To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fotel bujany do karmienia??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamajul
Marzy mi się taki bujano-suwany fotel z podnóżkiem najlepiej.
Macie może coś takiego?? Ile takie cudo moze kosztować??
Cleo
Kiedy urodziłam Michasię, dLa mnie specjalnie rodzina wyciagnela od mojego dziadka nasz rodzinny fotel bujany- dała do reperacji, restauracji itd.
Na niczym tak bardzo niewygodnie nie karmiło mi się jak na tym sprzęcie!
serio. jakos nie mogłysmy się ułożyć zupelnie we dwie, zupelny niewypał. ale moze złą technikę miałyśmy....
cleo
Mika
widziałam coś takiego -typowo "hamerykańskie" z podnóżkiem -pamiętam,że baaardzo drogie było -jak znajdę to podrzucę linka icon_wink.gif
Mika
no i znalazłam -nawet cena kilka razy niższa niż ta którą wcześniej widziałam wink.gif



fotel bujany dla mamy wink.gif
Mika
jest jeszcze takie



bez poznóżka,ale za połowę ceny tamtego wink.gif
ze strony www.adas.com.pl
aluc
a bujanej sofy nie majÄ…? icon_biggrin.gif

no nie wiem, ja generalnie karmię gdziekolwiek, jak kot na płocie, ale we wszelkich fotelach z twardymi podłokietnikami karmi mi się wyjątkowo parszywie....
Cleo
Å‚o rety ale cudne:)
no nie to ja mam taki klasyczny bujany z lat. 70.
ale ja sie nei miescilam jakos z Michaska, byo mi po prostu na maksa niewygodnie,a to bujanie ten odchył to tym bardziej przeszkadzał...
cleo
mamajul
Właśnie taki suwany, ino te ceny icon_rolleyes.gif .
Powiem Wam w czym rzecz. Po cesarskim cięciu trudno jest wstawać z miękkiego, niższego siedziska. - tak mają klasyczne fotele...
No i brzuch boli. A jak się tak nóżki "wyciągnie" na podnóżku to jest super.
Przy Juli obsługiwała mnie druga osoba, robiąca prowizoryczny podnózek z poduch kanapowych...i rękę podawała do wstawania...
Podrozniakania1231
Fotel do karmienia zdecydowanie. Naprawdę bardzo pomaga dla niedoświadczonych matek, które mają pierwsze dziecko.
jakuna
Faktycznie po cesarkim cięciu niektóre niższe krzesła i fotele są męczące, mnie się bardzo ciężko z nich wstawało. Być może wyższy fotel i podnóżek załatwiłby sprawę, niestety nie przetestowałam tego icon_smile.gif Na pewno też warto skupić się na aspekcie użyteczności, bo skoro chcesz na nim karmić, to musi być przede wszystkim wygodny dla Ciebie
madziamama12
Wydaje mi się, że to dobre wyjście. Sama takiego nie stosowałam, ale jak najbardziej teraz widzę, że to mogłoby się spisać.
Brigit
My kupiliśmy fotel-uszak, mam nadzieję, że będzie wygodny do karmienia. Widziałam podobne w sklepach z meblami do pokoi dziecięcych.
Molak
no niestety u mnie w domu to nie ma miejsca na takie fotele :) ja musiałam poszukać innego rozwiązania i trafiłam na fajny artykuł https://pinknomore.pl/blog/archiwum/poduszki-do-karmienia Zdecydowałam się na taką poduchę do karmienia i stwierdzam że to strzał w 10 :) Poduszka zajmuje mało miejsca, mogę jej wszędzie używać no i odciąża kręgosłup :)
Leonia
Fajna sprawa <3
Abovka
W internecie z łatwością znajdziesz takie fotele na zamówienie.
asinek
Mojej siostrze fotel bujany też zupełnie się nie sprawdził. Musiała kupić sobie zwykły rozkładany fotel z podnóżkiem i to już było znacznie bardziej wygodne. Inna sprawa, że jej córa była bardzo niespokojna i trudno jej było znaleźć pozycje do nakarmienia, ale jak już się udało to dobrze było jej nie zmieniać, bo potem była powtórka z rozrywki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.