To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ALVEO-znacie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kingus
Szukam potwierdzenia tego, co mi przedstawiono w sobotę. Nie wiem, ile mogę napisać, żeby nie zostało uznane za reklamę, więc na wszelki wypadek nie napiszę nic wink.gif . Jak ktoś zna i używał i zechciałby napisać swoją opinię, to ja bardzo proszę, bo jestem na etepie "chwytania się brzytwy"

Kingus
Ika
Ale na co chcesz to brać?? Bo to takie trochę spectrum...
Nie stosowałam, bo nie wierzę w takie rzeczy zazwyczaj, ale to nie znaczy, że nieskuteczne...
Kingus
Ja na nic-zastanawiam się nad moim alergicznym Konradem. W ogóle, to dostałam to od mojego Ojca. On mi tu jakies cuda na kiju wciskał, a ja raczej nie wierzę. Jak mi kto potwierdzi, to mogę ewentualnie podać, negatywne opinie też są w cenie-będę miała czym zgasić ten hurra-optymizm wink.gif

Pozdrawiam

Kinga
Ika
Kingus, myślę, że zaszkodzić to to nie zaszkodzi, ale nie spodziewałabym się cudów... Chociaż i te się zdarzają icon_wink.gif
katiek
Moja mama i teściowa tego używają od jakiegoś czasu (z miesiąc-dwa). Jak chcesz to jutro mogę mamę podpytać czy jej to pomaga.
Ja odmówiłam stosowania na sobie a nawet czytania o tym. Stosowania na dziecku mi nie proponowano
Mika
w ogóle nie wiedziałam co to jest,ale jak zobaczyłam stronę w necie od razu zapachniało mi piramidą amwayem itp icon_rolleyes.gif 700zł za 4 buteleczki czegośtam??!! icon_eek.gif one w sobie złoto mają czy co? wink.gif Prędzej uwierzę wspecyfiki Klimuszki-też ziołowe wink.gif
Takie cuda pewnie bardziej działają na naszą psychikę niż rzeczywiście maja super hiper mega działanie wink.gif
Ika
Eee, Mika, ale co to ma wspólnego z Amwayem?
Mika
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Eee, Mika, ale co to ma wspólnego z Amwayem?


no że podobnie z zasadami -kup więcej,dostaniesz zniżkę,wprowadź kogoś dostaniesz jeszcze większą itp wink.gif
Ika
CYTAT(Mika)
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Eee, Mika, ale co to ma wspólnego z Amwayem?


no że podobnie z zasadami -kup więcej,dostaniesz zniżkę,wprowadź kogoś dostaniesz jeszcze większą itp icon_wink.gif

Przecież w Amway'u tak nie ma...
A "kup więcej, dostaniesz zniżkę" to normalne działanie marketingowe, spotykane w wielu sklepach icon_wink.gif I osobiście nie widzę w tym nic złego, co by determinowało jakość produktu...
W każdym razie ja pisałam o tym produkcie na oko, tak jak mi się wydaje (bo kiedyś testowałam coś mniej więcej podobnego), tego konkretnego nie próbowałam icon_cool.gif
Doruśka
Moja przyjaciółka to piła.
pewnie zbieg okolicznosci,ale jej nic nie pomogło,zachorowała na ostrą białaczke szpikową icon_sad.gif(

moze na alergie pomaga?
Kingus
Się to ponoć w tzw. "marketingu sieciowym" sprzedaje. Piramidka, znaczy się... To mi akurat dynda i powiewa, za przeproszeniem, bo ja za to cudo nie płaciłam i płacić nie będę. Jeśli chodzi o działanie na psychikę-moje dziecko bez gadanie zeżre wszystko, co w kieliszku lub na łyżce, bez pytania na co i jaki ma być efekt. Byle matka podała-od kogo innego najlepszy syrop jest niejadalny. Ale zmierzam do tego, że raczej sobie chłopak sam nie wmówi, że mu od tego lepiej... Natomiast nasłuchałam się cudowności takich, że aż nie wierzę icon_wink.gif , stąd moje pytanie do ewentualnych pijących. Acha, żeby być sprawiedliwym-nikt mi nie obiecywał, że to po tygodniu zadziała, mało tego, osoba, która oświecała na okoliczność podkreśliła, że to nie jest ZAMIAST dotychczasowego leczenia, ma być jedynie wspomaganiem, dla wzmocnienia itp. I więcej nie napiszę, bo mi skasują... icon_wink.gif , a ja na serio szukam konsumentów tego dziwadła

Kingus
Atena
hmmm ... a czy może mnie ktoś oświecić (proszę icon_razz.gif ) co to takiego???
Bo naprawdę pojęcia nie mam a tak czytam te wasze rozmowy i niezmiernie zaciekawiło mnie to co to takiego jest to tajemnicze coś

Atena
Mika
Atena-wrzuć w google hasło "alveo" i wywali ponad 5tys odpowiedzi wink.gif
Roberta
CoÅ› na ostudzenie:
www.medserwis.pl/prezentacje/akademia/2/akademia.doc
Carrie
Roberta uprzedziłaś mnie icon_lol.gif

Dla mnie podejrzane jest twierdzenie,że można podawać noworodkowi i dorosłemu.Takie nagromadzenie ziół i w takiej mieszaninie jest albo tak słabe jak roztwory homeopatyczne ( przeprasza, ale zakrawa wtedy na pic na wodę) albo trzeba mieć odwagę,żeby dziecku to podać.
Dodam jeszcze,że niby ciężarne również mogą i powinny to przyjmować icon_confused.gif
Roberta
Leki roślinne to też leki, też powodują działania niepożądane i też leczą - to po pierwsze.
Po drugie - jeśli jakiś specyfik jest na wszystko, to znaczy, że jest na nic.
Po trzecie - Kaszpirowski też leczy i piszę to bez złośliwości.
marghe.
1 post i od razu reklama Alveo (nie wspomnę, że wyciągnięto watek z 2005 roku). Ciekawostka..
marghe.
CYTAT(chadalusia @ Thu, 24 Jul 2008 - 01:56) *
Brat bral na tradzik, babcia po operacje- ma sztuczne biodro, ja bralam z powodu depresji, siostra na alergie, mama na wzmocnienie. Moge wymieniac wiele przypadow, kiedy to pomoglo, bo znam takie oprate na faktach.
.


Toć to cud nie ziółka.
Wszystko leczy jak leci.

CYTAT(chadalusia @ Thu, 24 Jul 2008 - 01:56) *
A zeby bylo jasne, 1 butelka nic nie daje, trzeba wypic ich wiecej, zeby widziec poprawe... icon_wink.gif


no ba
mama_do_kwadratu
panaceum normalnie
Mika
tylko czemu nikt za to Nobla nie dostał jeśli i raka i cukrzycę wyleczy
ciekawe czego NIE wyleczy icon_wink.gif

a reakcje alergiczne na to niewiadomoco sÄ… bardzo mocne
znam takich przez których osoba mało nie zeszła tak chcieli pomóc tym czymś
Guciowa
Mi bardzo mądra gastrolog od najmłodszych powiedziała, że bywa że zioła uczulają.
I tego siÄ™ trzymam.



Co do Alveo. Dla mnie to najlepszy interes robi ten co to sprzedaje.
Jest tam taka kompozycja ziół, że można wyzdrowieć od samego czytania.
Podawanie czegokolwiek alergikowi bez konsultacji z alergologiem,
może skończyć się uczulaniem dziecka czy też dorosłego na coraz to nowe i nowe sprawy.
naples
a ze tak zapytam, co sie stalo z moim postem w tym temacie? zostal usuniety, bo jakos go nie widze, a cytowane slowa z niego owszem ??

marg. wyrazilam swoje zdanie na ten temat, mozesz myslec o tym, co chcesz, a cuda sie zdarza, jak wiadomo i tego sie trzymaj.
Mika
CYTAT(Roberta @ Wed, 23 Jul 2008 - 21:32) *
Po trzecie - Kaszpirowski też leczy i piszę to bez złośliwości.


kurcze,a mnie nie wyleczył ...
Guciowa
CYTAT(Mika @ Thu, 24 Jul 2008 - 12:21) *
kurcze,a mnie nie wyleczył ...



no, a mi pomógł zawsze chciałabyć brilantowa no i proszę jestem, i to za abonament tv. 03.gif
marghe.
CYTAT(chadalusia @ Thu, 24 Jul 2008 - 14:03) *
a ze tak zapytam, co sie stalo z moim postem w tym temacie? zostal usuniety, bo jakos go nie widze, a cytowane slowa z niego owszem ??

marg. wyrazilam swoje zdanie na ten temat, mozesz myslec o tym, co chcesz, a cuda sie zdarza, jak wiadomo i tego sie trzymaj.


W takie cuda nie wierzÄ™.
Ale są ludzie, którzy moga Ci uwierzyć, niestety
naples
CYTAT
W takie cuda nie wierzÄ™.
Ale są ludzie, którzy moga Ci uwierzyć, niestety

nikt ci nie kaze wierzyc, jedni wierza inni zas nie- kwestia indywidualna.
ja to bralam i moge to z czystym sumieniem polecic. i to jest moja opinia.
a ze ktos tylko o tym slyszal, a nie bral, to zupelnie inna sprawa... icon_wink.gif
tyle ode mnie.
marghe.
CYTAT(chadalusia @ Fri, 25 Jul 2008 - 15:40) *
nikt ci nie kaze wierzyc, jedni wierza inni zas nie- kwestia indywidualna.
ja to bralam i moge to z czystym sumieniem polecic. i to jest moja opinia.
a ze ktos tylko o tym slyszal, a nie bral, to zupelnie inna sprawa... icon_wink.gif
tyle ode mnie.


Wystarczy poczytac skład i zdac się na zdrowy rozsądek.

Chesz to pić to pij, ale nie opowiadaj wszem i wobec, że to cudowny środek, który leczy DEPRESJĘ, TRĄDZIK i CHORE BIODRA.
To absurd.
Myssia
Kacperkowi ze względu na skazę krwotoczną lekarka zabroniła absolutnie podawac Alveo.
isllandia
mojemu Tacie i Mamie, którzy przechodzili chorobę nowotworową również - ze względu (poprawcie mnie jeśli się mylę) obecnośc wit z grupy B, która odbudowuje komórki, niestety również nowotworowe. Ja również nie mogłam przyjmować tego specyfiku, zawarty w nim żeń szeń pobudza pracę serca, a ja cierpie na wypadanie płatka zastawki, więc nie jest to wskazane.
naples
CYTAT
Wystarczy poczytac skład i zdac się na zdrowy rozsądek.

znam sklad, wiec akurat nie musze sie wglebiac w dalsza jego dokladna tresc.

CYTAT
ale nie opowiadaj wszem i wobec, że to cudowny środek, który leczy DEPRESJĘ, TRĄDZIK i CHORE BIODRA.
To absurd.


napisalam tylko 1 posta, w ktorym opisalam, ze w mojej rodzinie pomogl na takie schorzenia- wiec co to znaczy wszem i wobeg wg ciebie ??
a bzdur nie opowiadam, to po pierwsze !! napisalam, ze to pomoglo u mnie w rodzinie i juz.

a po drugie skoro ci sie to nie podoba, to proste- nie pij tego, bo cie nikt nie zmusza, ale jak nie masz pojecia o tym, bo nie bralas, lub tylko slyszalas opinie znajomych- negatywne, to sie nie wypowiadaj i nie oceniaj innych, na podstawie tego, co napisali- ze pisza bzdury.

marghe.
CYTAT(chadalusia @ Sat, 26 Jul 2008 - 00:41) *
znam sklad, wiec akurat nie musze sie wglebiac w dalsza jego dokladna tresc.
napisalam tylko 1 posta, w ktorym opisalam, ze w mojej rodzinie pomogl na takie schorzenia- wiec co to znaczy wszem i wobeg wg ciebie ??
a bzdur nie opowiadam, to po pierwsze !! napisalam, ze to pomoglo u mnie w rodzinie i juz.

a po drugie skoro ci sie to nie podoba, to proste- nie pij tego, bo cie nikt nie zmusza, ale jak nie masz pojecia o tym, bo nie bralas, lub tylko slyszalas opinie znajomych- negatywne, to sie nie wypowiadaj i nie oceniaj innych, na podstawie tego, co napisali- ze pisza bzdury.


napisałas 1 posta na ogólnodostepnym forum. Zatem wszem i wobec..

A na podstawie czego miałabym oceniać?

Chadalusia, zastanów się jak mieszanka ziół (niektórych dość niebezpiecznych*) może pomóc na tak rózne schorzenia? Jakim cudem?
Załóżmy jednak, że to możliwe - dlaczeo Alveo nie jest rozpropagowane? Dlaczego lekarze faszerują nas innymi lekami zamiast podac Cudowny Środek?

* warto czytać, naprawdę.

naples
Powiem ci tylko tyle, ze ja wiem swoje i ty wiesz swoje, i na tym poprzestaniemy, bo nie mam zamiaru sie wglebiac z toba w dyskusje, skoro ty wiesz swoje i ja wiem swoje.
Mnie to odpowida, tobie nie i sie nie dogadamy.

CYTAT
Chadalusia, zastanów się jak mieszanka ziół (niektórych dość niebezpiecznych*) może pomóc na tak rózne schorzenia?

niebezpiecznych icon_biggrin.gif owszem, jakby cos bylo nie tak, to preparat, tak samo jak inne leki nie bylby dopuszczny do obrotu i zatwierdzony.

CYTAT
Załóżmy jednak, że to możliwe - dlaczeo Alveo nie jest rozpropagowane?

moze w twoich okolicach nie jest propagowany, tam, gdzie ja mieszkam sa organizowane szkolenia, sympozja i inne sprawy z tym zwiazane.

CYTAT
Dlaczego lekarze faszerujÄ… nas innymi lekami zamiast podac Cudowny Åšrodek?

Cudowny srodek, to napisalas, ja tego tam nie nazwalam.
Zebys sie nie zdziwila, ale sa lekarze, ktorzy to polecaja. Ale nie wszystkich na to stac, bo cena robi swoje.

Jak juz napisalam na samym poczatku- nie wypowiadam sie juz na ten temat, bo ty wiesz swoje i ja wiem swoje.
marghe.
Powiem ci tylko tyle, ze ja wiem swoje i ty wiesz swoje, i na tym poprzestaniemy

Ja decyduję czy poprzestanę czy nie, pozwolisz? Ty możesz poprzestać w każdej chwili.

Mnie to odpowida, tobie nie i sie nie dogadamy.
niebezpiecznych icon_biggrin.gif owszem, jakby cos bylo nie tak, to preparat, tak samo jak inne leki nie bylby dopuszczny do obrotu i zatwierdzony.


O naiwności icon_biggrin.gif

moze w twoich okolicach nie jest propagowany, tam, gdzie ja mieszkam sa organizowane szkolenia, sympozja i inne sprawy z tym zwiazane.

brzmi to jak Herbalife 06.gif


Cudowny srodek, to napisalas, ja tego tam nie nazwalam.

to siÄ™ nazywa ironia

Zebys sie nie zdziwila, ale sa lekarze, ktorzy to polecaja. Ale nie wszystkich na to stac, bo cena robi swoje.


No właśnie, ciekawe skąd ta cena, skoro to tylko zwykłe ziółka..

naples
CYTAT
Ja decydujÄ™ czy poprzestanÄ™ czy nie, pozwolisz?

Jestes dla mnie obca osoba, wiec nie bedziesz mnie zmuszac do konwersacji z toba, ktora i tak do niczego nie doprowadzi z powodu roznicy zdan i braku szacunku...
Zatem koncze rozmowe z toba, bo do niczego ona nie doprowadzi, a jedynie moze wywolac jeszcze wieksza burze- prowadzaca do nikad.
Takze, jak mam w opisie nizej... (...)
marghe.
CYTAT(chadalusia @ Sat, 26 Jul 2008 - 01:12) *
Jestes dla mnie obca osoba, wiec nie bedziesz mnie zmuszac do konwersacji z toba, ktora i tak do niczego nie doprowadzi z powodu roznicy zdan i braku szacunku...


Nijak nie mogłabym Cię zmuszać. Co zresztą napisałam. JA chcę pisać, co nie oznacza, że Ty musisz mi odpowiadać

CYTAT(chadalusia @ Sat, 26 Jul 2008 - 01:12) *
Zatem koncze rozmowe z toba, bo do niczego ona nie doprowadzi, a jedynie moze wywolac jeszcze wieksza burze- prowadzaca do nikad.
Takze, jak mam w opisie nizej... (...)


I Ty mówisz o szacunku..
naples
Jakbys nie zauwazyla, to mam dwa opisy icon_wink.gif
Brak szacunku=brak szacunku.
Poza tym w temacie zrobilo sie niezle OT, wiec moje i twoje posty nie wnosza nic ciekawego o tym 'cudownym srodku'
Guciowa
CYTAT(isllandia @ Fri, 25 Jul 2008 - 15:11) *
mojemu Tacie i Mamie, którzy przechodzili chorobę nowotworową również - ze względu (poprawcie mnie jeśli się mylę) obecnośc wit z grupy B, która odbudowuje komórki, niestety również nowotworowe. Ja również nie mogłam przyjmować tego specyfiku, zawarty w nim żeń szeń pobudza pracę serca, a ja cierpie na wypadanie płatka zastawki, więc nie jest to wskazane.



Isllandia bardzo dobrze, że wkleiłaś swoje doświadczenie, sama mam stosunek do tego specyfiku obojętny, ale bardzo ważne jest to co tutaj napisałaś, że trzeba się zastanowić i konsultować czy w naszym przypadku coś nie zaszkodzi.
#Margola
nie dzialajÄ…....
mam w domu jeszcze dwie butelki... stojÄ…... i zastanawiam sie co z tym zrobic...
bzdura jakich mało
Gacuszka
pozwolę się wtrącić.
Alveo to jedno wielkie g***o!

Mój ojciec to sprzedawał i jako sprzedawca miał zniżkę,bo jedna butelka kosztuje 175 zł(chyba ze się kupi pakiet za 50 i wtedy butelka kosztuje 150 zł).
I powiem Wam,że to szajs jakich mało.Niby to pomaga na różne choroby.Mój ojciec pił to alveo (przez 2 miesiace uważał,ze czuje sie swietnie)a po 2 miesiącach wylądował w szpitalu i teraz w sanatorium

Jako że i ja miałam okazje pić ten winogronowy napój nie potwierdzam,że miałabym jakoś się czuć wyjątkowo po tym.Niby miałam problemy z nerkami tak po tym też miałam.A to trzeba pić przez jakis tam dłuższy okres czasu.

Także,moim zdaniem to całe alveo jest nic nie warte

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.