To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lista Lumpex dla dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ez
Otwieram wielka listę sklepów z używanymi ciuszkami dla dzieci. Ja kupuję w Baby Club mały sklepik na skrzyżowaniu Hallera i Powstańców Śląskich. Ceny przystępne bluzeczki 5-10 zł sukienki 8-16 spodnie 10-20 dla dzieci od noworodka do gimnazjum
Ewcia!
A ja często bywam w sklepiku na Orzeszkowej, między JAracza a Wyszyńskiego ( bo mam bliżej icon_wink.gif ) . Są tam rzeczy nie tylko dla dzieci, a wszystko dość porządne. Ceny podobne jak na Hallera, czasami wyprzedaż " wszystko za 50%".
Jest jeszcze komis na Grunwaldzkiej (nr chyba 12, na początku przy Piastowskiej) - ceny porównywalne.

Buziaczki!
mamaMichałka
Ja też polecam na ul. Orzeszkowej icon_biggrin.gif Mam do sklepu 10 minut drogi więc jestem tam częstą klientką icon_biggrin.gif Jest to malutki sklepik ale wszystkie ubrania wiszą na wieszakach,są wyprane i wyprasowane no i cena cieszy moje oko i kieszeń męża icon_wink.gif Poza tym byłam raz w dawnym Elwro i tam też można coś wybrać za niewielkie pieniądze.
Pozdrawiam
Monika.
użytkownik usunięty
Ja swego czasu kupowałam na Dworcu Głównym, wejście z prawej strony, od komendy policji, w dół po schodkach. Sklepik nazywa się chyba WAAM. Ale nie wiem, czy ceny są konkurencyjne. Kupiłam tam Zosi fajne kurtki zeszłej jesieni.
Pozdrawiam.
Paka
użytkownik usunięty
Znalazłam wczoraj fajny lumpeks (przypadkowo) na targowisku osiedlowym na Biskupinie (pętla E i 146). Pani ma rzeczy tylko dla dzieci. Jej mąż jeździ do Niemiec i wybiera ubranka dziecięce. Naprawdę miło i czysto, a pani siedzi w sklepiku ze swoją 2,5 letnią córcią, więc moja Zośka miała towarzystwo jak ja się kręciłam wokół ciuchów.
POLECAM i proszę, żebyście dalej reklamowały, bo warto wspierać obrotne mamusie!
Pozdrawiam.
Paka
Monisia
Dziwczyny, a nie słyszałyście o największym lumpku we Wrocku tam gdzie kiedys mieściło się Elwro na ulicy Ostrowskiego?Ja od kiedy pierwszy raz tam poszłam do żadnych innych nie chadzam:) Masa towaru i wielki wybór i tanio bo 10 zł za kg.Nigdy nie wychodze z pustymi rekami .A jeśli sie tam wybierzecie to zarezerwujcie sobie z 5 godzinek co najmniej:)
ez
Byłam tam, ale chyba miałam jakiegoś pecha bo na moją córeczkę niewiele znalazłam
triss
ostatnio wpadlam na taki na jednosci52 super rzeczy!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.