To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MAcie jakiś genialny sposób..

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marghe.
na odetkanie nosa? Mojego icon_smile.gif
Nasivinu juz brać nie mogę.. bo brałam ponad 5 dni
sól fizjologiczna nie pomaga
Inhalacje nie pomagajÄ…

Kataru jako takiego nie mam.. po prostu jestem zatkana na amen.

zaczynam sie "dusic"... bo na dodatek kaszel mnie męczy (boiorę Eurespal i Deflegmin...)
pomozecie?icon_smile.gif
sdw
Podgrzana oliwa z oliwek. Po dwie-trzy krople do każdej dziurki. Powinna odetkać.

Aha, powinna być dobrze ciepła ale nie parząca icon_wink.gif

Ja wlewam oliwe w kieliszek, kieliszek dfo szklanki z gorÄ…ca wodÄ… a potem siuuu zakraplaczem icon_wink.gif
marghe.
Zapomniałam o oliwie Wiola icon_smile.gif dzieki.
okko
Marghe a próbowałs Sudafed w tabletkach?? Mnie pomaga nie tylko na lejący się katar ale i na odetkanie nochala
marghe.
Okko, próbowałam Cirrus.. po kóreym poczułam sie fatalnie - słabo, trzęsiączka itp.. zatem boje sie eksperymentowac z innymi prochami icon_sad.gif
okko
No marghe- cirrus to najkrócej Zyrtec+Sudafed- mogłas miec te objawy po jednym lub drugim, więc rzeczywiśce lepiej nie próbować icon_sad.gif
Mika
a Sterimar z miedziÄ… ? u nas odtyka icon_wink.gif
marghe.
Sterimar mam .. ale wydaje mi sie ze miedzi to on nie ma:)
Nie odtyka.
.uzytkownik.usuniety.
A Olbas? Taki w kroplach do inhalacji tudzież zrobienia smrodu na poduszce. Nie odtyka od razu ale długofalowo daje dobre rezultaty.

Z
moko.
Babciny, skuteczny sposób , sprawdzony wielokrotnie to
ziemniaki uotowane, potłuczone ze smalcem( słonina ze skwarkami) wymieszac i póki ciepłe przyłozyć do zatok i na czoło. Takie ciepłe okłady robić często....... Pomaga icon_biggrin.gif Nam pomaga icon_biggrin.gif
Tuni
Moko, a Ty uparcie z tymi ziemniakami icon_rolleyes.gif icon_lol.gif Już żeśmy Ci na czacie tłumaczyły, że to się je a nie przykłada wink.gif icon_lol.gif
Cleo
BETARDIN
RHINAZIN

w nie wierze, je kocham
a moja mama nawet bardziej icon_smile.gif

jeszce mam jakeis, ale nie apmietam nazwy-poszukam!
cleo
moko.
heee Tuni zjeść mozesz po przykładaniu icon_smile.gif 2 w 1
aha jeszcze len podobno dobrze robi...trzeba go pić.
Cleo
jak chyba rok temu umeiralam na bol zatok, to tu dziewcszyny 9chyba Wiola głownie!) tez mi o ziemniakach klarowaly. goracych, przykladanych do skroni. w koncu zdesperowana (gdy ibuprom zatoki nie dzialal) zrobilam tak, i mąż zdumiony ujrzal mnie -cała zakartoflowaną : icon_biggrin.gif
Litka
albo rozgnieciony czosnek sobie pod nos wetknąć icon_lol.gif icon_lol.gif powinno zadziałać
marghe.
ja sie poddajÄ™.
Oliwa nie działa, czosnek nie działa, chrzan nie działa

..ostały mi sie jeno ziemniaki

Cleo.. co to za specyfiki? Bo jesli mają cokolwiek wspolnego z Cirrusami i Sudafedami to ja mówie pas.
skanna
Rhinazin to krople do nosa, dzialajace rzeczywiscie cudownie na zapchany nos, ale trzeba z nimi bardzo ostroznie, bo niestety wysuszaja sluzowke. A dzialaja tak dobrze, ze jak raz poczujesz ulge, to potem nie potrafisz sie powstrzymac, jak nos sie znowu zapcha, jak nalogowiec normalnie. Ostatnio nalozylam sobie embargo i stosowalam tylko przed zasnieciem i w nocy, a i tak musialam potem jeszcze ze trzy dni posilkowac sie sterimarem i euphorbium, zeby te sluzowke do porzadku doprowadzic. Ale przesuszona sluzowka jest niczym w porownaniu z tym cholernym zatkanym nosem.

I tanie sa.
marghe.
na mnie tak Nasivin soft działa. No i boję sie uzależnienia..

NIe wiem co gorsze.
Błedne koło jak pragnę zdrowia..
i słabo mi choroba..
Cleo
marghe nie poddawja sie!
mi wlasnie pomogl osttanio cirrus- zeby katar przestal elciec cciurkiem
a na zpachany nos wlasnie rhianzin i betadrin TYLKO TO
jak wezmeisz raz-2 dziennie i np niecodziennie to sie nie uzalenzisz
moja mama faktycznie sie uzaleznila
ale betardin jest slabszy
wierrz mi-starej alergiczce
sa jeszce alergiczne krople np Buderhin czy jakos tak
ten trzeci ma w anzwie x
cleo
marghe.
problem w tym ze chyba juz sie uzależniłam od NAsivinu..ale bez niego sie duszę icon_sad.gif

Buderhin mam..

rhianzin i betadrin bez recepty kupiÄ™?
cymru
CYTAT(marghe.)
problem w tym ze chyba juz sie uzależniłam od NAsivinu..ale bez niego sie duszę icon_sad.gif

Buderhin mam..

rhianzin i betadrin bez recepty kupiÄ™?


Tak Marghe - ja w ojczyznie bedac zawsze sie w nie zaopatruje bo tu wszystkie skuteczne krople to na recepte a z katarem marnowac czasu lekarzowi i sobie przeciez nie bede... Moj faworyt to rhianzin.

hwyl

Cym
skanna
Gwoli ścisłości rhinazin
jl101
Marghe, ja mialam taki katar od kropli do nosa. odstaw i po paru dniach powinno przejsc. albo idz do lekarza po antybiotyk bo to moze byc zapalenie zatok. poza tym na zatoki wlasnie jest bez recepty do kupienia sinupret, to jakis roslinny lek mi pomogl pierwszego dnia bo ja akurat antybiotyku nie chcialam. odetkal pieknie bez efetow ubocznych a mialam dokladnie takie jak ty po cirrusie i ibupromie zatoki.
pozdr
justyna
marghe.
jestem po wizycie u internisty.. a przed wizytą u laryngologa. Dostałam Mucofluid i prikaz co by jeszcze chwilkę poczekac..
Dzisiejsza noc to był koszmar. Jesli laryngolog kaze mi brać antybiotyk to wezmę z przyjemnoscią...

Sinupret zaczełam brac wczoraj i chyba pociagnę ..
jl101
a ten mukofluid to takie cos jak mucosolvan? bo ja np. uwazam za skuteczniejsze (u mnie) acc600 albo fluimucil. one sa musujace, bierze sie raz rano i w polaczeniu z tym sinupretem u mnie dziala cuda. jak bedziesz kiedys u lekarza to popros zeby wiecej przepisal i bedziesz miala w domu na zapas. ja tak robie, bo niestety jesien i zima robi cuda z moimi zatokami.
marghe.
Dostałam dodatkowo Otrivin.. odtyka jak ta lala ale mnie po nim telepie.
Dowiedzialam sie,ze mam skrzywionÄ… przegrodÄ™ nosowÄ…..
Idę sie odstrzelić
JUtro znowu do lekarza. wrrr..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.