To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

CoÅ› skutecznego na kurzajkÄ™...proszÄ™

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dagmarcia
Coś mi sie zrobiło na dłoni. Przypuszczam że to własnie kurzajka. Szukam czekoś sprawdzonego na to diabelstwo.......
Miałyście, i jak sobie z tym poradziłyście icon_question.gif
kasiask
Ja mam, ale sposób jest z pogranicza magii, więc nie wiem, czy to o taki chodzi. Ale mnie pomógł. Miałam kurzajkę jako dziecko. Smarowane to było i lapisem i innymi cudami i nic nie pomogło. A po tym sposobie zlazło i nie wróciło.

A sposób jest taki:

Na papierze odrysować dłoń, wyciąć, zaznaczyć kurzajke, spalić w popielniczce, wywalić do kibelka, spóścić wodę i wierzyć, że zejdzie.

Mnie zeszło icon_smile.gif
Pysio
Ja polecam Wartner - środek do samodzielnego wymrażania kurzajek/brodawek. Kupuje się w aptece, kosztuje ok.50zł.
justin
Brodacid - do kupienia w aptece. Smarować aż wypali.
Pysio
CYTAT(justin)
Brodacid - do kupienia w aptece. Smarować aż wypali.


Brodacid uzywałam kilka miesięcy i niestety nie poradził sobie z moją kurzajką, jak juz myślałam, że to koniec to ona znowu odrastała icon_cry.gif . A Wartnerem potraktowałam ją dwa razy w odstępie chyba dwutygodniowym i po problemie.
reszka
CYTAT(kasiask)
Ja mam, ale sposób jest z pogranicza magii, więc nie wiem, czy to o taki chodzi. Ale mnie pomógł. Miałam kurzajkę jako dziecko. Smarowane to było i lapisem i innymi cudami i nic nie pomogło. A po tym sposobie zlazło i nie wróciło.

A sposób jest taki:

Na papierze odrysować dłoń, wyciąć, zaznaczyć kurzajke, spalić w popielniczce, wywalić do kibelka, spóścić wodę i wierzyć, że zejdzie.

Mnie zeszło icon_smile.gif


Kasia, twój sposób dołączam do mojego zestawu domowych sposobów leczenia kurzajek icon_biggrin.gif który powiększam od kilku lat, takie hobby.
tego jeszcze nie znałam...

A może tak - jutro do kościoła, i w czasie podniesienia pocierać kurzajką o posadzkę. Ponoć też przechodzi... i na dodatek ma naukowe podstawy - podczas pocierania, zadrapywania antygeny wirusa z kurzajki dostają się do krwi, produkują się przeciwciała przeciwko wirusom - i kurzajka znika. Serio.
Dagmarcia
CYTAT(Pysio)
Ja polecam Wartner - środek do samodzielnego wymrażania kurzajek/brodawek. Kupuje się w aptece, kosztuje ok.50zł.

Ale czy to boli icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Tobatka
Miałam całą bandę na podeszwie stopy.

Duofilm (działa jak Brodacid) plus regularne wymrażanie ciekłym azotem u dermatologa i banda sobie poszła i mam nadzieję, że nigdy nie wróci...

Broń Boże nigdy nie wydrapywać, bo rozniesie się po całej ręce i okolicach.. I diabelstwo jest wirusowe, więc uważaj, żeby dziecku nie przenieść...
Atena
CYTAT(Dagmarcia)
Ale czy to boli  :?:  :?:  :?:


przyjemne nie jest(mój brat ostatnio zdobył się na użycie tego środka)
i stwierdził,że tak kłuje jakby ktoś szpilkę wkłuwał.Ale użył to na kilka kurzajek i wytrzymal...więc chyba aż tak źle nie jest icon_smile.gif
Polecam Wartner...bo jest skuteczny i latwy w użyciu!!!
(zresztą już raz Ci polecalam,ale widocznie nie ufasz mi... icon_wink.gif )

Atena
Pysio
CYTAT(Dagmarcia)
Ale czy to boli  :?:  :?:  :?:



Nie, nie boli, uczucie jest dokładnie takie jak napisała Atena, z tymże te ukłucia są bardzo delikatne. Ja miałam na stopie naprawdę dużą brodawkę i tak jak pisałam wcześniej po dwóch użycia zniknęła. A smarowanie brodacidem dwa razy dziennie przez prawie trzy miesiące nie pomogło.
Także kupuj Wartner i działaj. Nie ma nad czym się zastanawiać.
Kasia Sz.
...chyba, że zaczekasz do maja, kiedy zakwitnie jaskółcze ziele icon_wink.gif mojemu mężowi tylko to pomaga, bo Brodacit to o kant d*** potłuc icon_wink.gif
Tobatka
właśnie - o jaskółczym zielu zapomniałam.

Można też kupić w sklepie zielarski lub dobrze zaopatrzonej w zioła aptece, zalać wrzątkiem, żeby zrobić taki gęsty napar - papkę.. I tym okładać...

Nie wiem, czy to mi pomogło, czy to wymrażanie, ale kurzajek już nie mam, a miałam chyba z 10 i to głeboko w stopę wrośniętych i przydeptanych jeszcze...
Dagmarcia
CYTAT(Atena)
CYTAT(Dagmarcia)

Ale czy to boli  :?:  :?:  :?:


przyjemne nie jest(mój brat ostatnio zdobył się na użycie tego środka)
i stwierdził,że tak kłuje jakby ktoś szpilkę wkłuwał.Ale użył to na kilka kurzajek i wytrzymal...więc chyba aż tak źle nie jest icon_smile.gif
Polecam Wartner...bo jest skuteczny i latwy w użyciu!!!
(zresztą już raz Ci polecalam,ale widocznie nie ufasz mi... icon_wink.gif )

Atena

Atenko przecież wiesz że ufam tak jak nikomu... icon_lol.gif icon_lol.gif ale pani aptekarka zasiała we mnie ziarno niepewności, a to jednak 50 zł i chciałam się upewnić (a jak rozmawiałyśmy to brat jeszcze tego nie używał) icon_lol.gif

tak więc jutro do apteki i wartner kupujemy....Dzięki za rady
Dagmarcia
Reszka jeśli zbieranie sposobów na kurzajki to twoje hobby to mam dla ciebie jeszcze jeden od mojej babci, która wierzy w "czary mary" i takie tam icon_lol.gif
do koscioła i trzeba kokartkę rzucić na drogę krzyżową i zrobić takie ruchy nad kurzajką jakbyś czrowała icon_lol.gif i się pomodlić o to żeby zeszła icon_exclaim.gif Jej podobno pomogło, ale takie sposoby to chyba raczej nie dla mnie ja nie wierzę w takie sopsoby, choć nie mam nic przeciwko osobom które wirzą icon_exclaim.gif
użytkownik usunięty
Ja też polecam jaskółcze ziele.
śmieszek
Dagmarcie, a zacznijmy od tego gdzie Ty wogóle tą kurzajkę masz?
Ja w czasie ciąży złapałam jakieś świństwo i rozeszło mi się po prawie wszystkich palcach. Po porodzie poszłam do dermatologa - takiego wiekowego staruszka i on mnie szybko z tego wyleczył. W zależności od miejsca - część z nich można zamrażać, a część nie. Tam gdzie nie wolno zamrażać stosowałam preparat, który można kupić w aptece bez recepty Duofilm. Lekarz zalecił mi też trochę inne stosowanie niż jest na ulotce i pomogło. Najistotniejszym jest jednak by leczyć kurzajki wszystkie na raz. Koniecznie sprawdź głównie okolice stóp, kolan, łokci. Czasem nie wiadomo kiedy, a przeniesie się własnie w te miejsca.
Życzę powodzenia - można się tego skutecznie pozbyć icon_biggrin.gif
Służe pomocą jakby coś.
Dagmarcia
CYTAT(śmieszek)
Dagmarcie, a zacznijmy od tego gdzie Ty wogóle tą kurzajkę masz?


Mam na dłoni... icon_sad.gif

CYTAT(śmieszek)
W zależności od miejsca - część z nich można zamrażać, a część nie.

A w takim razie gdzie można zamrażać icon_question.gif Na dłoni chyba mozna, prawda icon_question.gif
śmieszek
Na dłoni tak, tylko nie koło paznokci. Jak masz tylko jedną to spróbuj tym Duofilmem - tylko nie ścieraj pumeksem tak jak piszą w ulotce! Smaruj systematycznie i po jakimś czasie odpadnie. Czasem jak Ci odmięknie lub podniesie się zeschnęta skóra to zerwij i ponownie posmaruj. Używaj też innego ręcznika niż inni i generalnie uważaj, bo to cholerstwo szybko się roznosi.
Jak Duofilm nie pomoże to wtedy spróbuj zamrażania. Na początku to nic oprócz zmina się nie czuje, ale potem przez ok. 2-3 dni to ręka jest raczej nie do użytku. Zamrażanie czuje się tak jak mocne poparzenie. Da się jednak to przeżyć icon_biggrin.gif
dodunia2
kupiłam ten brodacit i nic niepomaga poprostu skura biała schodzi co mam robić pomużcie plis... !
mmonn
Wyczytałam na jednym forum że skuteczna i naturalna metoda to leczenie krwią miesiaczkową zakakujące ale ktoś to chwalił. Ja wyczytałam w gazecie o preparacie do samodzielnego zamrażania Wartix może warto spróbować. A może ktoś to stosował????
Inanna
Koleżanka mojej koleżanki przypadkiem wyleczyła kurzajki ze stóp przy pomocy: kitu (takiego do okien) i oleju. Mianowicie musiała "urobić" kit (znaczy się zmiękczyć go) z olejem roślinnym, a rękami nie dawała rady, bo dużo tego było. Wlazła zatem do wiaderka i ugniatała nogami. Wkrótce ze zdziwieniem zauważyła, że zlazły wszystkie kurzajki. Niestety - z żalem stwierdza - nie pamięta proporcji, ani marki oleju roślinnego. Miejmy jednak nadzieję, że ani marka ani proporcje nie są istotne.
Malgood
CYTAT(mmonn @ Sun, 12 Jul 2009 - 07:28) *
Wyczytałam na jednym forum że skuteczna i naturalna metoda to leczenie krwią miesiaczkową zakakujące ale ktoś to chwalił.



ostatnio to samo zaproponowała nam nasza lekarka. Wojtek ma dwie kurzaje na dłoni. Jakos nie zdobyłam się na tą metodę 29.gif
Inanna
CYTAT(Malgood @ Sun, 12 Jul 2009 - 17:13) *
ostatnio to samo zaproponowała nam nasza lekarka. Wojtek ma dwie kurzaje na dłoni. Jakos nie zdobyłam się na tą metodę 29.gif


No dziecku tobym na pewno takiej kuracji nie zafundowała. Mężowi, to może jeszcze icon_rolleyes.gif
ATTA
Może warto iść do dermatologa?
rtonka
A ja mialam zamrazana kurzajke juz pare dobrych lat temu w gabinecie dermatologicznym i do tej pory mam spokoj, wybierz sie do dermatologa.
aska33w
Miałam cztery kurzajki na dłoni,pozbyłam się ich stosując duofilm,polecam.
mmonn
Malgood a ile Wojtuś ma lat bo ten preparat o którym pisałam Wartix do zamrażania kurzajek w domu można stosować u dzieci od 4 roku życia.
aga from
Jak długo należy stosować jaskółcze ziele, żeby pomogło?
Cleo
Dziewczyny, ratunku- po 4 tyg, ponad smarowania Verrumalem kurzajki na palcu Michasi zaczęly znikac, znikly, juz był płaski palec. Przestalismy smarować. Wczoraj patrzymy- one odrastają-?! czy to mozliwe? czy to moze tak wygląda tylko? Co jest silniejszego od Verrumalu, przecież ona tego palca używa do pisania, grania, rysowania...icon_sad.gif
U Hanki jednej nie mozemy ciale zlikwidowac- ciężko utrzymac ten palec bez ruchu po posmarowaniu -jakies pomysly na kurzajkę u dwulatka?
marchewka
polecam Brodacid...na Zuche zadziałało szybko i skutecznie bez nawrotów...nie doczytałam ...już się pojawił...ale jak wspomniałam u nas się sprawdził
..........
.
Karrramba
CYTAT(Inanna @ Sun, 12 Jul 2009 - 15:53) *
Koleżanka mojej koleżanki przypadkiem wyleczyła kurzajki ze stóp przy pomocy: kitu (takiego do okien) i oleju. Mianowicie musiała "urobić" kit (znaczy się zmiękczyć go) z olejem roślinnym, a rękami nie dawała rady, bo dużo tego było. Wlazła zatem do wiaderka i ugniatała nogami. Wkrótce ze zdziwieniem zauważyła, że zlazły wszystkie kurzajki. Niestety - z żalem stwierdza - nie pamięta proporcji, ani marki oleju roślinnego. Miejmy jednak nadzieję, że ani marka ani proporcje nie są istotne.


Boszz, padłam na zawał ze śmiechu. 04.gif Metoda rewelacyjna. 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.