To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wizualizacja Pl. Grunwaldzkiego

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

menada
Dostałam dziś mailem.
Co o tym myślicie ??
Uważam, że przy takim natężeniu ruchu pieszych jaki jest w tamtym miejscu powinni zrobić przejście podziemne co wyszłoby na dobre pieszym i zmotoryzowanym.
No i ostatecznie lepsze byłoby ogromne rondo icon_confused.gif

Dorka
CYTAT(menada)
Uważam, że przy takim natężeniu ruchu pieszych jaki jest w tamtym miejscu powinni zrobić przejście podziemne co wyszłoby na dobre pieszym i zmotoryzowanym.

icon_eek.gif Ale na tej wizualizacji przecież nie ma przejść dla pieszych, tylko widać zejścia schodami w dół, do przejścia podziemnego (przynajmniej ja widzę dwa wyraźnie)

Rondo? Ja nie jestem przekonana, jednak chyba większe jest natężenie ruchu w zaproponowanym tu kierunku (przedłużenie Mostu Grunwaldziego)
menada
A faktyyyyyycznie sa przejścia icon_lol.gif
Chyba muszę iść do okulisty icon_redface.gif icon_rolleyes.gif
użytkownik usunięty
Ja już wcześniej widziałam tą wizualizację i bardzo mi się proponowane rozwiązanie podoba icon_smile.gif
justin
Studiowałam we Wrocławiu i mam do tego misata ogromny sentyment.
Cieszę się, że jest jakis plan przebudowy placu, bo zawsze były tam ogromniaste korki, a wiem o czym mówię, bo codziennie właśnie na plac Grunwaldzki dojeżdżałam z Nowego Dworu.
pozdrawiam wrocławianki
Mama Mojzesza
czy ktos z Was wie kiedy oni to skoncza??????
baaardzo mnie to interesuje, zdaza zanim wyjade icon_question.gif
moonk *
moje i męża zdanie jest takie że w kierunku od centrum na Warszawe powinni zrobić "osobny" ruch czyli tak jak to jest rozwiązane na placu Dominikańskim przejazdy podziemne - w takim rozwiązaniu jak to zawsze bedą robiły sie korki niestety icon_sad.gif
ale bardzo bardzo bardzo! icon_smile.gif cieszy mnie icon_cool.gif że już rozpoczęto tam budowę czegoś na kształt Galerii (Dominikańskiej) czyli wielkiego domu handlowego w który z pewnością powstanie też plac zabaw dla dzieci icon_biggrin.gif i kino icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
w końcu bede mieć "cywilizacje" bliżej domu icon_razz.gif
Mama Mojzesza
CYTAT(moonk *)
w koÅ„cu bede mieć "cywilizacje" bliżej domu  :P


Moonk, a gdzie mieszkasz? bo ja mieszkam bardzo blisko pl.Grunwaldzkiego, zaraz za Zoo icon_biggrin.gif
moonk *
Aniu na Sępolnie icon_smile.gif
Edi Zet :)
O, a czy daleko od pl. Grunwaldzkiego są kliniki wydziału weterynaryjnego?????????
moonk *
CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
O, a czy daleko od pl. Grunwaldzkiego są kliniki wydziału weterynaryjnego?????????

AR? jeśli tak to okolice Placu Grunwaldzkiego i Biskupina. Ale konkretnie gdzie wydział weterynaryjny to nie wiem.
anonimowy
Edi, doslownie 5minut spacerem, wlasciwie to sa prawie na pl.Grunwaldzkim icon_biggrin.gif
Mama Mojzesza
ooo nie zalogowalam sie icon_rolleyes.gif
Moonk, ja mieszkam na Wittygowie icon_biggrin.gif
Edi, a wybierasz sie do Wroclawia, czy tak teoretycznie pytasz icon_wink.gif ?
blackmorenight / blackSun
jak milo spotkac wirtualnie kogos z sepolna!!!!! kochane poczciwe piekne osiedle-pozdrawiam serdecznie moje dziecinstwo,mlodosc i lwia czesc doroslego zycia i ciebie moonk!!!!!
co do placu przeraza mnie obled komunikacyjny zwiazany z przebudowa,teraz mieszkam na psiaku i zastanawiam sie ile bede jechal w korkach do pracki.tymbardziej ze planuja tez przebudowe mostu warszawskiego i cholera wie czy nie naloza tych robot. w tym kraju i miescie wszystko sie moze zdarzyc.

Ila
CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
O, a czy daleko od pl. Grunwaldzkiego są kliniki wydziału weterynaryjnego?????????


Edi, tak jak Ania napisala, kliniki sa przy samym placu icon_biggrin.gif Jak idziesz to ulica przy ktorej mialas spotkanie w klinice i potem skrecasz w prawo, to widzisz juz pl. Grunwaldzki.
Edi Zet :)
Ania, pytam, bo jsienią się wybieram na kursa icon_smile.gif do Wrocławia. No i ponoć gdzieś przy pl. Grunwaldzkim jest Klinika Małych Zwierzat. Ja się nie znam, ale ten Wrocław taki piękny jest że będę jesienią aż trzy razy. Bo nie wiem, czy Wy wiecie ale macie we Wrocławiu jedną z najlepszych doktórek icon_smile.gif kardiologów psich, kocich i końskich!!!!!!!!!!! ??????????
skanna
Edi, a jak na Grunwaldzkim wsiÄ…dziesz w autobus E, to dojedziesz prosto na moje osiedle icon_smile.gif
Edi Zet :)
CYTAT(skanna)
Edi, a jak na Grunwaldzkim wsiÄ…dziesz w autobus E, to dojedziesz prosto na moje osiedle icon_smile.gif

E jak Edi!!!!!!!!!!!!!! icon_lol.gif icon_lol.gif
Ila
CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
Ania, pytam, bo jsienią się wybieram na kursa icon_smile.gif do Wrocławia.


Edi zapraszamy icon_wink.gif
Ila
CYTAT(skanna)
Edi, a jak na Grunwaldzkim wsiÄ…dziesz w autobus E, to dojedziesz prosto na moje osiedle icon_smile.gif


Skanna, a ja przy petli E mieszkam icon_biggrin.gif Tzn. po drugiej stronie wink.gif Zapraszam.
skanna
CYTAT(Ila)
CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
Ania, pytam, bo jsienią się wybieram na kursa icon_smile.gif do Wrocławia.


Edi zapraszamy wink.gif


Za późno icon_biggrin.gif
Edi Zet :)
CYTAT(Ila)
CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
Ania, pytam, bo jsienią się wybieram na kursa icon_smile.gif do Wrocławia.


Edi zapraszamy icon_wink.gif

Ila, Robaczku, toć dzidziuś się Wam narodzi!!!!!!!! Będziesz miała wystarczająco dużo roboty!! icon_smile.gif
skanna
CYTAT(Ila)
CYTAT(skanna)
Edi, a jak na Grunwaldzkim wsiÄ…dziesz w autobus E, to dojedziesz prosto na moje osiedle icon_smile.gif


Skanna, a ja przy petli E mieszkam icon_biggrin.gif Tzn. po drugiej stronie wink.gif Zapraszam.


Z zaproszenia chętnie skorzystam, ale mogę samochodem?? icon_wink.gif
Ila
CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
CYTAT(Ila)
CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
Ania, pytam, bo jsienią się wybieram na kursa icon_smile.gif do Wrocławia.


Edi zapraszamy icon_wink.gif

Ila, Robaczku, toć dzidziuś się Wam narodzi!!!!!!!! Będziesz miała wystarczająco dużo roboty!! icon_smile.gif


Edi zawsze to dodatkowe rece do pomocy 08.gif
Ila
CYTAT(skanna)
CYTAT(Ila)
CYTAT(skanna)
Edi, a jak na Grunwaldzkim wsiÄ…dziesz w autobus E, to dojedziesz prosto na moje osiedle icon_smile.gif


Skanna, a ja przy petli E mieszkam icon_biggrin.gif Tzn. po drugiej stronie icon_wink.gif Zapraszam.


Z zaproszenia chętnie skorzystam, ale mogę samochodem?? icon_wink.gif


Moze byc i samochodem icon_wink.gif Mnie tam wsio rawno.
Edi Zet :)
Rozumiem. Aluzju paniała.... icon_lol.gif icon_lol.gif
skanna
To w kwietniu, dobra?? Dużo wolnego mam mieć icon_smile.gif
Ila
Super, ja caly czas w domku siedze icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.