To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pokoje dzieci - pokażcie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Jalla
Pokój Kajetana, ale jeszcze z czasów jak maluszek był w brzuszku, więc jeszcze nie zasiedlony










Meble Ikea seria Diktad, łóżeczko Drewex nie pasujące do reszty, ale "darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby" icon_wink.gif
Jak Kajtuś podrośnie to dokupimy mu łóżko rozsuwane w kolorze reszty mebli.
Sulichna
oj jak mi się podobają te mebelki, ładny schludny pokoik
gosiak23
Jalla-cuuudny pokoik!Strasznie mnie cieszy ten wątek bo my jeszcze nie mamy żadnych mebelków icon_redface.gif oprócz łóżeczka oczywiście i tak się zastanawiam jakie mebelki kupić icon_rolleyes.gif ale jakoś brak mi pomysłu.Dlatego dziewczynki prośba do was-jakie mebelki warto kupić, jakie się nie sprawdzają, fotki mile widziane wink.gif
Dagmarcia
CYTAT(gosiak23)
Jalla-cuuudny pokoik!Strasznie mnie cieszy ten wątek bo my jeszcze nie  mamy żadnych mebelków icon_redface.gif oprócz łóżeczka oczywiście i tak się zastanawiam jakie mebelki kupić icon_rolleyes.gif ale jakoś brak mi pomysłu.Dlatego dziewczynki prośba do was-jakie mebelki warto kupić, jakie się nie sprawdzają, fotki mile widziane icon_wink.gif


tak, tak ja też baaaaaaaardzo proszę o radę bo mały remoncik planujemy ale że pomysłów nie mamy to problem mamy icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
okko
Jalla- pokoik śliczny i jaki przestronny

Kubuś niestety nie ma swojego pokoju i w najbliższej dziesięciolatce chyba mieć nie będzie ale ma taki kącik w naszej sypialni


Mamamona
pokoik na razie Polciowy tylko. najbardziej typowe wyposażenie - IKEA RULEZ icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

przesuwne drzwi wejściowe


szafa wnękowa i popularna tablica do rysowania icon_lol.gif icon_lol.gif




spi na materacach rozkładanych na podłodze, w ciągu dnia leżące jeden na drugim


i najpopularniejszy zestaw mebli na zabawki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Sulichna
a to bałaganik mojej córci

Mika
a to bałagan mojej córy icon_wink.gif icon_lol.gif





i królestwo Jaśka icon_wink.gif





grzałka
CYTAT(Sulichna)
a to bałaganik mojej córci


wiecie co, w ogóle nie rozumiecie znaczenia słowa "bałagan" icon_rolleyes.gif wink.gif
malinowa i Malina
Mika gdzie kupiłaś takie łóżko?
Małgoś.dz
Mika, a Twój Jasiek nie rozkłada piankowej maty na części piersze? icon_lol.gif
Bo mnie już szlag trafia. Nie zdarzyło się, żeby mata leżała sobie w całości (albo przynajmniej całymi "klockami") choćby dwie minuty. Zawsze jest w rozkładzie na czynniki pierwsze. A co najgorsze, to mnie zawsze przypada wątpliwa przyjemność składania tego wszystkiego do kupy, tylko po to, by za kolejne 5 minut znów wszystko było rozłozone części pierwsze. icon_evil.gif
Ostatnio wymiękłam i schowałam matę. No ten bajzel piankowy doprowadzał mnie do pasji... icon_redface.gif
Mika
CYTAT(żona)
Mika gdzie kupiłaś takie łóżko?


na allegro icon_lol.gif (nowe)

podobne są na www.drewnostyl.com.pl -na początku miałam brać od nich icon_wink.gif



u mnie też jest biurko,tylko z półkami i szufladami,takie normalne-pod kocem icon_wink.gif

Małgoś -u nas tylko środek był wyjmowany-teraz dokupiłam części i puzzle robią za dywan icon_wink.gif dla Jaśka nie są już atrakcją,bo za łatwe icon_lol.gif
Sulichna
grzałka, bo ja leniwa jestem wink.gif , i jak mam tyle duperelków podnosić, żeby kurz zetrzeć to mnie trafia, planuje kupić Biance szafki, w których to wszystko upchnę i zamknę
CrazyMary
CYTAT(grzalka)
CYTAT(Sulichna)
a to bałaganik mojej córci


wiecie co, w ogóle nie rozumiecie znaczenia słowa "bałagan" icon_rolleyes.gif wink.gif


Zgadzam się. Jestem wręcz oburzona, jak można nazwać to bałaganem. icon_rolleyes.gif
anita
CYTAT(grzalka)
CYTAT(Sulichna)
a to bałaganik mojej córci


wiecie co, w ogóle nie rozumiecie znaczenia słowa "bałagan" icon_rolleyes.gif icon_wink.gif


własnie to samo sobie pomyslałam ogladajac zdjecia icon_rolleyes.gif
iff
Mika ato lozko od Oleski ma wysuwane jeszcze jedno lozko spod spodu ? dorabialas sama te barierke czy byla w "zestawie" no i najwazniejsze pytanie, czy ta barierka nie ogranicza mozliwosci siedzenia na lozku w ciagu dnia ?
Pecia
CYTAT(anita)
CYTAT(grzalka)
CYTAT(Sulichna)
a to bałaganik mojej córci


wiecie co, w ogóle nie rozumiecie znaczenia słowa "bałagan" icon_rolleyes.gif wink.gif


własnie to samo sobie pomyslałam ogladajac zdjecia icon_rolleyes.gif


oj gdybym miala cyfrówkę to bym Wam pokazala co to znaczy BAŁAGAN icon_twisted.gif



ale pokoiki sliczne icon_biggrin.gif
Mika
CYTAT(iffona)
Mika ato lozko od Oleski ma wysuwane jeszcze jedno lozko spod spodu ? dorabialas sama te barierke czy byla w "zestawie" no i najwazniejsze pytanie, czy ta barierka nie ogranicza mozliwosci siedzenia na lozku w ciagu dnia ?


tak -tam pod łóżkiem jest drugie-z pojemnikiem na pościel
barierka była-jest montowana na stałe i nie da się jej odkręcić tak żeby łóżko nie straciło na fasonie icon_wink.gif
na łóżku dzieciaki nie siedzą,bo to tylko sypialnia-bawią się na dole icon_wink.gif a jak siedzą to w całości-bez spuszczonych nóg icon_wink.gif
mamami
Mika a dawno kupowałąś to łóżko dla Jasia? Czy to od jakiegoś producenta było? a tak w ogóle to jakbys mi mogła na maila dokładniejsze zdjęcia połać to może byśmy sobie takie wyprodukowli icon_smile.gif
mamami@gazeta.pl
Mika
Kupiłam w zeszłym roku,dziewczyna chciała się pozbyć bo dziecię zastrajkowało i nie chciało spać icon_wink.gif pozbyła się go za śmieszne pieniądze-niestety nie wiem kto jest producentem icon_sad.gif długo szukałam w necie podobnego projektu ale oprócz tego z Drewnostylu nic więcej nie znalazłam.Jutro postaram się obpstrykać go ze wszystkich stron i podeślę Ci na priva icon_wink.gif
mamami
Dzięki dzięki icon_smile.gif
iff
dzieki Mika u mnie nie ma mozliwosci odzielenie sypialnia od bawialni icon_wink.gif icon_biggrin.gif wiec ta barierka niejako mnie meczy, musze albo zafundowac im lozko pietrowe albo wlasnie cos taiego,
Lua
Pokój moich dziewczynek jest okropny bo w najszerszym miejscu ma niecałe 2m icon_evil.gif Nic no po prostu nic się tam nie da ustawić. Też szukam łóżeczka dla Amelki bo jak na razie sam materac leży a Amel i tak spi z nami wink.gif









Agnieszka.zg
no to dołączam zdięcia pokoju córci Oli
tu rzut na ścianę gdzie stoi kanapa

a tu mebelki na drugiej ścianie

a tu okno
Dor
To jest "królestwo" mojego Michała




addera
Lua, nie widzę zdjęc icon_confused.gif
gosiak23
Lua-a ja widzę tylko jedno zdjęcie icon_sad.gif na reszcie mam krzyżyki icon_evil.gif
Śliczne te wasze pokoiki!
Dor-masz niesamowite okno z tym spadem-normalnie bomba!

A może ktoś wstawi zdjęcia z pokoikami dzieciaczków takich mniejszych wink.gif które jeszcze w niemowlęcych łóżeczkach sypiają, bo oglądając pokoiki waszych dzieci mam dylemat-czy urządzając pokoik dla półrocznej córki kupować jej mebelki "na wyrost" myśląc o tym jak będzie większa, czy może jakieś bardziej niemowlęce?No sama nie wiem....dodam że pokoik nie jest duży, więc jak stoi w nim łóżeczko to już niewiele się zmieści icon_evil.gif kompletować mebelki z szafą na ciuszki(kiedyś się przyda) czy na razie bez....no nie wiem qrcze....napiszcie co najbardziej się przydaje w takim pokoiku a co jest zupełną stratą kasy.
Lua
Kurde to nie wiem co się dzieje, ja widzę wszystkie zdjęcia icon_confused.gif
Kocurek
Lua ja też tylko krzyżyki icon_sad.gif

Hehe, a bałagan to ja wam pokażę na fotce oczywiście - bo co niektóre panie z forum nie znają znaczenia tego słowa icon_twisted.gif icon_lol.gif
Co nieco wyjaśnia poniższa piosenka (OTTO):


BAŁAGAN
Gdzie moja opaska
ciągle pyta Kaśka
a gdzie moje buty teraz są
stoją za lodówką
tylko popatrz w lustro
buty na kaloryferze schną
Gdzie są moje spodnie
czemu wiszą w oknie
bez nich niewygodnie w szkole - wstyd
Ktoś mi wszystko schował
to chyba jakaś zmowa
czemu dziś nie mogę znaleźć nic
Ref. Kto zrobił bałagan?
Kto zrobił bałagan?
Kto zrobił bałagan?
Powiedz mi!
( - ja nie wiem kto to zrobił, jak tu rano wszedłem to był porządek,
( - a jak wyszedłeś to już nie było ?
( - tak, nie, nie wiem
Maciek, gdzie flamastry
po co idziesz na strych
zostaw te nożyczki - zgubisz mi
Tu stał jeszcze rano
wieszak na ubrania
jeszcze rano stał a teraz znikł
Bluzki dwie na szafie
obiad na kanapie
a kanapki zeszyt od polskiego zjadł
Skąd tu tyle skarpet
przecież to parapet
kto w sukienkę ubrał mi ten kwiat?
Ref. Kto zrobił bałagan?
( - ja nie wiem kto to zrobił, ja tu wczoraj sprzątałem,
( - a w nocy przyszły krasnoludki i nabałaganiły?
( - tak, nie, nie wiem
Gdzie do włosów szczotka
czy ktoś jej nie spotkał
wczoraj była w kuchni a dziś gdzie
Tam gdzie były klucze
do ziemniaków tłuczek
w garnku czyjś zegarek moczy się
Tak jeszcze nie było
na talerzu mydło
w umywalce lalce chce się pić
wszędzie, dosyć tego
leżą klocki lego
koniec, tak nie może dłużej być
Ref. Kto zrobił bałagan?
( - ja nie wiem kto to zrobił, może to ty tatusiu?
( - ja? więc sądzisz, że kiedy ty śpisz, to ja się bawię twoimi
zabawkami, tak? ( - tak, nie, nie wiem
Ref. Więc więcej nie bałagań?
więcej nie bałagań?
więcej nie bałagań?
Proszę cię.
( - dobrze, już więcej nie będę,
( - przyrzekasz?
( - tak, nie, nie wiem
ulla
A może ktoś ma sensowny pomysł, jak urządzić pokój dziecka, z założenia, głównie ze względu na rozmiar i kształt pomieszczenia, "nie ustawny". Prostokątny o wymiarach 390x215 cm, drzwi na węższym boku, naprzeciwko drzwi okno.
Z okazji urodzin Weroniki wykończyliśmy u niej podłogę, która przez dwa lata była z surowego drewna...teraz jest śliczna icon_biggrin.gif . W trakcie produkcji jest szafa, która stanie na ścianie z drzwiami - znaczy segment z drzwiami przesuwnymi i pawlacz nad drzwiami. I na tym moje pomysły się skończyły icon_sad.gif Mam jeszcze koncepcję aranżacji okna, w wykonanie wrobię moją mamę jak już znajdę odpowiednie materiały...i na tym koniec. Aha...ściany są w ładnym, takim wiosennie jasnozielonym kolorze, podłoga sosnowa i drzwi do szafy też będą takie....
Tylko co dalej??? Plizzz....pomocy !!!!
marghe.
Gaby pokój jest wyjątkowo nieustawny, jakieś wnęki, załamania itp
Meble musielismy robić na zamówienie
na drugiej scianie stoi jeszcze wielki babciny kredens, w któym miesci sie wiekszosc zabawek Gabiszona

ale pora na zmiany. Gaba wysrasta z tego ikeowskiego stolika
Pomysłów brak..

mamami
Ulla w takim waskim długim pokoju najlepiej ustawiać meble tak jak zaczynasz, czyli szkrócic go z jednej strony szafą a z drugiej, pod oknem najlepiej ustawić łóżko. Jeśli chcesz urządzac przyszłościowo to musisz wstawic jakies biurko, jesli w szafie zmieszczą się wszystkie ubrania to na przeciwległej scianie niż biurko tylko nie dokładnie naprzeciw niego proponowałabym jakiś regalik na zabawki. Nad biurkiem wiszące półki na ksiązki. Koniec icon_smile.gif
ulla
Mamami, dzieki icon_smile.gif Tak sobie myślałam, że trzeba "wykwadratowić" wnetrze, stad ta szafa. Niestety łóżko nie może być pod oknem, bo tam jest kaloryfer (ja zakręcam, dziecko odkręca icon_evil.gif ), no i wolę żeby był swobodny dla mnie dostęp do okna, a w miarę niedostępny dla Weroniki, bo ona już trenuje wchodzenie na parapety icon_sad.gif
Myślałam jeszcze o narożnej, takiej trójkątnej szafce na zabawki (na ścianie z oknem), ale w sklepach nie widziałam nic ciekawego...no a żaden ze znajmych "meblarzy" mi nie zrobi, chyba, że uda mi się uprosić wykonanie "półelementów", resztę spróbujemy wykończyc sami.

Pomysł na półki już mam i bedzie od razu, bo książek dziecka i moich z dzieciństwa jest dużo, a biurka na razie nie planuję.

Bardziej mam problem, jak stworzyc przestrzeń do zabawy na takiej wąskiej powierzchni, czyli jak to wszystko poustawiać.
mamami
Ulla zrobienie samemu pólki to naprawdę nic trudnego. Pomierz sobie wszystko dokładnie, wyrysuj i po prostu zamówcie płyty które poskrecacie tylko w domu. No chyba ze chcez z naturalnego drewna wtedy rzeczywiscie jest większy problem ale nie chce mi się wierzyć żeby nie znalazł się jakiś stolarz który to wykona.
generalnie nie mozesz zrobic tak zeby ustawic wszystko pod jedną scianą. Lepiej jest ustawic czesc mebli na jednej czesc na drugiej scianie.Moze skoro chcesz zabawki dac pod okno daj tam również niewielki dywanik który wyznaczy takie pole do zabawy.
ulla
Szafka ma być z drewna właśnie. Problem z wykonaniem właściwie nie polega na tym, że nie znajdę stolarza, bardziej na tym że z jednej strony nie chcę przepłacić, więc raczej do obcego nie pójdę, a z drugiej strony - znajomi sa daleko, mocno zajęci, więc długi termin i wycenia swoja pracę poniżej jej wartości, a ja tak nie lubię icon_evil.gif bo nie lubię mieć zobowiazań.
Lila_
CYTAT(marghe.)
Gaby pokój jest wyjątkowo nieustawny, jakieś wnęki, załamania itp
Meble musielismy robić na zamówienie
na drugiej scianie stoi jeszcze wielki babciny kredens, w któym miesci sie wiekszosc zabawek Gabiszona

ale pora na zmiany. Gaba wysrasta z tego ikeowskiego stolika
Pomysłów brak..



Marghe a chcesz Gabie wszystko zmieniać czy tylko np. biurko dokupić?

Bo jak tylko biurko to proponuję ustawic je pod oknem na miejscu tej szafki co tam stoi.
Szafkę obok kanapy Gaby a kanapę maksymalnie pod ścianę tam gdzie wisi ten "kosz" na zabawki.

Pokoje naszych maluchów sa w prostokącie i mały ma biurko właśnie pod oknem i u nas się sprawdza.
Baa - ja juz myślę nad nowymi meblami dla małej bo biurka ani nawet stołu porządnego nie ma nie ma i jest problem z miejscem do rysowania icon_rolleyes.gif
marghe.
Lila, nie da sie.
Na jednej scianie szaka i kanapa nie wejdą icon_sad.gif

Myslałam o piętrowym łozku.. na gorze by spała, na dole bym Jej biurko postawiła
Jaco
https://republika.pl/darwis/
Mika
CYTAT(Jacobina)


widziałam te łóżka-są super ale cena bez "bajerów" trochę wygórowana,ja za większą PODWÓRKOWĄ zjeżdżalnię dałam mniej icon_rolleyes.gif
ewis_
Dor, Mika - choruję na takie łóżko z miejscem na zabawki pod spodem, jakie widziałam na Waszych fotkach. Chyba się skuszę, na to nielakierowane które jest podane w linku i sama sobie maznę.
Już dawno dzieciątko ma obiecanego piętruska, a to jest taki...prawie piętrus. I mama spokojna i dzidź zadowolony...

Na razie mamy materac + ikea więc to co prawie wszędzie icon_smile.gif
Jalla
W Ikei też są takie łóżka z bawialnią na dole



Mika
Jalla-łóżka które pokazałaś sa beznadziejne
najgłupszym pomysłem jest to,że mają rusztowanie przypodłogowe -nic większego na kółkach nie schowasz,bo przecież nikomu nie chciałoby się szarpać np. z biurkiem icon_rolleyes.gif
dwa -sama "rama" nie wzbudziła mojego zaufania,jest za lekka i za delikatna jak dla dzieci które lubią skakać po łóżkach

w ogóle jeśli wysokie łóżka piętrowe z Ikei to zaufanie mam tylko do tych metalowych wink.gif
ewis_
Tak, to ikeowskie to cienizna... szkielecik nie wzbudzający zaufania. Plus dykta z boków.
Nawet to z linku Miki też nie jest takie super w porównaniu z oryginałami (Dor oraz Miki) ale chyba bardziej solidne i stabilne niż to ikeowskie.
Gdyby ktoś miał info o jakimś "oryginale" do sprzedanie, bardzo proszę o paczkę cynku.
Jalla
Mój brat właśnie takie łóżko kupił swojej córce icon_rolleyes.gif , ale faktycznie łóżko dziecięce na zdjęciach Miki wygląda dużo solidniej i jest ładniejsze.
marghe.


tu reszta..
https://arredamento-camerette.verdana.it/

tak z ciekawosci podaję, bo niektóre rozwiązania są ciekawe.. tylko nasze mieszkania na nie za niskie icon_sad.gif
Lua
Wrzuciłam jeszcze raz na serwer, teraz powinno być widać zdjęcia pokoju moich dziewczynek
Inca2
A to jest pokoik Hubcia obecnie

lozko




okno


kacik naukowy;)
użytkownik usunięty
Inca, z nieba mi spadłaś! Chcę kupić Zosi właśnie taki tapczanik (bo on się rozkłada, prawda?)
Czy na tym mebelku jest jakiś namiar na producenta?
Inca2
Ludzie, Paka, jak go chcesz to go ode mnie zabieraj icon_smile.gif)), bo moj Mis strasznie sie kerci i z niego spada,a ja chcialam mu kupiccos tak rozkladanego,zeby na podlodze lezalo:))
moko.
Na życzenie Miki icon_biggrin.gif Osjkara powiedzmy ze kąt icon_biggrin.gif
Oskara kąt icon_smile.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.