To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

deprim- bral ktos ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

iff
jestem jakos psychicznie opetana zlymi myslami, do lekarza sie nie wybieram, bo nie potrafie mowic o takich "glupotach", czy ktos bral deprim i czy faktycznie jakos dziala? na lepsze ? icon_wink.gif
marghe.
Iffona.. moje pięc groszy:
to nie sa głupoty skoro myslisz o braniu prochów.
A lekarze nie gryzÄ…..
iff
chwilowo szukam srodka doraznego, nie mam ochoty przed kims obcym sie uzewnetrzniac, mam w domu powazny problem i wydaje mi sie ze tego jest przyczyna, problem sam z siebie rozwiaze sie dopiero w kwietniu, wiec moze do tego czasu jakos przetrwam, ale dzieki za odpowiedz
marghe.
Iff. Deprimu nie brałam
Brałam Kalmsy..
iff
kalmsy sa drogie .. tzn do tego kwietnia mnie pograza icon_wink.gif
wiesz Marghe dzieki za zainteresowanie sie moim tematem, troche mi lepiej, cieplej ze ktos mnie wysluchal, dzieki
marghe.
a Persen? Albo Persen Forte?

ps. mam sie zamknÄ…c? icon_biggrin.gif
iff
hehe nie zamykaj sie icon_biggrin.gif

Parsen tanszy ? musze w aptece popatrzec na ceny no i jak to sie ma do ilosci, bo z tego co pamietam to kalmsy bralo sie 3 razy po dwie tabletki i chyba na tydzien starczalo
moko.
Ja brałam persen, nie wiem dlaczego ale czułam sie senna, przytłumiona lekko. Teraz dokładnie o tym samym myśle, co zaczac brać .........
Psychicznie ze wzgledu na choroby dzieciaka, nadmiar obowiązków zawodowych, prywatnych nie wyrabiam.....
p.s
nie jestem uprzedzona do lekarzy, ale po prostu nie mam czasu na to.
Sel
dziewczyny a cos co nie powoduje senności? Ja mam niskie ciśnienie juz bez kawy nie widze życia a środki usp. zazwyczaj mnie usypiają...znacie cos co inaczej dziala?
chomik
Moja przyjaciółka bierze,kosztuje ok.15 zł.za 30 tabletek.Jej pomaga,ale pierwsze efekty były widoczne dopiero po dwóch tyg.
Chomik.
niki
Ja brałam deprim. Dwa lata temu wpadlam sobie w taki dołek.Wszystko mnie drażniło, denerwowało,było przedwiosnie, nie czulam sensu istnienia , więc zakupiłam w aptece ten srodek.

Nie od razu pomogło, ale po jakimś czasie poczułam się trochę lepiej. Nie rozłożyłam się calkowicie..

Przy przyjmowaniu tego leku nie można wystawiać się na promienie sloneczne, chodzić do solarium, bo na skórze powstaną brzydkie przebarwienia. Dlatego odradzam stosowanie latem. Ale teraz mozna. icon_biggrin.gif To preparat ziołowy. Nie uzaleznia.
iff
dzieki, powaznie sie zastanowie nad kupnem, bo nie wiem jak dlugo niki bralas aby czuc poprawe .. ? albo kontynuowalas ?
mniej wiecej chcialabym wiedziec jak dlugo mozna cos takiego stosowac, czy jesli to srodek ziolowy to mozna bez ograniczen czasowych ?
Ika
Persen jest usypiający (jak sama nazwa wskazuje icon_lol.gif ). Kalmsów nie brałam. Deprim owszem, ale guzik pomagał, szkoda kasy. Fakt, reklama jest bardzo sugestywna, ta panienka najpierw totalnie przydeptana a potem promieniejąca, ale mam wrażenie, że jej akurat najbardziej pomogło umycie włosów icon_twisted.gif

Iff, popieram marghe w kwestii lekarza, nie zawsze i nie od razu musisz się wywnętrzać, na początek może wystarczyć opis "objawów". A potem sama zobaczysz...
Atena
Deprim bralam kiedyś i pomógł mi...tylko trzeba go brać jakiś czas bo nie pomaga od razu-teraz wlaśnie znów zaczęłam brać...

Atena
milly
no to ja się powtarzam, ale bardzo mi pomaga Sedatif PC, homeo na: stany lękowe, pobudliwość nerwową, nerwicę wegetatywną, zaburzenia snu, chociaż - w ciągu dnia - nie powoduje senności. Polecam.
niki
Ja Deprim brałam długo... przez dwa, trzy miesiące. Do tego łykałam Bodymax z żeń szeniem i przeżyłam.
alatanta
......
Ev
CYTAT(alatanta)
Też kupiłam deprim... icon_rolleyes.gif kupiłam i chyba tyle... ale skład to sam dziurawiec więc nie powinno potruć - choc troche drogie toto jak na ten skład - zastanawiam się czy nie lepiej parzyć sobie herbatki z tego ziela

He, he, mam tak samo.
Jakoś specjalnie mi nie służy. Woę już Persen forte albo Melissanę Klosterfrau. Zastanawiam się poważnie nad tym lekiem, który podawała Milly, bo z tego co widać, to ten deprim to pic na wodę, fotomontaż icon_rolleyes.gif
milly
pamiętajcie dziewczyny, że dziurawiec ma wpływ hm, hm na oddziaływanie tabletek antykoncepcyjnych.
Ev
CYTAT(milly)
pamiętajcie dziewczyny, że dziurawiec ma wpływ hm, hm na oddziaływanie tabletek antykoncepcyjnych.

Nie strasz, nie strasz icon_lol.gif
milly
nie straszÄ™, informujÄ™ icon_biggrin.gif
Ev
Oj Milly, Milly
ja tak sobie napisałam, coby postów więcej mieć icon_biggrin.gif
Zbieram punkty icon_lol.gif
Tusiol
CYTAT(iffona)
mam w domu powazny problem i wydaje mi sie ze tego jest przyczyna, problem sam z siebie rozwiaze sie dopiero w kwietniu


przytul.gif przytul.gif przytul.gif
iff
Tusiolek dzieki icon_biggrin.gif przytul.gif
jakos na razie bez wspomagaczy icon_wink.gif mam poprawiony humor,, poza tym wyszla mi dzisiaj wspaniala ogorkowa, tak ze na jutro nic nie zostalo, wiec nie jest zle, wiosna idzie wiosna
Tusiol
Olaboga ogórkowa. Ja nawet ogórki kupiłam, ale jeszcze nie zrobiłam. Jutro biorę się do roboty.
Skocz do nas na moją ogórczaną, powiesz mi co dodać, bo ja zawsze z doprawianiem cieniuję.
iff
spoko kiedys wpadne do Sopotu na pewno icon_biggrin.gif i z mila checia icon_biggrin.gif

ps. udanej zupki jutro icon_biggrin.gif
moko.
Iffona Ty na poprawe nastroju przybywaj do mnie icon_smile.gif na kawe icon_biggrin.gif
Ide pisac na śląsk o spotkaniu, coś umarło ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.