To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie dom / mieszkanie ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aneea
Tak sobie pomyslalam, ze moze wy mi pomozecie... icon_smile.gif
Mieszkam w Katowicach, w centrum i w niedlugim czasie przyjdzie nam zmienic mieszkanie (za ciasne).
Zastanawialismy sie czy przeniesc sie na 4 pokoje, czy moze "szarpnac sie" na jakis domek, segment czy chociaz jakies mieszkanie z ogrodem (najlepiej 2 kondygnacje icon_cool.gif ).
I tak mysle, Szukam w sieci, pytam znajomych i mysle icon_wink.gif. Gdzie by zamieszkac. Zeby bylo blisko K-wic (tu pracuje poki co), zeby bylo blisko przedszkole, szkola, jakis sklep i takie tam icon_wink.gif. No bo dzieci. I jednoczesnie zeby bylo w miare spokojnie, cicho. Marzy mi sie jakies takie miejsce, blisko lasu, moze jakas woda, spokojnie, ale tez nie odludzie. Wiem, ze wymyslam, ale mowia pytajcie, a znajdziecie icon_razz.gif .

Myslalam o Tychach, myslalam o Jaworznie... moze cos w Jurze..?
Podpowiecie cos? Bylabym bardzo wdzieczna icon_biggrin.gif
burek
Żory!! Do Katowic prosta droga i nie bardzo daleko, do Ustronia i Wisły jeszcze bliżej. Miasteczko bardzo ładne, czyste, raczej bezpieczne. Bardzo dużo się tam buduje i strefa ekonomiczna jest, więc z pracą nie powinno być większych problemów. Ja bym chciała w Żorach mieszkać, ale raczej mi się ta sztuka nie uda.


icon_mrgreen.gif
gość
A może Dąbrowa Górnicza, okolice nowozalewanej Pogorii 4? Albo starej Pogorii 3, miasto, niedaleko do Katowic, a w okolicy fajne parki i tereny rekreacyjne.

------
To znów ja niezalogowana sylwias
aneea niezalogowana
Musze sie kurcze wybrac na rekonesans. W zyciu nie bylam w Zorach icon_redface.gif na Pogorii w glebokim dziecinstwie icon_redface.gif icon_wink.gif.
Piszcie dalej, jesli ma ktos jeszcze jakies propozycje - czekam icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.