To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chatka Puchatka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Aleksandra
Czy ktoś słyszał o Chatce Puchatka przy ul. PIechoty we Wrocławiu? Proszę o wszelkie dane na temat doświadczeń z tym miejscem. Od września zamierzam tam posłać moją wówczas 1, 5 roczną córeczkę, o ile oczywiście zaakceptuje to miejsce.
pozdrawiam
Patison
Ola, ja tez o Chatce Puchatka mysle, ale tam chyba od drugiego roku zycia dopiero przyjumuja???

I jak? poslalas w koncu?
Aleksandra
CYTAT(Patison)
Ola, ja tez o Chatce Puchatka mysle, ale tam chyba od drugiego roku zycia dopiero przyjumuja???

I jak? poslalas w koncu?

NIe, nie poszłam, gdyż po pierwsze Ania w pierwszym półroczu trochę chorowała, a po drugie mam nianię.
Zamierzamy zapisać tam Anię od wrześna następnego roku. Moi sąsiedzi byli bardzo zadowleni z "Chatki..". Jest jeden mankament, nia ma tam kuchni. Posiłki przygotowuje firma cateringowa.
Patison
Wlasnie w pazdzierniku sie chce tam wybrac obejrzec wszystko......Wi mial by tam pojsc ewentualnie (jezeli na Promyk Slonca nie wypali) od kwietnia.
A to zle, ze nie kuchnia miejscowa tylko catering gotuje??
Aleksandra
CYTAT(Patison)
Wlasnie w pazdzierniku sie chce tam wybrac obejrzec wszystko......Wi mial by  tam pojsc ewentualnie (jezeli na Promyk Slonca nie wypali) od kwietnia.
A to zle, ze nie kuchnia miejscowa tylko catering gotuje??

Catering przywozi gotowe jedzenie, a przy kuchni na miejscu jest większe prawdopodobieństwo, ze potrawy są świeższe.
Mama Mojzesza
w naszym zlobku tez przywozi sie jedzenie (obiadki, bo sniadania sa robione na miejscu) z innego zlobka
Aleksandra
CYTAT(Ania Mojzeszkowa)
w naszym zlobku tez przywozi sie jedzenie (obiadki, bo sniadania sa robione na miejscu) z innego zlobka


W Chatce Puchatka też tylko obiadki sa dowożone.
Aniu, a czy jesteście zadowoleni z tych obiadków?
Ola
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.