To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie material na zaslony?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ila
Do dziennego pokoju potrzebuje. Nie mam jeszcze super wizji, ale cos eleganckiego, ale i nowoczesnego w odcieniach pastelowych.
Tylko po bokach chce powiesic, bez poprzeczki. Gdzie we Wroclawiu jest wybor takich materialow icon_question.gif
Ewcia!
w sklepie arras na oławskiej
na braniborskiej w domarze ( tam raczej z wyzszej półki cenowej)
i raz byłam w leroy-merlin - tam jest b. duzo, byc może mniej wymyślne - to zależy, jaki styl preferujesz.

aha, jeszcze w komforcie to było chyba w centrum borek icon_wink.gif

Ja tez mam ochotę na zmiany, ale wybór mnie powala wink.gif
powodzenia icon_smile.gif
Ila
Ewcia dzieki icon_biggrin.gif
Chce proste, po bokach wiszace, ale z fajnego materialu.
Na razie wisza same firany i tak chlodno jest.
Musze sie wybrac i popatrzec.
Jeszcze raz dzieki wielkie icon_biggrin.gif
Dorka
CYTAT(Ewcia)
aha, jeszcze w komforcie to było chyba w centrum borek icon_wink.gif

W Komforcie w CH Borek nie ma zasłon, w asortymencie mają panele, wykładziny, dywany, tapety itp. Komfortów we Wrocławiu jest kilka, może inny prowadzi też materiały?
menada
Na skrzyżowaniu Wyszyńskiego z Sienkiewicza jest fajny salon fira. Zasłony też mają.
Aaaa, no i jeszcze OBI albo Ikea, moja szwagierka kupiła ostatnio zasłonki w Ikei do sypialni, takie same jak pościel.
Delfinka
A może na Kuźnikach - jest Firaneks albo Firanex icon_redface.gif już nie pamietam icon_confused.gif Jak podoba się materiał a nie ma odpowiedniego odcienia to pokazują katalogi, na życzenie klienta zamawiają ten wybrany( do mnie dzwonili zaraz jak dostali ) . Oferują również szycie zasłon, może być wizja dowolna. Ale i radą służą icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.