To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wózki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

nikocjana
witam czy mógłby mi któś pomóc w wyborze wózka- jaka firma jest leprza peg perego czy bebe confort
Atena
Trudno mi wybrać lepszą firmę...nie miałam nigdy Peg Perego.Mamy natomiast spacerówkę Bebe Confort Allegro a wcześniej miałam wózek Bebe Confort na stelażu TROPHY(głęboko-spacerowy).Zarowno poprzedni jak i ten obecny sprawdza nam się bardzo dobrze.Z czystym sumieniem mogę tę firmę polecić.(kilka wóxków przetestowałyśmy,więc jakieś doświadczenie mamy... icon_twisted.gif )

Atena
Anastazja_6
Mam obecnie nosidło na stelażu Trophy Avenue - sprawdza się doprawdy genialnie!
adrkam
a czy ktoś mógłby polecić mi w ogóle jakiej firmy wózek jest ok a jakiego nie kupować? słyszałem, że są marki, które nie wytrzymują nawet jednego sezonu a są takie, że wożą 3 dzieci...
kejtlin
Odnawiam wątek na temat wózków. Dziewczyny co sądzicie na temat wózków 3 kołowych, a może macie jakieś doświadczenia z tymi pojazdami? icon_biggrin.gif
Cleo
Ja czekam na nasz 3kołowy- z niepokojem, bo mi jedna mamusia przedszkolna 'zjechała' model, ktory wybralam. Trzymam się dzielnie dzięku pozytwynym wypowiedziom Wiolonteli oraz Piranii oraz mojej przyjaciólki-wszystkie są uzytkowniczkami 3kolowcow:)
grzałka
CYTAT(kejtlin)
Odnawiam wątek na temat wózków. Dziewczyny co sądzicie na temat wózków 3 kołowych, a może macie jakieś doświadczenia z tymi pojazdami? icon_biggrin.gif


moja Ania jeździła w Quinny 3 kołowym- świetny pod każdym względem, my mieliśmy model Fashion, bo się rozkładał do absolutnego leżenia

a chłopaki w bliźniaczym ABC design 3kołowym- też nie mam zastrzeżeń

generalnie moim zdaniem 3kołowe są najlepsze
sdw
Trójkołowce są zdecydowanie najlepsze. Z naciskiem na quinny freestyle 3xl icon_mrgreen.gif Więcej nie piszę, bo mi isę nie chce powtarzac. Niedawno był wątek o wózkach.
Meganka.
My korzystamy z quinny speedy sx i jestem bardzo zadowolona.
Cleo
Tak, wlasnie ta przygodna mamusia zachwalała swoj speedie, a gdy powiedzialam o poleconym przez Wiolontelę rzekła:'one są straasznie wielgaśne i ciezkie, bo te starsze quinny mają metalową ramę, a nie aluminiową' icon_confused.gif

Przy Miśce mialam Peg-Perego i byl super, ale juz nei ma tego modelu, te co widzę wygladaja jakos abrdziej 'plastikowo'(?) niz ten, ktory wtedy mielismy
sdw
Cleo, bzdurzy ta przygodna mamuśka. Nie wiem o jakim modelu mówi ale freestyle ma ramę aluminiową. A wazy, z tego co pamietam, jakies dwa kilo więcej niz speedy.
sdw
O, już wiem dokładnie icon_wink.gif Różnica w wadze wynosi kilogram icon_lol.gif Faktyczne, strasznie ciężki...
Cleo
powiedziala:'ale on wazy 26 kg!' icon_eek.gif no nic CZEKAM i zdam relację;)
sdw
Oj, Cleo, Cleo i Ty sie martwisz takimi pierdołami? Wózek, który zakupiłaś waży 12,3 kg (albo 12,7, nie pamiętam już dokładnie). Czy uważasz, ze dałabym radę pchać pod górę dwudziestosześciokilowey wózek z ponad czterdziestokilową zawartością (nie licząc dużokilowej ilości zakupów) bez zadyszki? Widziałaś mnie, wyglądam na cyborga?

Pierdoły i jeszcze raz pierdoły. Nie wierz.
grzałka
CYTAT(Cleo)
powiedziala:'ale on wazy 26 kg!'  :shock: no nic CZEKAM i zdam relację;)


eeee, mój głeboki bliźniaczy Mikado bez aluminiowej ramy ważył 24 kg
Cleo
Tak, wlasnie sluchajac jej, myslalam o posturze Wioli:) w ogole, to gdzie jest moj wozek?! mial dojsc do piatku!!!
A kolezance doradziłam teraz Bartatinę, bo miala okreslona kwotę, a widzę ze chwalą ten wozek uzytkowniczki
Hexi
czesc
troche odgrzeje temat icon_smile.gif
pogoda piekna wiec wygnalo mnie wczoraj na dwor, jak sie okazuje nie tylko mnie i wozkow do macania spotkalam co niemiara icon_biggrin.gif
i tak sie zastanawiam po wczorajszym maratonie.....po co w wozkach jest odwracanie spacerowki...tzn kiedy maluch juz siedzi raczej chce swiat ogladac wiec czy konieczna jest mozliwosc wkladania spacerowki w dwoch kierunkach, albo przekladanie raczki?
myslicie ze ma to jakies logiczne wytlumaczenie czy jeszcze jeden bajer?
dla ulatwienia dodam ze chcemy kupic quinny tylko model jeszcze nie wybrany icon_smile.gif
Cleo
Ja tam lubilam gadac ze swoim dzieckiem i mialam ją odwroconą w swoją stronę:) Jakos pozniej chyba przekreciłam spacerowkę przodem do kierunku jazdy, jak juz sama wchodziła.wychodziła, z tego co pamiętam. Rączki przekładanej nie miałam. Ale wyobrazamsobie, ze to moze byc fajne, jak np chcesz prowadzic wozek w zaleznosci od wiania silnego wiatru, sniegu, albo ze slonce razi itp-???
kejtlin
A ja właśnie bardzo bym chciała mieć wózek z przekładaną rączką. Myślę jednak że to moje egoistyczne pobudki, gdyż chciałabym widzieć synka cały czas i rozmawiać z nim. Niestety wózki z przekładanymi rączkami są duże, ciężkie i nie poręczne dlatego mam taki który składa się jak parasolka jest leciutki, ale niestety nie ma możliwości zmiany kierunku jazdy.Cóż nie można mieć wszystkiego. Zresztą nie mogę myśleć o sobie. Synek widzi mnie cały czas a na spacerze zapewne woli podziwiać widoki niż kolejne godziny patrzeć na moją postać icon_biggrin.gif
Kalunia
ja mam casualplay S4 i jestem zadowolona, na poczatku tez chcialam miec przekladana raczke ale jakos trudno taki dostac (raczkapotrzebna mi byla np.do ochrony dzieciaczka przed slonkiem ale problem rozwiazalam parasolka. Na quinny sie tez napalilam na buzz dokladniej ale za duzo zlych rzeczy o nim pisza
Sylwia1983
a ja mam pytanie co sądzicie o wózkach firmy Jedo model Bartatina?

https://www.jedroch.com.pl/pl/index.html
Ewelinek
CYTAT
a ja mam pytanie co sądzicie o wózkach firmy Jedo model Bartatina?


Mam ten wózek i jestem bardzo zadowolona icon_biggrin.gif już nie raz o nim pisałam na forum icon_wink.gif Mam model Bartaina Classic. Wybrałam pompowane koła i zawieszenie na paskach. Wózek jest stabilny, w gondoli jest podnoszone oparcie, które bardzo mi się przydało. Bartatina świetnie radzi sobie z leśnymi, nierównymi ścieżkami a i w mieście sprawdza się nieźle icon_wink.gif Na stelażu można zamontować fotelik Deltim Grillo. W tej chwili używam spacerówki i też sobie chwalę icon_wink.gif trzeba jednak pamiętać, że wózek ten nie należy do najmniejszych icon_wink.gif jest dość ciężki ale powiem szczerze, że jeszcze ani razu go nie nosiłam bo mieszkam w domu i nie było takiej potrzeby, dlatego dla mnie nie było to głównym kryterium wyboru. Jeżeli chciałabyś wiedzieć coś konkretnego to pytaj icon_biggrin.gif
Sylwia1983
Ewelinek wielkie dzieki bardzo mi pomogłaś icon_biggrin.gif my też zdecydowaliśmy sięna paski i model classic. waga raczej nie gra roli bo też mieszkamy z moimi rodzicami w domu więc raczej o noszeniu nie ma mowy icon_biggrin.gif mam jeszcze tylko pytanie do którego miesiąca używaliście gondoli bo ja rodzę w lipcu i szczerze mówiąc w związku z tym że Bartatina ma tą gondole dośc duża i z podnoszonym oparciem łudzę się że może się uda do wczesnej wiosny małą w gondoli przewozic ale nie wiem czy się tylko nie łudze za bardzo w koncu w styczniu będzie miała pół roku icon_rolleyes.gif
Cleo
Moja koleżanka kupiła Bartatinę i jest zadowolona. Miala okreslona kwotę do wydania i w tym sie zmiescila.
monga
CYTAT(Sylwia1983)
mam jeszcze tylko pytanie do którego miesiąca używaliście gondoli bo ja rodzę w lipcu i szczerze mówiąc w związku z tym że Bartatina ma tą gondole dośc duża i z podnoszonym oparciem łudzę się że może się uda do wczesnej wiosny małą w gondoli przewozic ale nie wiem czy się tylko nie łudze za bardzo w koncu w styczniu będzie miała pół roku icon_rolleyes.gif

Mój Krzyś też z lipca, w gondoli przejeździł całą zimę - jeszcze w marcu leżał w gondoli icon_biggrin.gif Nie był nauczony niczego innego, to nie wiedział, że są inne możliwości icon_wink.gif
Sylwia1983
monga dzięki icon_biggrin.gif i tym samym zdecydowałam się na wózek icon_biggrin.gif ufff chociaż coś do przodu
Ewelinek
Sylwia, przepraszam, że dopiero teraz piszę. Antek jeździł w gondoli do 5 m-ca zmieścił by się jeszcze ale zrobiło się ciepło, słonecznie i Młody taki rozgarnięty icon_wink.gif , że przesadziliśmy go do spacerówki i jest w niebo wzięty bo może oglądać widoki itd. nie wiem jak to z lipcowymi dzieciaczkami bywa ale wydaje mi się, że nie będzie problemu z jeżdżeniem do wiosny. A nawet gdyby Dzeciaczek nie chciał w gondoli podróżować to myślę, że spacerówka też będzie ok. Górna "pokrywka" wózka ma taką "torbę" na nóżki właśnie do spacerówki i można okryć dziecko tak, że nie będzie mu zimno.

pozdr i gratuluję wyboru icon_biggrin.gif
ana84
co do spacerowek to ja mam firmy Jane - malo znana ale jestem sper zadowolona mimo ze jest dość drogi. sa tez wersje 3 kolowe ale ja jakos nie mam przekonania, moim zdaniem sa bardziej wywrotne.

wozeczek idealny dla teych ktorzy mieszkaja w bloku bo jest bardzo leciutki - 6,5 kg, w zestawie ma torbe, folie przeciwdeszczowa. pokrowiec i parasolke dokup[ilam osobno ale to juz groszowe sprawy. w kazdym razie ja z czystym sercem moge ten wozek polecic

tutaj jest link:

https://calineczka.pl/sklep/product_info.ph...roducts_id=6941
Małgosia.K
Aniu piszesz o wózku firmy Jane. Długo już go masz czy coś się w nim psuje?
Pytam bo mi też sie bardzo podoba ten wózek, choć cena jest dość wysoka.
Ale może warto kupić?
Agulka 333
Witam,
Może tutaj ktoś mi będzie mógł doradzić szukam stabilnej laski dla Dominisi i to jeszcze sprawdzającej sie w zimie. Bo jak urodzi się maleństwo to Dominisia musi oddać swój dwufunkcyjny wózeczek a nie opłaca mi się kupować drugiej spacerówki. Dominisia narazie nawet nie siedzi, więc cudów się za te trzy miesiące nie spodziewam.
Może macie jakieś sprawdzone marki ?
Hermia
A ja właśnie siedzę i zastanawiam się co kupić: jane nomad( drogi), xlander x3 (ciężki), casual play vintage revers (ma przekładaną rączkę), a może graco quattro deluxe ? POMOCY
Małgosia.K
Oglądałam w sklepie wózki Jedo Bartatina Classic i wcale nie są cięzkie.
Producent podaje wagę 14 kg, ale w porównaniu z innymi wózkami, naprawdę jest lekki i funkcjonalny. Duża i obszerna gondola, spacerówka też i można montować fotelik samochodowy. 06.gif Cena też zachęca do kupna, bo za komplet z fotelikiem na allegro zapłacimy 1099 zł.
Ewelinek
Bartatinę mam i polecam!!
(nie)dzielna
Ja niezmiennie zakochana jestem w naszej Looli z Bebe Confort, lekki, zwrotny, ładny, składa się w 5 sekund, mieści się do pseudo bagażnika w sportowym samochodzie, spacerówka waży mniej niż moja mała 03.gif . Posiada jeden minus - drogi.
Alka urodzona zimą, teraz ma 8 m-cy, jeździ w spacerówce, ale jak mocno zacina deszcz czy wiatr to pakujemy ją jeszcze w gondolę, mieści się.
użytkownik usunięty
My kupiliśmi speedi sx 3w1. Wygląda bardzo fajnie i wydaje się być bardzo porządny- zobaczymy jaki okaże się w praniu. Łatwo się składa i zamienia np. gondolę, na fotelik.
Choco.
Michał jeździ w Quinny Buzz, póki co jesteśmy zadowoleni.
*sylka*
my jeździmy w peg-perego A3 (spacerówka + gondolka) i też jesteśmy zadowoleni z tym że wózek nadaje się do miasta po piachu ciężko się jeździ bo ma małe koła
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.