tak mialam. Spozniona miesiaczka, objawy jakby ciazowe a test na minus. Niestety u mnie miesiaczka przyszla w koncu z opoznieniem.
Do tej pory nie wiem co to bylo bo @ mam jak w zegarku.
Ale udalo sie w kolejnym cyklu icon_smile.gif
U Ciebie jednak moze byc tym razem. Powodzenia!
grzałka
Przy drugiej ciąży (blixniaczej! więc betahcg musiało być wysokie!) miałam dwa ujemne testy ciążowe, dopiero trzeci wyszedł dodatni.
OlivkaMamaNorbercika
Też tak miałam. Odczekaj 2-3 dni od porzedniego testu i zrób jeszcze jeden icon_smile.gif
Życzę Ci abyś zobaczyła 2 kreseczki icon_biggrin.gif
anonimowy
Ja już straciłam nadzieje na 2 kreski icon_sad.gif . Zrobiłam 3 testy i nic. A organizm wysyła swoje objawy, jaby miał odmienne zdanie na ten temat. Mam nadzieję, że nic tam złego sie nie dzieje. icon_cry.gif
ijaa_ijaa
zapomniałam się zalogowac icon_smile.gif . Wyszłam jako gośc.
Anita.W
Mi na pierwszym teście wyszła jedna kreska. A ponieważ to była moja pierwsza ciąża więc nie zauważyłam że mam jakieś objawy ciąży. Po prawie 2 tyg. (bo zmartwiłam się że ciągle okresu nie ma) zrobiłam znowu test i wyszły 2 kreski icon_smile.gif .
Villi
U mnie jak u Bogusi - niestety okazało się ze to jednak miesiączka się spóźnia (rekordem były wakacje, gdzie @ nie miałam przez 63 dni!!). Skutkiem były zmiany hormonalne i rozregulowanie organizmu...
kasiarybka
CYTAT(Anonymous)
Ja już straciÅ‚am nadzieje na 2 kreski  :( . ZrobiÅ‚am 3 testy i nic. A organizm wysyÅ‚a swoje objawy, jaby miaÅ‚ odmienne zdanie na ten temat. Mam nadziejÄ™, że nic tam zÅ‚ego sie nie dzieje.  :cry:


Ija a może to jest tak, że bardzo, bardzo chcesz mieć dziecko i "wmówiłaś" sobie ciążę ???
Matko mam nadzieję, że mnie rozumiesz i wiesz o co mi chodzi icon_smile.gif
ijaa_ijaa
Bardzo bym chciała byc w ciąży, ale jestem lekarzem i umiem spojrzec obiektywnie. Po drugim ujemnym teście doszłam do wniosku, że cos jest nie tak skoro w ciąży byc nie mogę. Trzeci mnie w tym utwierdził. Wyciągnęłąm wszystkie moje książki z ginekologii i zaczęłam wymyśla rózne choroby 32.gif . Strasznie się denerwowałam bo nie lubię niewiadomych. Dzisiaj byłam u lekarza i faktycznie coś się zablokowało i dostałam progesteron, żeby wywołac @. Zostałam poinformowałana, że po tym może byc burzliwa owulacja 06.gif co zamierzam skrzętnie wykorzystac. 08.gif Była to pierwsza próba zajścia w ciążę i z dobrymi myslami przystąpię do następnych. icon_biggrin.gif
Dzięki za poddtrzymanie na duchu. Pewnie sie jeszcze będę odzywac. icon_razz.gif
OlivkaMamaNorbercika
CYTAT(grzalka)
Przy drugiej ciąży (blixniaczej! więc betahcg musiało być wysokie!) miałam dwa ujemne testy ciążowe, dopiero trzeci wyszedł dodatni.


Ojejku icon_exclaim.gif icon_eek.gif
Grzalko, a w którym dni cyklu robiłaś te testy icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_eek.gif
ijaa_ijaa
Testy robiłam w 36, 38 i 39. Ja mam zazwyczaj 34 dniowe cykle więc wszystko trwa dłużej.
aluc
w każdym cyklu, w któprym się starałam, miałam już od jajeczkowania wszystkie klasyczne objawy ciąży, z mdłościami włącznie icon_biggrin.gif

niewykluczone, że to twoja psyche robi z twoim ciałem taki bigos
OlivkaMamaNorbercika
Ijaa_ijaa powiedz w jakiej formie dostałaś ten progesteron icon_question.gif
W tabletkach czy w zastrzykach icon_question.gif
Ja mam teraz ten sam problem icon_confused.gif Zatrzymał mi się okres, a w ciąży nie jestem icon_confused.gif Dziś mam 46-ty dzień cyklu icon_confused.gif Jest spuchnięta i obolała icon_sad.gif

Pozdrawiam icon_exclaim.gif
grzałka
CYTAT(OlivkaMamaNorbercika)
CYTAT(grzalka)
Przy drugiej ciąży (blixniaczej! więc betahcg musiało być wysokie!) miałam dwa ujemne testy ciążowe, dopiero trzeci wyszedł dodatni.


Ojejku icon_exclaim.gif icon_eek.gif
Grzalko, a w którym dni cyklu robiłaś te testy icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_eek.gif


Dokładnie to nie pamiętam, ale to było jakiś tydzień i dwa tygodnie po spodziewanym terminie miesiączki. I jak się zupełnie uspokoiłam i zaczęłam brać leki na zapalenie zatok, to ten trzeci wyszedł dodatni icon_confused.gif
ijaa_ijaa
Progesteron, nazwa handlowa Luteina - mam w tabletkach. Są dwa rodzaje podjęzykowe i dopochwowe. Ginekolog kazał kupic podjęzykowe (bo tańsze 3,70) i stosowac dopochwowo!! Próbowałam podjęzykowo ale sie nie rozpuszcza, poza tym średnie w smaku, a nie wolno połyka śliny dopóki sie cała nie rozpuści. 21.gif
Sun
ijaa - jak dla mnie to zostaniesz mamą... icon_smile.gif Ja też pierwszy test przy Julesi miałam negative. Za wcześnie robiony icon_smile.gif Jeśli są dwie krechy - będzie dzidziak... icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.