To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

badanie USG podczas ciąży

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

IzaBulik
Dzien dobry. Mam na imiÄ™ Iza i jestem z Gliwic.
Mam do was prośbę o podanie kontaktu gdzie można wykonać szczegółowe badanie USG (razem z badaniem Dopplera - tak to sie chyba nazywa). Z tego co wiem jest ono wykonywane gdzieś w Katowicach.
Mój lekarz prowadzący podał mi telefon do dr Agaty Włoch, która podobno wykonuje to badanie ale niestety nie potrafie się do niej od kilku dni dodzwonić.
LiczÄ™ na Wasze wsparcie. Pozdrawiam
Iza
malina
Witaj Iza

Wiem, że takie badanie przeprowadzane jest także w Bytomiu, w Klinice przy ul. Batorego, wyslę Ci telefon do lekarza, który mnie badał na priv.
Pozdrawiam
malina
Iza niestety nie wyślę Ci tego numeru bo nie bylaś zalogowana i nie znam twojego adresu, ale jeżeli jesteś nadal zainteresowania wyślij mi wiadomośc ma priv napewno jeszcze dzisiaj Ci odpiszę
pa
jackaplacka
Iza- o dr Wloch najlepiej pytac w szpitalu na ligocie (dzielnica katowic) nie wiem czy ona tam na stale pracuje ale jak bylam na ostatnim usg to rozmawialm z kilkoma paniami ktore wlasnie czekaly na owa p. doktor ktora miala przyjsc i wlasnie tylko im robic to usg- nie wiem czy sa do niej jakis specjalne zapisy czy skierowania ale wiem ze z jakichs powodow niektorzy lekarze kieruja mamy w ciazy wylacznie do niej- moze na na ligocie ( w jakims sekretariacie czy oddz. gin-pol) udaloby ci sie zebrac jakies info na jej temat gdzie przyjmuje czy cos moze nawet ja zastac pod gabinetem usg w tym szpitalu...bo dooplera jak sadze w szpiatlu pewnie nie ma raczej w prywatnym gabinecie ale byc moze sie myle
eJustynka
Iza, ja robiłam Dopplera 3 lata temu, właśnie u dr Włoch. Niestety jest to badanie w prywatnym gabinecie, koszt 3 lata temu - 100 zł.
Pani dr ma ten gabinet w Ligocie w Centrum Zdrowia Kobiety (chyba tak się to nazywa) na ul Medyków. Telefonu niestety nie pamiętam, ale jak zadzwonisz na informację to ci podadzą. Na badanie musisz umówić się telefonicznie.
Pozdrawiam.
Aneczka
Ja byłam w styczniu u dr Włoch, przyjmuje na Zadolu w przychodni Med5. Niestety numery telefonów już zdążyłam powyrzucać icon_sad.gif
Aneczka
CYTAT(IzaBulik)
Dzien dobry. Mam na imiÄ™ Iza i jestem z Gliwic.
Mam do was prośbę o podanie kontaktu gdzie można wykonać szczegółowe badanie USG (razem z badaniem Dopplera - tak to sie chyba nazywa). Z tego co wiem jest ono wykonywane gdzieś w Katowicach.
Mój lekarz prowadzący podał mi telefon do dr Agaty Włoch, która podobno wykonuje to badanie ale niestety nie potrafie się do niej od kilku dni dodzwonić.
LiczÄ™ na Wasze wsparcie. Pozdrawiam
Iza

Iza, a może wyjechała na wakacje?
Ja też początkowo miałam problemy z dodzwonieniem się, w końcu złapałam ją ok 16 jak wracała z pracy chyba, w każdym razie w samochodzie icon_smile.gif
Izabela
Dziękuje wam wszystkim za informację.
Przepraszam, że się tyle czasu nie odzywałam ale trafiłam na kilka dni do szpitala..Na szczęście już jest wszystko w porządku.
Juz też jestem zalogowana więc pewnie będę częściej tutaj bywać.
Co do USG i pani Włoch udało mi sie w końcu dodzwonić i umówic na badanie - termi 23 czerwca. Koszt niestety już jest wyższy 180 zł ale zdaje się, że nie mam wyjścia.

Pozdrawiam
Iza
eJustynka
Iza, jeśli są jakiekolwiek wątpliwości to naprawdę warto zrobić to badanie, bez względu na cenę.
Pozdrawiam
Izabela
No to juz jestem po badaniu i wszystko jest ok co mnie niezmiernie cieszy:))Przyznam szczerze, ze mialam obawy przed nim...I wiem juz, że bedzie coreczka Martynka icon_biggrin.gif Dzięki wielkie Wam wszystkim za wsparcie:))

Pozdrawiam
Iza
eJustynka
Super, bardzo się cieszę, że wszystko dobrze z maleństwem. A córeczki pogratuluję po narodzinach, mam nadzieję, że się pochwalisz icon_smile.gif
Pozdrawiam.
Aneczka
Odświeżam ten wątek, bo przez przypadek dziś znalazłam:
https://www.echo.pron.pl/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.