To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

straszliwe zapalenie skóry na pupie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kaskasto
[list]
Błagam pomóżcie mój synek Dominik ma 2 latka. Strasznie cz.ęsto odparza????? mu się pupa smaruję go różnymi kremami, często zmieniam papmersy ale nic nie pomaga. Nie wspomnę już że jest alergikiem (uczulenie na seler, proszki itp) no i teraz doszła jeszcze alergia na nie wiem co??? lekarz też nie wie ale synek kaszle już od miesiąca. Bierze syropki, Zyrtec ale wielkiej poprawy nie ma. Może pomoze mu zmiana klimatu? jade nad morze zobaczymy ale poradzcie mi cos na tą jego pupcie, błagam icon_sad.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_rolleyes.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Kaskasto & Dominik
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Pecia
Moja corka miala zawsze odparzona pupe jak jej szly zęby...

Ja smarowalam taka mascia robiona na recepte, rewelacja

Lanolini
Vaselini
3% sol.Acidi
borici
ad 30,0


Pozdrawiam Magda
kasiarybka
Dla mnie....tzn, dla mojej Werki, rewelacyjny jest poprostu zwykły Tormentiol lub maść Linomag.
Basza
Ja również podpisuję się pod propozycją mycia pupy czystą wodą zamiast chusteczkami i wietrzenia, wietrzenia... Jest ciepło nawet z tego powodu mogą być odparzenia- może to dobry czas na spróbowanie biegania w samych majteczkach, nawet za cenę kilku wpadek?
kaskasto
dzięki za porady
mały nabawił się takiego uczulenia aż mu się ranki na pupci pootwierały i wylądowaliśmy u lekarza
zapisał detreomycyne i clotrimazol
zobzczymy
a najprawdopodobniej to jego pupę można pow2iązać z kaszlem od miesiąca czyli to alergia tlko pytanko na co????
biega z gołą pupą siusia wszędzie gdzie popadnie (dywa, podłoga, kanapa, trawa itp no i oczywiście robi też jak to on mówi bleeeeeeeee) powie siusiu ale po fakcie
pozdrawiam pa pa icon_lol.gif icon_biggrin.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_cool.gif icon_eek.gif icon_surprised.gif icon_lol.gif
Kreska
CYTAT(Ciocia Pecia)
Moja corka miala zawsze odparzona pupe jak jej szly zęby...

Ja smarowalam  taka mascia robiona na recepte, rewelacja

Lanolini
Vaselini
3% sol.Acidi
borici
ad 30,0


Pozdrawiam Magda

szukam przepisu na bardzo dobra masc robiana, moze to ta, o ktorej piszesz. Jaki ma kolor ?
AgaMamaTrojaczków
U mnie pomógł tormentiol, oprócz tego jak jest już niefajnie lekarz zapisuje nam maść:
1% sol Ac. borici 30,0
Vit A lig 2,0
Eucerini 60,0
ol. Lini 1,0
Aq. dest ad 100,0
Pomaga, jest biała ale przezroczystawa, jak jest ciepło trzymam w lodówce bo sie roztapia! Agi
Aga75
U nas najczesciej jest strasznie odparzona pupa, gdy Magde cos uczuli i mocz sie robi kwasny. Pomaga grubo tormentiol, sudocrem, mysie woda i ... chodzenie w pieluchach. Gdy kiedys pomyslelismy ze bedzie lepiej bez i zdjelismy - jeszcze gorzej, po prostu koszmar. Z pieluszkami powolutku sie goilo.

Aga
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.